Videoland Aanbod

Het Videoland aanbod is natuurlijk het eerste dat je wilt weten als je een abonnement neemt op Videoland. Het aanbod van Videoland is heel divers, waardoor voor veel mensen interessant. Op dit moment bevat het Videoland aanbod ongeveer 1.400 titels. Dat zijn zowel films als series. Ieder genre qua film is aanwezig. Actie, animatie, avontuur, drama, familie, fantasy, horror, komedie, misdaad, musical, mysterie, oorlog, romantiek, sci-fi, sport, thriller en western. Je vindt het allemaal terug in het Videoland aanbod.

 Films en series in Videoland aanbod

Daarnaast heeft het aanbod van Videoland nog meer smaken. Zo staan er concertregistraties op, documentaires, kinderfilms en –series en cabaret. Van al de genres zijn er ook series aanwezig.

Volop series met RTL-tintje

Daarbij is er veel Nederlands content voorhanden. RTL Nederland is namelijk de eigenaar van Videoland, waardoor het RTL-archief flink is afgestoft. Daarnaast worden er ook zeer actuele series online gezet. Sterker nog, van populaire series als Divorce en Moordvrouw kon je op Videoland de nieuwste seizoenen al bekijken vóór ze op televisie werden uitgezonden. In maart 2015 komt daarnaast de eerste serie die speciaal gemaakt is voor Videoland: Zwarte Tulp. Iedere week worden er een aantal titels bijgevoegd, wij houden het volledige aanbod hieronder voor jullie bij.

Wil je altijd als eerste op de hoogte zijn? Volg ons dan ook via Facebook of Twitter.

Videoland aanbod

Laatst bijgewerkt op 17 juli 2018
TitelGenreJaarIMDbToegevoegd
GTST Classics (1 seizoen + S02E176)Drama1991-2018-07-17
Love Island (3 seizoenen + S04E30)Reality2018-2018-07-17
The Bold Classics (246 afleveringen)Drama19873.52018-07-17
Bold and the Beautiful (3 seizoenen + 142 afleveringen)Drama20183.52018-07-17
Dave en Dien op Ibiza (4 afleveringen)Reality2018-2018-07-17
Het Italiaanse Dorp Ollolai (1 afl.)Reality2018-2018-07-17
The Windmill MassacreHorror20164.82018-07-17
Helemaal Het Einde (1 seizoen + S02E29)Reality2018-2018-07-16
The Man Who Knew InfinityDrama20157.22018-07-16
Het Beste van GTST Classics (6 afl.)Drama2018-2018-07-16
Bee MovieKomedie20076.12018-07-15
Temptation Gossip (7 afl.)Programma2018-2018-07-13
Kinderen Geen Bezwaar (7 seizoenen)Komedie20046.62018-07-13
Law and Order: True Crime (1 seizoen)Crime20177.42018-07-13
Nieuwe Tijden (2 seizoenen + S03E60)Drama2018-2018-07-13
Temptation Island VIPS (7 afl.)Reality2018-2018-07-12
The Handmaid's Tale (2 seizoenen)Drama20188.62018-07-12
Jersey Shore Family Vacation (7 afl.)Reality2018-2018-07-12
Het Geldspel (3 afl.)Docu2018-2018-07-12
The Neon DemonHorror20166.22018-07-12
To Rome For Love (1 seizoen)Reality2018-2018-07-12
Iwein Segers: De ComebackCabaret2012-2018-07-12
Younger (4 seizoenen + S05E05)Komedie20177.72018-07-11
Mijn Ridder en Ik (1 seizoen)Kinderserie2016-2018-07-11
TiTaTovenaar (1 seizoen)Kinderserie2016-2018-07-11
De Beste Amerikaanse Uitvindingen (1 seizoen)Docu2014-2018-07-11
JulietaDrama20167.12018-07-10
Mission: ImpossibleActie19967.12018-07-10
The Edge of LoveDrama20086.32018-07-09
Sprookjesboom Show (1 seizoen)Kinderen2017-2018-07-08
WinchesterHorror20185.42018-07-08
Beyblade Burst (1 seizoen)Anime20167.52018-07-08
Black WaterActie20184.62018-07-07
Kleine Nicolaas Gaat op VakantieFamilie20146.22018-07-07
Dokter Tinus (6 seizoenen)Komedie20126.82018-07-06
Goede Tijden, Slechte Tijden (3 seizoenen)Drama2018-2018-07-06
I Love You Tattoo (7 afl.)Programma2018-2018-07-05
Ronald Goedemondt: Geen Sprake VanCabaret2018-2018-07-05
Juf Roos (3 seizoenen)Kinderserie2016-2018-07-04
WildDocu20186.42018-07-04
De Berging van de ConcordiaDocu2018-2018-07-04
Woezel en Pip: De FilmKinderfilm20166.82018-07-03
De Waarheid over AlcoholDocu2017-2018-07-02
Black-Ish (3 seizoenen)Komedie20147.12018-07-02
DeceptionDrama20187.62018-07-01
Rise (1 seizoen)Drama20185.92018-06-30
Chris and Olivia: Cracking On (1 seizoen)Reality2018-2018-06-30
Survival of the Fittest (1 seizoen)Programma2018-2018-06-29
Bagels en Bubbels (1 seizoen)Komedie2015-2018-06-29
Land of MineDrama20157.82018-06-28
Silvester Zwaneveld: In de LiftCabaret2015-2018-06-28
mAPP to Love (1 seizoen)Programma2018-2018-06-28
Koning van de JeugdzorgDocu2016-2018-06-27
De Beste Engelse Uitvindingen (1 seizoen)Docu2012-2018-06-27
MonsterjagersFamilie20187.22018-06-27
RenesseKomedie20166.62018-06-25
Diep in de ZeeAnimatie20184.02018-06-24
Brothers for LifeActie20185.12018-06-24
Chris and Kem: Straight Outta Love IslandReality2017-2018-06-23
De Jacht (1 seizoen)Thriller20167.22018-06-22
De PartizanenCabaret2017-2018-06-21
Floribama Shore (1 seizoen)Reality2017-2018-06-21
De Bouw van het Meest Luxueuze Cruisschip OoitDocu2013-2018-06-20
Het Regent Gehaktballen (1 seizoen)Kinderserie2017-2018-06-20
Cyborg InsectenDocu2016-2018-06-20
Dead of Summer (1 seizoen)Drama20166.22018-06-18
PatserCrime20187.02018-06-17
Meester KikkerFamilie20166.32018-06-16
The RecallHorror20174.72018-06-16
Foute Vriendinnen (6 afl.)Programma2018-2018-06-14
Superstar Chef (1 seizoen)Programma2018-2018-06-14
Micha Wertheim: Iemand AndersCabaret2017-2018-06-14
Taken 3Actie20146.02018-06-14
De Tocht door de Himalaya (1 seizoen)Docu2016-2018-06-13
Inside the Monkey LabDocu2015-2018-06-13
De Sprookjesmusical Klaas VaakMusical2017-2018-06-13
Hoe de Rijken Leven (3 seizoenen)Docu2015-2018-06-12
AutomataActie20146.12018-06-12
RememberDrama20157.42018-06-11
Taken 3Actie20146.02018-06-10
Time to Dance (1 seizoen)Programma2018-2018-06-09
DelinquentThriller20165.92018-06-09
NCIS New Orleans (2 seizoenen)Crime20146.82018-06-08
De Aanslag van OrlandoDocu2016-2018-06-06
MocrorappersDocu2016-2018-06-06
Bibaboederij Pauzefimpjes (1 seizoen)Kinderserie2010-2018-06-06
New Teletubbies (1 seizoen)Kinderen20155.52018-06-05
De Noodkreet in de FlesDrama20167.02018-06-05
Desperate Housewives (8 seizoenen)Komedie20127.52018-06-04
The Humanity BureauActie20175.92018-06-04
The Bounty HunterKomedie20105.52018-06-03
Bing (1 seizoen)Kinderserie2014-2018-06-03
Crossing Lines (3 seizoenen)Crime20147.42018-06-02
Vampierzusjes 2: Vleermuizen in je BuikKomedie20145.42018-06-02
InconceivableDrama20175.22018-06-02
Lebbis - Het Grijze GebiedCabaret2015-2018-05-30
Een Huis Cadeau GevenDocu2017-2018-05-30
Een Toekomst Zonder AfvalDocu2016-2018-05-30
Voor de Rechter (S01E08)Reality2018-2018-05-29
Levenslang Met Dwang (S02 + S03E07)Programma2018-2018-05-28
Vermogens in Nederland (1 seizoen)Docu2017-2018-05-28
Buurman, Wat Doet U Nu? (1 seizoen)Programma2016-2018-05-28
De Jongens Tegen de Meisjes (1 seizoen)Programma2018-2018-05-27
Pokémon: Zon en Maan (S21E16)Actie20175.92018-05-27
Levenslied (2 seizoenen)Drama20137.42018-05-26
Youp van 't Hek - Een Vloek en een ZuchtCabaret2017-2018-05-26
American Idol (seizoen 16)Reality2018-2018-05-26
Wannabees (6 afl.)Programma2018-2018-05-26
Professor Nicolai en Dr. Beckand (2 seizoenen + S03E04)Programma2018-2018-05-26
The Big Music Quiz (1 seizoen + 7 afl.)Spelshow2018-2018-05-24
BN'ers in Therapie (3 afl.)Reality2018-2018-05-24
Vamos met de Familie Pos (5 afl.)Reality2018-2018-05-23
Achter de WallenDocu2016-2018-05-23
Lil' Kleine - Alleen TourDocu2018-2018-05-23
Ripper Street (5 seizoenen)Crime20128.12018-05-22
Een Man die Ove HeetDrama20157.72018-05-21
De Boeing 747: De Jumbo die Reizen Voorgoed VeranderdeDocu2015-2018-05-21
Wonders of the SeaDocu2017-2018-05-21
Mr. Bean (1 seizoen)Komedie19958.52018-05-20
Total RecallActie20126.32018-05-20
Mijn Dino en IkKinderfilm2017-2018-05-19
Love Daily (1 seizoen)Drama20187.52018-05-19
Alles over het Huwelijk van Harry en MeghanDocu2018-2018-05-18
Harry & Meghan: A Royal RomanceDocu2018-2018-05-18
Liar (1 seizoen)Thriller20177.12018-05-18
De Beste Verleiders (6 afl.)Programma2018-2018-05-17
De Vijf en de PiratenschatFamilie20155.22018-05-17
Micha Wertheim - Ergens AndersCabaret2017-2018-05-15
La Isla MinimaDrama20147.32018-05-15
McLeod's Daughters (6 seizoenen)Drama20037.22018-05-14
Dr. KnockKomedie20175.82018-05-14
SaltActie20106.42018-05-13
Lijn 32 (1 seizoen)Thriller20127.32018-05-11
Gordon en Estelle: Weg Ermee! (1 seizoen)Programma2018-2018-05-10
Love is in the Air (1 seizoen + 6 afl.)Reality2018-2018-05-09
De Ludwigs: Wie is de Dief (1 seizoen)Kinderen2017-2018-05-09
Narcostaat NLDocu2018-2018-05-09
De Reis van Je Leven (6 afl.)Programma2018-2018-05-08
UnREAL (3 seizoenen)Drama20187.92018-05-08
Love & FriendshipDrama20166.42018-05-08
Jochem Myjer - AdéhadéCabaret2004-2018-05-08
The Good Fight (1 seizoen + S02E10)Drama20188.52018-05-07
The Royals (3 seizoenen + S04E09)Drama20187.52018-05-07
Online Misbruik Aangepakt (3 afl.)Programma2018-2018-05-07
Lost (6 seizoenen)Drama20108.42018-05-07
It Takes 2 (2 seizoenen)Reality2018-2018-05-06
Wild CardActie20155.62018-05-06
The Therapist (1 seizoen)Programma2018-2018-05-05
Goedele on Top (1 seizoen)Programma2018-2018-05-04
Temptation Island (3 seizoenen)Reality2018-2018-05-04
Der Staat Gegen Fritz BauerDrama20157.12018-05-04
Celblok H (4 seizoenen)Drama20177.32018-05-03
Van der Laan en Woe - Alles EromheenCabaret2016-2018-05-03
The Blacklist (seizoen 5, 19 afl.)Crime20178.12018-05-02
Gordon Ramsay on CocaineDocu2017-2018-05-02
Michella Rijdt Door (1 seizoen)Reality2018-2018-05-01
Married At First Sight USA - First Year (1 seizoen)Programma2015-2018-05-01
The Amsterdam Project (1 seizoen)Programma2018-2018-04-30
SuffragetteDrama20156.92018-04-30
Married With Children (11 seizoenen)Komedie19888.12018-04-29
99 HomesDrama20147.12018-04-29
Project AlmanacThriller20156.42018-04-28
The DictatorKomedie20126.42018-04-28
Hans Teeuwen - Echte RancuneCabaret2018-2018-04-27
Achtergronden van de L.A. RiotsDocu2017-2018-04-25
LEGO Ninjago (1 seizoen)Kinderen20167.52018-04-25
Manhattan NocturneThriller20166.22018-04-24
ChocolatDrama20167.12018-04-23
Making a Model (1 seizoen)Reality2018-2018-04-23
Wolf Creek (2 seizoenen)Horror20166.12018-04-21
CloudboyFamilie2017-2018-04-21
Als de Dijken Breken (1 seizoen)Drama20166.72018-04-20
Make or Break (1 seizoen)Reality2018-2018-04-20
René van Meurs - Even Goede VriendenCabaret2018-2018-04-19
Too Young to DieDocu2017-2018-04-18
Noisey BrusselDocu2017-2018-04-18
Peppa Pig (1 seizoen)Kinderserie20046.42018-04-18
Ajax - Feyenoord: Achter de RivaliteitDocu2017-2018-04-18
Rico Verhoeven: Vader, Vechtmachine en WereldkampioenDocu2017-2018-04-18
Christina Curry: In Real LifeDocu2017-2018-04-18
De Ultieme Tocht van Rusland naar Iran (1 seizoen)Docu2017-2018-04-17
ArsenalActie20174.02018-04-17
Flashforward (1 seizoen)Drama20097.62018-04-16
Bassie & Adriaan en de Geheimzinnige Opdracht (1 seizoen)Kinderserie1992-2018-04-15
Bassie & Adriaan en de Reis vol Verrassingen (1 seizoen)Kinderserie1994-2018-04-15
My Big Fat Gypsy Wedding (1 seizoen)Docu20115.82018-04-15
Confess (1 seizoen)Drama20178.52018-04-15
Son of a GunActie20146.62018-04-15
Benidorm Bastards en de Boefjes (S01E06)Komedie2018-2018-04-14
GilbertFamilie2016-2018-04-14
TonioDrama20167.12018-04-14
The Voice Kids (2 seizoenen)Talentenjacht2018-2018-04-13
Slumdog MillionaireDrama20088.02018-04-13
Madiba (1 seizoen)Drama20176.52018-04-13
Paul de Leeuw - Ik ben RustigCabaret2015-2018-04-12
Opdienen of Afserveren (7 afl.)Reality2018-2018-04-11
De Renovatie van TsjernobylDocu2017-2018-04-11
After EarthAvontuur20134.92018-04-11
Barbie Dreamtopia (1 seizoen)Kinderen2017-2018-04-11
Boven is het StilDrama20136.52018-04-11
Married at First Sight (3 seizoenen)Reality2018-2018-04-10
Models in Cape Town (8 afl.)Reality2018-2018-04-09
Curvy Supermodel (8 afl.)Talentenjacht2018-2018-04-09
Bassie en Adriaan en de Verzonken Stad (1 seizoen)Kinderserie19897.72018-04-08
Bassie en Adriaan en de Liedjes uit Grootmoeders Tijd (1 seizoen)Kinderserie1995-2018-04-08
Terminator GenisysActie20156.52018-04-08
Temptation Talk (8 afleveringen)Talkshow2018-2018-04-08
Het Lied van de ZeeFamilie20148.12018-04-07
The Lovely BonesDrama20096.72018-04-07
Crime Stories (3 seizoenen + S10E02)Docu2008-2018-04-06
SUSPECTS (2 seizoenen)Crime20187.02018-04-05
Silvester Zwaneveld - Het Recht van de SterksteCabaret2012-2018-04-05
Doe het Lekker Zelf (1 seizoen)Reality2018-2018-04-04
De Legerhelden van Prins HarryDocu2014-2018-04-04
Pudding TFamilie20126.82018-04-04
Beau Five Days Inside (1 seizoen)Reality2018-2018-04-03
De Slechtste Chauffeur van Nederland VIPS (1 seizoen)Reality2018-2018-04-03
De Leugendetective (1 seizoen)Reality2018-2018-04-03
The River (1 seizoen)Thriller20116.92018-04-02
Bibi en Tina de FilmFamilie20154.82018-04-01
Dr. Proktors SchetenpoederFamilie20145.52018-04-01
Reis naar het NoordenFamilie20157.32018-03-31
G.I. Joe: RetaliationActie20135.82018-03-31
G.I. Joe - The Rise of CobraActie20095.82018-03-31
Het Wondere Leven van Stephen HawkingDocu2015-2018-03-31
Beste Kijkers (1 seizoen)Programma2018-2018-03-29
Micha Wertheim - Voor GevorderdenCabaret2008-2018-03-29
BurntKomedie20156.62018-03-29
Mr. Mercedes (1 seizoen)Thriller20178.02018-03-29
De Indrukwekkende Ontwikkeling van de RuimtevaartDocu2017-2018-03-28
Monchhichi (1 seizoen)Kinderen2017-2018-03-28
Tika Taka Touzani (3 seizoenen)Reality2018-2018-03-27
Escape RoomHorror20174.52018-03-27
Only God ForgivesDrama20135.72018-03-27
No Strings AttachedRomance20116.22018-03-25
Jack ReacherActie20127.02018-03-24
PiepkuikensDrama20146.92018-03-24
Before I WakeHorror20166.22018-03-23
Bull (1 seizoen)Drama20166.82018-03-23
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGERCabaret2017-2018-03-22
Fun SizeKomedie20125.42018-03-22
Life, AnimatedDocu20167.52018-03-21
Crossrail - De Nieuwe Metrolijn voor LondenDocu2017-2018-03-21
6 BelowDrama20175.82018-03-20
The Good Doctor (16 afl.)Drama20188.52018-03-19
Benched (1 seizoen)Komedie20147.22018-03-19
Jack Ryan: Shadow RecruitActie20146.22018-03-18
Orla de KikkerslikkerFamilie2011-2018-03-17
Publieke WerkenDrama20166.72018-03-16
FrankKomedie20147.02018-03-15
Jeffrey Spalburg - Brommers Kiek'nCaberet2011-2018-03-15
Ready for Take-Off (2 seizoenen)Reality2016-2018-03-14
De Geschiedenis van Comedy (1 seizoen)Docu2017-2018-03-14
BedeviledHorror20164.42018-03-13
Let Us PreyHorror20145.72018-03-13
Salamander (2 seizoenen)Crime20187.62018-03-12
Weet Ik Veel? (8 afl.)Spelshow2018-2018-03-11
Moordvrouw (6 seizoenen + S07E08)Crime20186.32018-03-11
De TV-Kantine (2 seizoenen + S09E08)Cabaret2018-2018-03-10
Lara Croft Tomb RaiderActie20015.82018-03-10
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeActie20035.52018-03-10
Emil en Ida van de HazelhoeveKinderen20135.52018-03-10
IroncladActie20116.22018-03-10
Continuum (3 seizoenen)Sci-Fi20147.72018-03-09
The WolfpackDocu20157.02018-03-08
YouthDrama20157.32018-03-08
London Heathrow: Een Stad op Zichzelf (3 seizoenen)Docu2016-2018-03-07
Dark Was the NightHorror20145.62018-03-06
Bullet HeadThriller20175.22018-03-06
The Catch (2 seizoenen)Thriller20177.22018-03-05
Bob de Bouwer (seizoen 19)Kinderen20165.42018-03-04
Ruth and AlexDrama20146.22018-03-04
In A Better WorldDrama20107.72018-03-04
RangoKomedie20117.22018-03-03
Siv gaat LogerenFamilie20165.42018-03-03
Nieuwe Buren (3 seizoenen)Drama20187.12018-03-02
Pokémon: Op Eigen KrachtKinderen20006.02018-03-01
Pieter Derks - Van NatureCaberet2014-2018-03-01
Future Man (1 seizoen)Komedie20178.02018-03-01
Saving Private RyanDrama19988.62018-03-01
Van der Vorst Zoekt SpullenProgramma2018-2018-03-01
De Kernramp van FukushimaDocu2015-2018-02-28
Wallace and Gromit: The Curse of the Were-RabbitFamilie20057.52018-02-28
Het Oor van Van GoghDocu2016-2018-02-28
LeatherfaceHorror20175.02018-02-27
A Beautiful MindDrama20018.22018-02-27
The GodfatherDrama19729.22018-02-26
The Godfather IIDrama19729.02018-02-26
The Godfather IIIDrama19907.62018-02-26
Antboy 3: The Final ChapterFamilie20165.02018-02-24
Grown Ups 2Komedie20135.42018-02-24
Killing SalazarActie20164.02018-02-24
NCIS: Los Angeles (7 seizoenen)Crime20166.72018-02-23
Peter Pannekoek - Zacht van BinnenCabaret2018-2018-02-22
Groeten uit 19XX (1 seizoen)Programma2018-2018-02-21
Uitstel van Executie (1 seizoen)Reality2018-2018-02-21
Starz (1 seizoen)Kinderen2016-2018-02-21
De Jaren Tachtig (1 seizoen)Docu2016-2018-02-21
The EscortRomance20156.02018-02-20
Weg van JouRomance20176.52018-02-20
Lelijke Eendjes (seizoen 3)Programma2018-2018-02-19
D'ArdennenDrama20156.82018-02-19
The Late BloomerKomedie20165.22018-02-18
Louder Than BombsDrama20156.62018-02-18
Top GunActie19866.92018-02-18
American BeautyDrama19998.42018-02-18
The Ghost and the DarknessThriller19966.82018-02-18
The Voice of Holland (1 seizoen)Talentenjacht2018-2018-02-17
Op Goed Geluk (6 afl.)Programma2018-2018-02-17
Term LifeThriller20165.52018-02-17
Antboy en de Wraak van de Rode FurieFamilie20145.32018-02-17
De Laatste Dagen van Aurelia BrouwersDocu2018-2018-02-16
The Tunnel (3 seizoenen)Crime20177.72018-02-16
Agent Carter (2 seizoenen)Actie20168.02018-02-15
Sara Kroos - Van JewelsteCabaret2017-2018-02-15
Raafje met de Rode SokKinderen20157.22018-02-14
De Jaren Zeventig (1 seizoen)Docu2015-2018-02-14
Zon, Zuipen, Ziekenhuis (8 afl.)Reality2018-2018-02-13
DeathgasmHorror20156.32018-02-13
FilthKomedie20137.12018-02-12
Solan & Ludwig, de grote kaasraceFamilie20156.42018-02-11
AntboyFamilie20145.22018-02-10
Sniper: Special OpsActie20163.32018-02-10
RTL Gezondheidstest (1 afl)Programma2018-2018-02-09
Beyond SleepDrama20166.12018-02-09
Before I Go To SleepThriller20146.32018-02-09
Emilio Guzman - Alle Mensen VerzamelenCabaret2017-2018-02-08
Married at First Sight USA (1 seizoen)Programma2014-2018-02-08
De Jaren Zestig (1 seizoen)Docu2013-2018-02-07
Lotte en de MaansteenKinderen20146.42018-02-07
Mini en de MuggenKinderen20145.82018-02-07
Dummie de Mummie 3Familie20176.32018-02-06
Acts of VengeanceActie20175.62018-02-06
Bunker of the DeadHorror20153.82018-02-06
Naked Attraction (2 seizoenen)Programma2017-2018-02-05
MeninoFamilie20137.62018-02-04
Knight of CupsDrama20155.72018-02-04
I Am WrathActie20165.32018-02-03
Pokémon Indigo League (2 seizoenen)Kinderen19997.52018-02-02
MudDrama20127.42018-02-02
New Kids (2 seizoenen)Komedie20117.42018-02-01
Agents of S.H.I.E.L.D. (4 seizoenen)Actie20177.52018-02-01
Bert Visscher - Zelden Zo Iets GezienCabaret2017-2018-02-01
De Gevaren van KunstlichtDocu2012-2018-01-31
T@gged (2 seizoenen)Thriller20177.62018-01-30
Barely LethalActie20155.42018-01-30
CargoThriller20177.62018-01-30
Charlie MortdecaiKomedie20155.52018-01-29
Jo Frost On Britain's Killer KidsReality2017-2018-01-29
Where to Invade Next?Docu20157.62018-01-28
The GunmanActie20155.82018-01-28
How To Write LoveRomance20146.22018-01-27
Flits en het Magische HuisFamilie20136.32018-01-27
Peaky Blinders (4 seizoenen)Drama20178.82018-01-26
Upside DownDrama20126.42018-01-25
Van Huisbaas Tot Huurder (1 seizoen)Reality2017-2018-01-24
Roodkapje de MusicalFamilie2016-2018-01-24
The BoyHorror20166.02018-01-23
The TrustThriller20165.42018-01-23
One ChanceDrama20136.82018-01-22
Oggy The MovieAnimatie20136.32018-01-21
The Company You KeepDrama20126.42018-01-21
SpangaS in ActieFamilie20155.42018-01-20
MalavitaCrime20136.32018-01-18
Het Racepretpark van Abu DhabiDocu2015-2018-01-17
Musical PinokkioKinderen2016-2018-01-17
Bella Donna'sKomedie20175.62018-01-16
SelmaDrama20147.52018-01-16
Ali B - Je Suis AliCabaret2018-2018-01-16
Black Sails (4 seizoenen)Drama20178.32018-01-15
GuardiansActie20173.92018-01-15
Testament of YouthDrama20147.32018-01-15
12 Years a SlaveDrama20138.12018-01-14
Remember MeRomance20107.22018-01-14
PijnstillersDrama20146.62018-01-13
Wakker Worden (1 seizoen)Drama2018-2018-01-12
Beautiful CreaturesFantasy20136.22018-01-12
Guidance (3 seizoen)Drama20176.02018-01-12
5 Jaar Later (1 seizoen)Programma2018-2018-01-12
AbductionThriller20115.12018-01-11
Brasserie ValentijnRomance20155.22018-01-10
Spionnen OpgeleidDocu2016-2018-01-10
EliminatorsActie20165.52018-01-10
Valentine's AgainRomance20176.52018-01-09
BlackDrama20157.12018-01-08
KnowingActie20096.22018-01-08
Spring BreakersDrama20125.32018-01-07
Michiel de RuyterActie20157.02018-01-06
Planet 51Familie20096.12018-01-06
Najib Amhali - I AmhaliCabaret2017-2018-01-06
Killer JoeCrime20116.72018-01-05
Warm BodiesRomance20136.92018-01-04
RokjesdagKomedie20165.42018-01-04
Pups United NLFamilie20144.62018-01-03
KidnapActie20165.92018-01-02
Grey's Anatomy (13 seizoenen)Drama20177.72018-01-01
White House DownActie20136.42018-01-01
Pokémon: De Terugkeer van MewtwoKinderen19996.02018-01-01
The ProgramDrama20156.52018-01-01
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2017Cabaret2017-2018-01-01
Jokie (1 seizoen)Kinderserie2012-2017-12-31
Dansen op de VulkaanDrama20145.92017-12-31
Mijn Opa de BankroverFamilie20116.02017-12-31
Sid de Slimmerik (1 seizoen)Kinderserie2008-2017-12-31
Boy 7Thriller20155.82017-12-30
Cobra 11 (9 seizoenen)Crime20116.32017-12-30
Dicte (3 seizoenen)Crime20157.22017-12-29
Little People (seizoen 2)Kinderen2016-2017-12-27
My Little Pony (seizoen 5, 6 en 7)Kinderserie20167.82017-12-27
Beauty and the Beast (4 seizoenen)Drama20167.22017-12-27
De Kracht van VervelingDocu2012-2017-12-27
Logan LuckyKomedie20177.12017-12-26
SambaDrama20146.72017-12-26
SneekweekThriller20164.72017-12-26
Mannenharten 2Komedie20155.72017-12-25
All You Need Is Love (seizoen 9, 10 (8 afl.) + 8 kerstspecials)Reality2017-2017-12-24
De Unieke Wereld van LEGO met KerstDocu2016-2017-12-24
Wild OatsKomedie20165.62017-12-24
Expeditie Robinson (1 seizoen)Reality2017-2017-12-22
The Hitman's BodyguardActie20177.02017-12-21
Patatje OorlogFamilie20116.22017-12-21
De SurpriseKomedie20146.72017-12-21
Extreme KerstinkopenDocu2016-2017-12-20
The Girlfriend Experience (1 seizoen + 14 afl.)Drama20177.32017-12-18
FissaKomedie20165.42017-12-18
A House on Willow StreetHorror20165.12017-12-18
Centraal Medisch Centrum (2 seizoenen)Drama2017-2017-12-17
Gordon Gaat Trouwen... Maar Met Wie? (1 seizoen)Reality2017-2017-12-15
Off the Map (1 seizoen)Drama20117.22017-12-15
The Fall (3 seizoenen)Crime20168.22017-12-14
Het Perfecte Plaatje (1 seizoen)Reality2017-2017-12-13
Thomas de Stoomlocomotief: Een Avontuur Buiten SodorKinderen20176.42017-12-13
Tony: van Chocoladecrimineel tot WereldverbeteraarDocu20168.12017-12-13
Zac and Mia (1 seizoen)Drama2017-2017-12-13
The Good NeighborThriller20166.32017-12-13
Samantha & Michael (5 seizoenen + S06E07)Reality2017-2017-12-12
AnnaHorror20165.62017-12-12
BlindDrama20175.52017-12-12
Celebrity City Trip (7 afl.)Reality2017-2017-12-11
We Are Still HereHorror20155.72017-12-11
Son of SaulDrama20157.52017-12-11
De Boskampi'sKomedie20157.12017-12-10
Freakish (2 seizoenen)Horror20166.62017-12-09
Midden in de WinternachtFamilie20136.42017-12-09
ValentinoRomance20135.22017-12-07
Herrie in de Druiventros (1 seizoen)Reality2017-2017-12-06
SurvivorActie20155.62017-12-06
Niko en de Vliegende BrigadeKinderen20086.22017-12-06
Het Leven Van Heath LedgerDocu2017-2017-12-06
PaddingtonKinderen20157.22017-12-05
Walking With The EnemyDrama20146.12017-12-05
BabelDrama20067.52017-12-04
Black SeaThriller20146.42017-12-04
CSI: Crime Scene Investigation (16 seizoenen)Crime20147.72017-12-03
Sneeuwwitjes Nieuwe AvonturenKinderfilm2016-2017-12-03
The DressmakerDrama20157.12017-12-03
FamilieweekendKomedie20165.62017-12-03
Babylon Berlin (1 seizoen + 8 afl.)Drama2017-2017-12-02
Mees Kees op de PlankenFamilie20146.52017-12-02
American Crime (2 seizoenen)Drama20167.72017-12-01
Daniël Arends: Zachte HeelmeesterCabaret2014-2017-12-01
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret2011-2017-12-01
Henry van Loon: ElectropisCabaret2014-2017-12-01
Jan Jaap van der Wal: DystopiaCabaret2014-2017-12-01
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret2004-2017-12-01
Jochem Myjer: De Rust ZelveCabaret2010-2017-12-01
Ronald Goedemondt: De R van RonaldCabaret2014-2017-12-01
Theo Maassen: Einde OefeningCabaret2014-2017-12-01
Pokémon de Film: Ik Kies Jou!Kinderen20176.72017-12-01
Chantal Blijft Slapen (4 seizoenen)Reality2017-2017-11-30
PopozKomedie20155.12017-11-30
The End of the TourDrama20157.32017-11-30
Van der Vorst Ziet Sterren (Seizoen 13 + 14)Reality2017-2017-11-29
De Avonturen van K3 (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-11-29
Amerika in Kleur (1 seizoen)Docu2017-2017-11-29
Onschuldig (6 afleveringen)Reality2017-2017-11-28
The CrucifixionHorror20175.02017-11-28
WildlikeDrama20146.72017-11-28
BravetownRomance20156.22017-11-27
Dummie de Mummie: de FamiliemusicalMusical2017-2017-11-26
KidnepFamilie20156.62017-11-26
Body of DeceitThriller20155.92017-11-25
Soof: Een Nieuw Begin (1 seizoen)Komedie2017-2017-11-24
De MastersKomedie20154.72017-11-23
Najib Amhali - Alles Komt GoedCabaret2012-2017-11-23
Waarom Vliegtuigen Neerstorten (2 seizoenen)Docu2017-2017-11-22
Thomas de Stoomlocomotief (3 seizoenen)Kinderserie2016-2017-11-22
5 to 7Romance20157.12017-11-22
WakefieldDrama20166.42017-11-21
De PresidentKomedie20114.42017-11-20
Zeemeermin: Prinses op AvontuurKinderfilm2016-2017-11-19
Mr. HolmesDrama20156.92017-11-19
Ja, Ik Wil!Komedie20156.22017-11-19
The Divergent Series: InsurgentActie20156.32017-11-18
The Age Of AdalineDrama20157.22017-11-16
Sint en co: Het Verdwenen BoekKinderen2017-2017-11-16
The Golden Age of ZeppelinsDocu2007-2017-11-15
After the BallKomedie20155.92017-11-14
Dying Of The LightActie20144.42017-11-13
Bon Bini HollandKomedie20155.62017-11-12
Hawaii Five-0 (6 seizoenen)Crime20167.42017-11-10
Good PeopleThriller20145.52017-11-09
Er Ist Wieder DaKomedie20157.12017-11-08
Kung Fu Panda - Legends of Awesomeness (1 seizoen)Kinderen20117.22017-11-08
Khali The KillerActie20174.82017-11-07
100% CocoFamilie20178.62017-11-07
We Are Your FriendsDrama20156.22017-11-05
Verdeeld Amerika: VietnamDocu2015-2017-11-01
Dare (1 seizoen)Horror2017-2017-10-31
Holland's Next Top Model (1 seizoen)Reality2017-2017-10-31
FoxcatcherDrama20147.02017-10-30
Brandweerman Sam - Ufo AlarmKinderfilm20165.72017-10-29
No Offence (2 seizoenen)Crime20157.82017-10-28
Non-StopActie20147.02017-10-28
Dexter (8 seizoenen)Crime20148.72017-10-27
De Ontvoering van Gerrit Jan HeijnDocu2017-2017-10-27
De Wereld van Professionele GamersDocu2008-2017-10-25
Blackie Wil Naar de MaanKinderen20133.52017-10-25
Knielen op een Bed ViolenDrama20165.82017-10-24
Models in Paris: Het Echte Leven (1 seizoen)Reality2017-2017-10-23
Kroongetuige (1 seizoen)Spelshow2017-2017-10-22
Apple Tree Yard (1 seizoen)Drama20177.12017-10-20
PestkopDrama2017-2017-10-20
Fashion ChicksKomedie20155.52017-10-19
Met Open Armen (6 afl.)Reality2017-2017-10-18
Pipo (1 seizoen)Kinderen2017-2017-10-18
Double Trouble (8 afl.)Reality2017-2017-10-18
Shark LakeThriller20153.52017-10-18
De Speeches van ObamaDocu2017-2017-10-18
Irrational ManDrama20156.62017-10-17
All Eyez On MeDrama2017-2017-10-17
Dare To Be WildRomance20156.42017-10-16
Najib en Jandino Live In De KuipCabaret2017-2017-10-16
Super 4 (2 seizoenen)Kinderen20147.62017-10-15
Lost in the SunActie20156.02017-10-14
Faking It (3 seizoenen)Komedie20147.62017-10-13
Foute Vrienden (2 seizoenen + 7 afl.)Reality2017-2017-10-12
Geer & Goor (3 seizoenen + 7 afl.)Reality2017-2017-10-12
Ivanka Trump: De Echte First Lady van Amerika?Docu2017-2017-10-11
Vermoord in het Buitenland (6 afl.)Reality2017-2017-10-10
Spreekrecht (7 afl)Reality2017-2017-10-10
The BleederDrama20166.52017-10-10
Dora The Explorer (seizoen 4 + 5)Kinderen20043.82017-10-08
Dance Dance Dance (1 seizoen)Spelshow2017-2017-10-08
Acquitted (2 seizoenen)Crime20157.62017-10-07
Little Big Stars (6 afl.)Reality2017-2017-10-06
RangoFamilie20117.22017-10-05
NCIS (13 seizoenen)Crime20157.92017-10-05
Jul & Julia: HalloweenshowKinderen2014-2017-10-04
Superfabrieken (1 seizoen)Docu2017-2017-10-04
Hallo BungalowKomedie20154.32017-10-03
Johnny Into the Wild (6 afl)Reality2017-2017-10-03
AbandonedDrama20156.22017-10-02
Un Homme a la HauteurRomance20166.32017-10-02
The One I LoveDrama20147.12017-10-01
Over The TopActie19875.72017-10-01
Gangland Undercover (2 seizoenen)Actie20178.32017-09-30
Project AlmanacThriller20156.42017-09-30
Motorbendes Onder VuurDocu2017-2017-09-29
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20168.32017-09-28
SpongeBob (seizoen 2 en 9)Kinderen20008.12017-09-27
Lessen uit de Boardroom: Kingfisher AirlinesDocu2015-2017-09-27
The Story of My Life (2 seizoenen)Reality2017-2017-09-27
Zak Storm (1 seizoen)Kinderen20157.52017-09-24
Awkward (5 seizoenen)Komedie20167.72017-09-24
X + YDrama20147.22017-09-24
De Verdwijning van Natalee Holloway (1 seizoen)Docu2017-2017-09-24
MontanaActie20145.52017-09-23
Is Homoseksualiteit Te Behandelen?Docu2013-2017-09-20
Ultimo TangoDocu2016-2017-09-20
A Beautiful MindDrama20018.22017-09-18
My Old LadyDrama20146.32017-09-17
Vigilante DiariesActie20165.02017-09-16
Meet Me in VeniceDrama20156.42017-09-15
Gold DiggersDocu2016-2017-09-13
Californication (7 seizoenen)Komedie20148.32017-09-13
Hotel in de WolkenDocu2014-2017-09-13
SecurityActie20175.62017-09-12
The PackHorror20155.02017-09-12
Beyond SleepDrama20166.22017-09-10
Meisje van Plezier (seizoen 1)Drama2017-2017-09-10
Blue RuinThriller20137.12017-09-09
De Vijf en de Verborgen PiramideFamilie20154.82017-09-06
Londens Meest Luxe Hotel (3 afl.)Docu2017-2017-09-06
White Bird in a BlizzardDrama20136.42017-09-04
Dorsvloer Vol ConfettiDrama20146.92017-09-03
GabbersCabaret2017-2017-09-03
Kasper van Kooten: Bonte AvondCabaret2017-2017-09-03
VampierzusjesFamilie20125.62017-08-30
Dior and IDocu20157.32017-08-30
De Ultieme Tocht Door Zuid-Amerika (1 seizoen)Docu2017-2017-08-30
The Quiet OnesHorror20135.12017-08-29
Schneider vs. BaxDrama20156.72017-08-28
Twin Peaks (16 afl)Drama2017-2017-08-28
KankerlijersDrama20146.22017-08-27
BeestenbootFamilie20155.82017-08-27
Dark Matter (2 seizoenen)Actie20157.52017-08-26
The Transporter (2 seizoenen)Actie20126.62017-08-25
Linda's Zomerweek (5 afl.)Reality2017-2017-08-25
The King's GardensDrama20146.52017-08-24
Paul de Leeuw - Ik Ben RustigCabaret2015-2017-08-24
Het Bloedbad van MunchenDocu2016-2017-08-23
De Vijf en het Groene Oog MysterieFamilie20135.42017-08-23
Wissper (1 seizoen)Kinderen20155.22017-08-23
Tashi (1 seizoen)Kinderen20144.22017-08-23
Kids in LoveDrama20165.02017-08-23
Blood TiesCrime20136.52017-08-22
ColdwaterThriller20136.42017-08-21
Big EyesDrama20147.02017-08-21
Vaders en Moeders (6 afl)Komedie2017-2017-08-21
H2O (Deel 1)Kinderfilm2015-2017-08-20
Code MFamilie20156.22017-08-20
Hoe Duur Was de SuikerDrama20136.72017-08-20
A Most Violent YearActie20147.02017-08-19
GhostDrama19907.02017-08-19
FlashdanceDrama19836.12017-08-19
Dallas Buyers ClubDrama20138.02017-08-19
We Still Kill the Old WayActie20146.02017-08-18
Riviera (seizoen 1)Thriller20177.22017-08-18
Prisoners/Fangar (1 seizoen)Thriller2017-2017-08-18
We Still Steal The Old WayActie20164.82017-08-17
StormwindFamilie20137.02017-08-17
Free The MindDocu2012-2017-08-16
Achter de Schermen bij Thunderbirds are GoDocu2015-2017-08-16
Rapunzel de MusicalFamilie2013-2017-08-16
FebruaryHorror20155.82017-08-15
UnconsciousThriller20146.62017-08-15
De Laatste 100 Dagen Van DianaDocu2017-2017-08-15
TimbuktuDrama20147.22017-08-14
The Iron LadyDrama20116.42017-08-13
Wallace and Gromit: The Curse of the Were-RabbitKomedie20057.52017-08-13
W., Witse de FilmCrime20146.12017-08-13
Mojicons (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-08-12
Clique (1 seizoen)Drama20177.22017-08-10
De Vijf en het Geheim van de VuurtorenFamilie20125.42017-08-09
The HallowHorror20155.72017-08-08
IsabelleDrama20116.02017-08-07
MelancholiaDrama20117.12017-08-07
BoyhoodDrama20147.92017-08-06
Galaxy Park (3 seizoenen)Kinderserie20137.12017-08-06
The Bridge (3 seizoenen)Crime20158.62017-08-04
Kilo Two BravoActie20147.12017-08-04
PrideKomedie20147.82017-08-03
De Waarheid Over DementieDocu2017-2017-08-03
HartenstrijdRomance20165.52017-08-02
Jul & Julia: PiratenshowKinderen2015-2017-08-02
Opgroeien: Wat Je Nog Niet WistDocu2016-2017-08-02
GirlhoodDrama20146.92017-07-31
Phileine Zegt SorryKomedie20036.12017-07-31
The Nut JobKomedie20145.82017-07-30
Life of Crime
Komedie20135.82017-07-30
Keet en Koen en de Speurtocht naar Bassie en AdriaanFamilie2015-2017-07-26
Bobbi Kristina Browns AutopsieDocu2017-2017-07-26
Diana: Onze MoederDocu2017-2017-07-25
Nymphomaniac IDrama20137.02017-07-24
Nymphomaniac 2Drama20136.72017-07-24
The Hunger Games: Mockingjay Part 1Actie20146.72017-07-22
Kingdom (3 seizoenen)Drama20168.42017-07-21
Red RaffiFamilie20155.92017-07-19
That Sugar FilmDocu20167.42017-07-19
SouthboundHorror20155.92017-07-18
ParklandDrama20136.32017-07-17
The Collection (1 seizoen)Drama20167.02017-07-14
Ex On The Beach: Double Dutch (1 seizoen)Reality2017-2017-07-12
Jul's VerjaardagsshowKinderen2017-2017-07-12
Conspiracy Files: Who Shot Down MH17Docu2017-2017-07-12
Paranormal AbductionHorror20124.12017-07-11
Ik Omhels Je Met Duizend ArmenRomance20066.62017-07-10
The Trip to ItalyKomedie20146.62017-07-10
Loch Ness (miniserie)Crime20176.62017-07-07
Culinaire Hoogstandjes (6 afl.)Docu2017-2017-07-05
Leef!Drama20057.02017-07-03
LockeDrama20137.12017-07-03
Taboo (1 seizoen)Drama20178.72017-06-30
Rijk Worden met GamenDocu2017-2017-06-28
Ontvoerd (10 afleveringen)Reality2017-2017-06-27
Black ButterfliesDrama20116.22017-06-27
Life on the LineActie20155.22017-06-27
De 100 Jarige Man Die Uit Het Raam Klom En VerdweenKomedie20137.12017-06-26
InfiltrantDrama20145.92017-06-26
De Heineken OntvoeringThriller20116.52017-06-24
Kidnapping Freddy HeinekenActie20156.12017-06-24
Thirteen (1 seizoen)Drama20167.42017-06-23
What Maisie KnewDrama20127.52017-06-22
CatfishDocu20107.12017-06-22
Hotter Than My Daughter (7 seizoenen)Reality2007-2017-06-22
Meekijken bij een Budget AirlineDocu2017-2017-06-21
UKI (seizoen 1)Kinderserie20106.62017-06-21
BoulevardDrama20145.82017-06-20
First MissionDrama20106.32017-06-19
Loenatik, Te Gek!Komedie20146.42017-06-17
Winners and Losers (5 seizoenen)Komedie20127.22017-06-16
Zo Wordt het Gemaakt (1 seizoen)Docu2017-2017-06-14
ROX: Falen is Geen OptieKinderen2011-2017-06-14
De Grote Improvisatieshow (5 seizoenen + S05E08)Spelshow2017-2017-06-14
Trump: De Presidentscampagne Op de Voet GevolgdDocu2017-2017-06-14
Beruchte Gevangenissen (6 afl)Reality2017-2017-06-13
De Deurwaarders (2 seizoenen + S03E08)Reality2017-2017-06-13
De Goede DoodDrama20126.62017-06-12
Becoming ZlatanDocu2015-2017-06-11
Het GeheimFamilie20106.82017-06-11
Still AliceDrama20147.52017-06-11
Wie Ben ik (7 afleveringen)Spelshow2017-2017-06-10
Mad Dogs (4 seizoenen)Crime20157.62017-06-09
Het Perfecte SuperjachtDocu2017-2017-06-07
DemonicHorror20155.32017-06-06
Noma - My Perfect StormDocu2015-2017-06-05
JagtenDrama20128.32017-06-05
VentouxDrama20156.42017-06-04
De Ultieme BondautoDocu2017-2017-06-02
2012Actie20095.82017-05-30
Bride FlightDrama20087.12017-05-30
20 Feet From StardomDocu2013-2017-05-30
The Broken Circle BreakdownDrama20127.82017-05-29
Young WrestlersDocu2016-2017-05-29
Terminator SalvationActie20096.62017-05-28
Bad Boys 2Actie20036.62017-05-26
Bad BoysActie19956.82017-05-26
Lolly Lolbroek (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-05-25
The InstituteThriller20174.02017-05-25
De Ultieme RobotmensDocu2016-2017-05-24
Waarom Worden Wij Dikker?Docu2017-2017-05-24
De 12 van Oldenheim (1 seizoen)Thriller2017-2017-05-24
Men in BlackKomedie19977.32017-05-22
Rox (4 seizoenen)Kinderserie20146.82017-05-21
2 GunsActie20136.72017-05-20
Hoe Bouw je een Auto?Docu2017-2017-05-20
Dave en Donny Doen Zaken (6 afl)Reality2017-2017-05-19
The Real Mad Men of AdvertisingDocu2017-2017-05-19
Het Handboek Voor de HipsterDocu2016-2017-05-17
De Muur van Donald TrumpDocu2017-2017-05-16
Armin van Buuren: Armin Only EmbraceMuziek2017-2017-05-13
ChefKomedie20147.32017-05-13
Armin van Buuren Is Mr. Perfect (5 afl)Docu2017-2017-05-12
The Replacement (miniserie)Drama20176.82017-05-12
De Gevangenis: Hel op AardeDocu2016-2017-05-11
Hotel SynDROOM (8 aflevering)Reality2017-2017-05-10
Ticket Naar de RuimteDocu2016-2017-05-10
Verslaafd Aan UitgevenDocu2016-2017-05-10
Flin en Flo (1 seizoen)Kinderen2015-2017-05-07
A Haunting HistoryDocu2016-2017-05-03
David Beckham: Reizen Voor Het Goede DoelDocu2017-2017-05-03
Op Reis Met David BeckhamDocu2017-2017-05-02
PreggolandKomedie20145.52017-05-02
Spectaculaire Bruggen (1 seizoen)Docu2016-2017-05-01
Apocalypse World War IDocu20149.02017-04-30
Apocalypse World War IIDocu20099.22017-04-30
Apocalypse the Rise of Adolf HitlerDocu20118.22017-04-30
Apocalypse StalinDocu20158.02017-04-30
Meet the Trumps: From Immigrant to PresidentDocu2017-2017-04-29
Uncharted AmazonDocu2016-2017-04-28
DINO (3 seizoenen + S04E06)Reality2017-2017-04-27
Annedroids (4 seizoenen)Familieserie20167.42017-04-27
Jul & Julia: Het SleutelmysterieKinderen2016-2017-04-26
Chuggington Medaille Race (1 seizoen)Kinderen20106.02017-04-26
's Werelds Grootste BloemenveilingDocu2016-2017-04-26
Term LifeThriller20165.52017-04-25
Wild Colombia (1 seizoen)Docu2016-2017-04-24
August: Osage CountyDrama20137.22017-04-24
Wild OatsKomedie20165.62017-04-24
Fernando Ricksen - De Finale StrijdDocu2017-2017-04-24
StoryZoo (1 seizoen)Kinderen2016-2017-04-23
David Blaine: Spectacle of the RealDocu2013-2017-04-23
Het Zijn Net Mensen (6 afleveringen)Reality2017-2017-04-22
Buurman en Buurman - Al 40 Jaar de Beste VriendenAnimatie20167.32017-04-22
Voor ik het Vergeet (1 seizoen)Reality2017-2017-04-19
Secrets of Wild IndiaDocu20128.22017-04-17
Onbekende DubbelgangersDocu2016-2017-04-15
PrisonersThriller20138.12017-04-14
Transit HavanaDocu2016-2017-04-12
RebelsDocu2013-2017-04-12
Killing SalazarActie20163.92017-04-11
Rappers Achter de Tralies (2 afl)Reality2017-2017-04-11
Wild IndonesiaDocu20148.12017-04-10
Rendez-VousThriller20155.92017-04-09
Professor T. (2 seizoenen)Crime20167.52017-04-07
LucyActie20146.42017-04-06
Ereveld Vol LevenDocu2016-2017-04-05
Wild Animal Reunions (1 seizoen)Docu2016-2017-04-03
Jack Bestelt een BroertjeFamilie20156.02017-04-02
Janzen en van Dijk (3 afl)Reality2017-2017-04-01
Of Ik Gek BenDrama20167.22017-03-31
Wild CardActie20155.62017-03-31
Soof 2Komedie20166.12017-03-30
Source CodeActie20117.52017-03-30
Darts: Van Kroeg Tot WereldpodiumDocu2016-2017-03-29
De Slechtste Chauffeur van NL (3 seizoenen)Reality2017-2017-03-28
Blue ValentineDrama20107.42017-03-27
Life Stories (1 seizoen)Docu2015-2017-03-26
Beaufort (1 seizoen)Reality2017-2017-03-23
Richard Hammond in de JungleDocu2015-2017-03-23
Het Ondergrondse Netwerk van Londen (1 seizoen)Docu2016-2017-03-22
‘s Werelds Duurste SpeelgoedDocu2015-2017-03-20
Der UntergangDrama20048.32017-03-20
FataalDrama20166.52017-03-19
The Last StandActie20136.42017-03-18
De ReünieThriller20155.52017-03-17
Wizzy en Woppy (1 seizoen)Kinderserie2014-2017-03-15
Het Droomstadion van SingaporeDocu2014-2017-03-15
Pim & Pom (1 seizoen)Kinderen20117.42017-03-15
Rijke Ruziënde BurenDocu2016-2017-03-15
Het Beste voor je Kind (4 afl.)Reality2017-2017-03-14
The HoarderHorror20154.52017-03-14
Magic in the MoonlightDrama20146.62017-03-13
How I Spent My Summer VacationActie20127.02017-03-13
The Next Three DaysThriller20107.42017-03-12
In de Keuken van een All You Can EatDocu2016-2017-03-08
De Man Die 750 Miljoen Dollar StalDocu2011-2017-03-08
Masha Vertelt Sprookjes (2 seizoenen)Kinderen20148.12017-03-08
Echte Penoze (1 seizoen)Reality2017-2017-03-06
The PrinceActie20144.62017-03-04
Ramses (mini-serie)Drama20148.02017-03-03
De Tweede Wereldoorlog in Kleur (1 seizoen)Docu2009-2017-03-03
BacheloretteKomedie20125.32017-03-02
HellionsHorror20154.32017-02-28
Vet HardKomedie20046.52017-02-27
Thanks for SharingRomance20126.42017-02-27
Larry CrowneRomance20116.12017-02-26
Taken 2Actie20126.32017-02-25
TakenActie20087.82017-02-25
Chuggington (5 seizoenen)Kinderserie20146.42017-02-22
Je Huis als HotelDocu20162017-02-22
American HustleDrama20137.32017-02-20
ParkerActie20136.22017-02-18
IroncladActie20116.22017-02-18
GoneThriller20125.92017-02-17
Unforgettable (4 seizoenen)Crime20166.72017-02-16
Mega Storm AftermathDocu2013-2017-02-15
Air Crash Investigations AlaskaDocu2016-2017-02-15
De Hollywoodfilm van SaddamDocu2016-2017-02-15
EatersHorror20152.72017-02-14
MudDrama20127.52017-02-13
Law Abiding CitizenThriller20097.42017-02-11
The Nanny DiariesKomedie20076.22017-02-09
Superluxe VakantiesDocu2016-2017-02-08
I Spit On Your Grave 2Horror20135.72017-02-07
The King's SpeechDrama20108.02017-02-07
My First Holiday (6 aflevering)Reality2017-2017-02-07
A Little Bit of HeavenDrama20116.32017-02-06
Alles Mag Op ZondagKomedie2017-2017-02-05
GrandMuziek2015-2017-02-05
DivergentActie20146.72017-02-04
Levensgevaarlijke LandingenDocu2016-2017-02-01
Miss Moon (1 seizoen)Kinderen2016-2017-02-01
The AppearingHorror20133.02017-01-31
De Spion van OranjeKomedie20093.62017-01-31
MajesteitDrama20106.62017-01-31
The Magic of Belle IsleDrama20127.02017-01-30
The ReboundKomedie20096.42017-01-29
Terug Naar de KustThriller20096.42017-01-28
TarzanAvontuur20134.82017-01-28
Familie Kruys (3 seizoenen)Komedie2017-2017-01-27
St. VincentKomedie20147.32017-01-26
Jensen Kiest Voor Amerika (4 afleveringen)Reality2016-2017-01-25
De Bouw van 's Werelds Snelste KlipperDocu2016-2017-01-25
Stormwind 2Familie20156.52017-01-25
House at the End of the StreetHorror20125.62017-01-24
Devil's KnotDrama20146.12017-01-22
Fast GirlsDrama20126.22017-01-22
Bullet to the HeadActie20125.72017-01-21
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72017-01-21
The WayDrama20107.42017-01-21
Our Idiot BrotherKomedie20116.42017-01-19
Het Kleine SpookjeKinderen20165.82017-01-18
De MegabrouwerijDocu2015-2017-01-18
Oscar Pistorius: Zijn VerhaalDocu2016-2017-01-18
The Murder Of Sadie HartleyDocu20167.02017-01-18
BuriedThriller20107.02017-01-17
Peter R. De Vries: Internetpesters Aangepakt Reality2016-2017-01-16
Johan en de VerenkoningKinderen20146.12017-01-14
Het Icoon Karl LagerfeldDocu2014-2017-01-11
In Their Own Words: Muhammad AliDocu20158.12017-01-11
The CovenHorror20152.12017-01-10
Nog meer voor Mannen (2 seizoenen)Reality2016-2017-01-09
EdenThriller20126.72017-01-08
Humans (seizoen 1 + S02E08)Drama20158.12017-01-06
The Penguin KingDocu2013-2017-01-06
De Toekomst is NuDocu2015-2017-01-04
Picknick met Taart (1 seizoen)Kinderen2012-2017-01-04
Dave het Huis uit (1 seizoen)Reality2016-2017-01-02
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016Cabaret2016-2017-01-02
De Roelvinkjes (1 seizoen)Reality2015-2017-01-02
Een Modern Sprookje: RoodkapjeFamilie2017-2017-01-02
Pelle en de WaterdievenKinderen20105.42017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42016-12-31
Infinitely Polar BearDrama20147.02016-12-30
Step UpDrama20066.52016-12-28
Het Muzikale BreinDocu2009-2016-12-28
112 Noodoproep: De Echte VerhalenReality2016-2016-12-27
John WickActie20157.22016-12-27
De Wensboom (2 seizoenen)Reality2016-2016-12-27
The ImmigrantDrama20136.62016-12-27
The ImpossibleDrama20127.62016-12-27
FinnFamilie20136.72016-12-23
Africa's HuntersDocu2016-2016-12-23
Letters to JulietKomedie20106.52016-12-21
De Razendsnelle Ontwikkeling van TechnologieDocu2016-2016-12-21
Code of HonorActie20164.32016-12-21
Andy & Melisa (1 seizoen)Reality2015-2016-12-19
Nobel (1 seizoen)Thriller20168.32016-12-18
The Young Pope (10 afl.)Drama20168.02016-12-17
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-12-16
Medici: Masters of Florence (1 seizoen)Drama20168.22016-12-16
Backstage bij LEGO Tijdens de FeestdagenDocu2016-2016-12-15
All-in Kitchen (10 afl.)Komedie2016-2016-12-15
A Princess for ChristmasRomance20116.52016-12-15
Zicht op GeluidDocu2015-2016-12-15
HaunterHorror20135.92016-12-13
Oh Oh Daar Gaan We Weer (7 afl.)Reality2016-2016-12-13
Jo Frost: Nanny On Tour (2 seizoenen)Reality2016-2016-12-12
HomiesKomedie20145.92016-12-11
Cloud AtlasDrama20127.52016-12-11
The Hunger GamesActie20127.32016-12-09
NextActie20076.22016-12-09
BarefootKomedie20146.62016-12-08
Legale Drugshandel in Amerika (1 seizoen)Docu2015-2016-12-08
Planet HuntersDocu2012-2016-12-08
Mees Kees op KampKinderen2013-2016-12-05
Closed CircuitCrime20136.22016-12-05
El Capo (2 seizoenen)Crime20137.42016-12-04
OorlogsgeheimenFamilie20147.12016-11-30
Het ChocoladedieetDocu2015-2016-11-30
Million Pound Party PeopleDocu2016-2016-11-30
WildlikeDrama20146.62016-11-29
Scream at the DevilHorror20152.52016-11-28
Meevliegen Met QantasDocu2015-2016-11-28
A Walk Among the TombstonesActie20136.52016-11-27
Sint & Co (15 afl)Kinderen2016-2016-11-27
De Dolle Tweeling 3Kinderen20135.62016-11-26
Teenage Mutant Ninja Turtles (1 seizoen)Kinderen20128.12016-11-24
De Postorder BruidDocu2014-2016-11-23
De Rijke Jeugd op Social MediaDocu2016-2016-11-23
Cabin Fever 3: Patient ZeroHorror20144.52016-11-22
Slumdog MillionaireDrama20088.02016-11-20
Song for MarionDrama20127.22016-11-19
Minuscule en de MierenvalleiFamilie20137.22016-11-19
BronsonThriller20087.12016-11-18
Peperdure KerstDocu2016-2016-11-16
Go Diego Go! (1 seizoen)Kinderen20064.02016-11-16
Galileo SpecialReality2016-2016-11-15
Cherry TreeHorror20154.12016-11-15
Roy Donders: Stylist van het Zuiden (4 seizoenen)Reality2015-2016-11-14
Killer EliteActie20116.52016-11-13
Mees KeesFamilie20126.72016-11-13
ShameDrama20117.32016-11-12
In Jouw NaamDrama20145.92016-11-11
De Nieuwe Superrijken van LondenDocu2016-2016-11-09
De Waarheid achter GoudDocu2015-2016-11-09
Dark SkiesHorror20136.32016-11-08
Gallery Girls (1 seizoen)Reality20124.32016-11-07
Justin and the Knights of ValourKinderen20136.12016-11-06
Bloed, Zweet en TranenDrama20157.22016-11-05
De Ludwigs (1 seizoen)Kinderen2016-2016-11-04
Peperdure Woningen (1 seizoen)Docu2016-2016-11-02
Barbie (3 seizoenen)Reality2013-2016-10-31
November ManActie20146.32016-10-30
Verhekst! (1 seizoen)Familie20124.82016-10-29
Op Kamers in LondenDocu2014-2016-10-26
Vicky Cristina BarcelonaRomance20087.22016-10-25
August: Osage CountyDrama20137.32016-10-25
Buch in de Bajes (1 seizoen)Reality2015-2016-10-24
Brigitte Kaandorp - Grande de Luxe Extra PlusCabaret2014-2016-10-23
Jul & Julia (1 seizoen)Kinderserie20167.02016-10-23
Philippe Geubels - Made in BelgiumCabaret2012-2016-10-23
Asterix en Obelix bij de BrittenFamilie20125.32016-10-21
Weemoedt (10 afleveringen)Drama2016-2016-10-20
MI-5 Spooks: The Greater GoodActie20156.32016-10-20
NenaDrama20146.92016-10-19
Memory HackersDocu2016-2016-10-19
The DuchessDrama20086.92016-10-17
DriveActie20117.82016-10-16
Brandweerman Sam (5 seizoenen)Kinderserie20086.72016-10-16
Guido Weijers - VCabaret2015-2016-10-16
De Opkomst van RobotsDocu2016-2016-10-14
Onder Het HartKomedie20146.12016-10-13
Vliegende Auto'sDocu2016-2016-10-12
Het Ontstaan van SinkholesDocu2015-2016-10-12
De Compacte SuperautoDocu2016-2016-10-12
Arthur & MikeDrama20125.72016-10-09
WiplalaFamilie20146.22016-10-07
DNA OntcijferdDocu2012-2016-10-05
The DamnedHorror20135.22016-10-03
Olympus Has FallenActie20136.52016-09-30
Love is All You NeedKomedie20126.62016-09-28
Het Wiskunde MysterieDocu2015-2016-09-28
Digitale OorlogsdreigingDocu2015-2016-09-28
The Cold Light of DayThriller20144.92016-09-27
JoeDrama20136.92016-09-26
Transformers: Robots In Disguise (1 seizoen)Kinderen20166.52016-09-25
DreddActie20127.12016-09-24
Fien & Teun (seizoen 2)Kinderen2013-2016-09-22
Is Alzheimer Te Stoppen?Docu2015-2016-09-21
De Crowdfunding RevolutieDocu2015-2016-09-21
Undercover Bij de JihadDocu2016-2016-09-19
Tiger HouseThriller20155.12016-09-19
Bon Dieu!Komedie20147.02016-09-17
RED 2Komedie20136.72016-09-16
The Five (1 seizoen)Crime20167.52016-09-16
LEGO City (3 seizoenen)Kinderserie20125.42016-09-14
Het Leven in het Witte HuisDocu2016-2016-09-14
De Bètavrouw In OpkomstDocu2015-2016-09-14
Age Of KillActie20153.72016-09-13
Undercover (3 seizoenen)Actie20138.92016-09-11
Zero ToleranceActie20154.22016-09-11
De TweelingDrama20027.52016-09-08
Rijke ImmigrantenDocu2016-2016-09-07
AmyDocu20157.82016-09-07
's Werelds Beroemdste TreinDocu2015-2016-09-07
Verjaagd door de Oorlog (1 seizoen)Docu2016-2016-09-06
CSI Cyber (2 seizoenen)Crime20165.12016-09-06
Eyewitness (miniserie)Crime20147.42016-09-05
Blazing Team (1 seizoen)Kinderen2015-2016-09-04
Roots (miniserie)Drama20167.82016-09-04
The MechanicActie20116.62016-09-04
Chez NousKomedie20136.62016-09-03
H2O: Just Add Water (2 seizoenen)Kinderen20087.22016-09-03
American HeistActie20145.22016-09-03
Robin Hood (1 seizoen)Kinderen20147.02016-09-03
PrematureKomedie20145.92016-09-02
BorgmanThriller20136.82016-09-02
DianaDrama20135.52016-08-31
Mary: The Making of a PrincessRomance20156.02016-08-27
Billy and Billie (1 seizoen)Komedie20157.82016-08-26
Dubai's Meest Luxueuze HotelDocu2015-2016-08-24
Nightmare on EverestDocu2016-2016-08-17
Dead Rising: WatchtowerHorror20155.22016-08-15
Hello Kitty and Friends (1 seizoen)Kinderen20086.32016-08-14
Splitting Up Together (seizoen 1)Komedie20167.42016-08-12
Super Factories: BreitlingDocu20127.82016-08-10
Fast GirlsDrama20126.22016-08-09
I Am a Woman NowDocu20117.62016-08-03
Heksen Bestaan NietFamilie20145.82016-08-02
Ghosts of Girlfriends PastRomance20095.72016-08-01
From Paris with LoveActie20106.52016-08-01
BlitzThriller20116.22016-08-01
De Bende van OssDrama20116.42016-08-01
Seeking a Friend for the End of the WorldDrama20126.72016-07-31
18 Kids and CountingDocu2015-2016-07-27
Brood: Kunst...Begin Drrr Niet AnDocu2016-2016-07-25
Pak Van Mijn HartRomance20145.62016-07-23
Secret Diary of a Call Girl (4 seizoenen)Drama20147.42016-07-22
Walk of ShameKomedie20146.02016-07-21
Wrong Time Wrong PlaceDocu20126.72016-07-20
WonderbroedersKomedie20145.72016-07-19
Bumba Gaat op Reis (Show)Kinderen2015-2016-07-18
Wild RomanceDrama20066.22016-07-12
El Chapo and Sean Penn: Bungle in the JungleDocu2016-2016-07-10
Prinsessia (1 seizoen)Kinderen2014-2016-07-10
Murder Rap: Inside the Biggie and Tupac MurdersDocu20157.62016-07-08
Maya de Bij (1 seizoen)Kinderserie2012-2016-07-02
De Koning van de Mont VentouxDocu20135.52016-07-01
SerenaDocu2015-2016-06-29
Your Sister's SisterKomedie20116.72016-06-27
Het Huis Anubis: De Graal der Eeuwige VriendschapKinderen2009-2016-06-26
Brick MansionsActie20145.72016-06-25
Het Zonnetje in Huis (9 seizoenen)Komedie19946.12016-06-20
How I Spent my Summer VacationActie20127.02016-06-18
Kabouter Plop is JarigKinderfilm2007-2016-06-18
Het Nieuwe RijksmuseumDocu2014-2016-06-15
De van Waveren TapesDocu20127.62016-06-15
Dobus: Welkom in het CircusKinderfilm2011-2016-06-12
Deadline 14/10 (1 seizoen)Drama20127.02016-06-10
Waarom Ben ik Single?Docu2013-2016-06-08
In Defense of FoodDocu20157.72016-06-08
CuracaoDocu2010-2016-06-08
D-Day 360Docu20147.82016-06-06
The Player (seizoen 1)Crime20157.12016-06-05
BloedlinkThriller20146.12016-06-04
Het Huis Anubis: De Legende van het SpooktheaterKinderen2009-2016-06-04
Midnight in ParisDrama20117.72016-06-01
Voetbal Inside: Football Fight ClubDocu2014-2016-06-01
Kees & Co (8 seizoenen)Komedie20066.62016-05-31
Belle en het BeestFamiliefilm20146.42016-05-29
HeidiKinderserie20157.52016-05-29
Zuidflank (1 seizoen)Drama20136.92016-05-28
De LeugenDocu20107.02016-05-25
Coppers (1 seizoen)Crime20166.32016-05-21
Onschuldig Achter de TraliesDocu2014-2016-05-19
De Grote Fuck Valentijn ComedyshowCabaret2016-2016-05-19
The SwitchRomance20106.12016-05-19
Karsu – I Hide a SecretDocu2012-2016-05-18
BacheloretteRomance20125.32016-05-15
The Only SonDocu20127.62016-05-14
The Act of KillingDrama20128.22016-05-12
President Trump: Can He Really Win?Docu2016-2016-05-11
Het Effect Van Porno Op Je BreinDocu2013-2016-05-11
Bobby en de GeestenjagersFamilie20135.82016-05-08
Zwarte Tulp (2 seizoenen)Drama20167.52016-05-06
The Perks of Being a WallflowerDrama20128.02016-05-05
De BabyDocu2012-2016-05-04
Vrouwen en VuurwapensDocu2013-2016-05-04
K3 De Wereld RondKinderfilm2004-2016-05-02
K3's Verjaardagsshow 15 JaarKinderfilm2013-2016-05-02
K3 en het WensspelKinderfilm2010-2016-05-02
K3 BengeltjesKinderfilm2012-2016-05-02
K3 en het HeksenexamenKinderfilm2006-2016-05-02
20 Jaar Samson & GertKomedie2010-2016-05-01
K3 in Concert 2012 (Live in Ahoy)Concert2012-2016-05-01
Wickie en de Sterke MannenFamiliefilm20095.92016-04-30
HerRomance20138.02016-04-30
The Expendables 2Actie20126.72016-04-29
Verdwaald in het GeheugenpaleisDocu20106.92016-04-27
De UitverkorenenDocu2010-2016-04-27
Piet Piraat en de Kleine DinoKinderfilm2008-2016-04-21
Exclusieve Auto’sDocu2015-2016-04-20
A Case of YouRomance20135.62016-04-18
De Geheime Joran TapesDocu2016-2016-04-16
Plop Gaat TrouwenKinderfilm2011-2016-04-16
De Crisis Als BusinessmodelDocu2015-2016-04-15
Doris (1 seizoen)Komedie20137.02016-04-15
American HustleThriller20137.32016-04-14
BuitenkampersDocu20137.22016-04-13
Stuk!Thriller20144.92016-04-07
Jack StrongActie20157.22016-04-06
Pim en Pom: Het Grote AvontuurKinderfilm20137.62016-04-03
Hoe de Rijken Hun Leven VerlengenDocu2016-2016-03-30
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20156.32016-03-30
The Wolf of Wall StreetDrama20138.32016-03-30
De Psychologie Van GeldDocu2015-2016-03-30
Daar Komt Dobus (1 seizoen)Kinderserie2014-2016-03-30
BordersDocu20136.22016-03-29
Gran Hotel (3 seizoenen)Drama20128.52016-03-26
Piet Piraat en de Betoverde KroonFamiliefilm20055.02016-03-26
ZombieDocu20136.92016-03-25
Wakker In een Boze DroomDocu20136.32016-03-25
Mega Mindy (1 seizoen)Kinderserie2013-2016-03-23
Plop Vertelt... (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-03-23
Mega Mindy en het Zwarte KristalKinderfilm2010-2016-03-23
De Unieke Wereld Van LegoDocu20147.82016-03-21
Dit is K3! (1 seizoen)Kinderserie2015-2016-03-21
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20122016-03-20
The Magic of HeinekenDocu20146.52016-03-20
De Wereld van Donald TrumpDocu20166.32016-03-18
Wapens In Amerika: De Macht van de NRADocu20157.72016-03-16
K3 Kan Het! (2 seizoenen)Kinderserie2014-2016-03-13
HartenstraatRomance20146.32016-03-10
Het Watergate SchandaalDrama2014-2016-03-09
Bumba, Bravo Babilu (seizoen 1)Kinderserie2014-2016-03-09
Zigby (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-03-02
De Ontdekking van Planeet PlutoDocu20158.12016-03-02
Florries Draakjes (1 seizoen)Kinderserie2015-2016-02-28
Escape PlanActie20136.72016-02-27
Het BombardementDrama20123.82016-02-25
What To Expect When You're ExpectingKomedie20125.72016-02-25
Uitvindingen Die De Wereld VeranderdenDocu2011-2016-02-24
Return To HomsDocu20137.82016-02-24
Jabaloe (1 seizoen)Kinderserie2012-2016-02-24
Liefde Via een AppDocu2015-2016-02-18
The GatekeepersDocu20127.62016-02-17
Kabouter Plop: De KabouterpaashaasKinderfilm2010-2016-02-15
Toen Was Geluk Heel GewoonKomedie20145.72016-02-15
Trots en VerlangenDrama2016-2016-02-12
9999Docu20146.92016-02-09
De PoelHorror20145.62016-02-06
De Regels van MatthijsDocu20128.02016-02-03
MannenhartenKomedie20135.72016-01-31
ClaustrofobiaThriller20125.62016-01-30
F#ck Nick CannonKomedie20134.42016-01-28
Wondere Wereld Van Luxe Hotel Taj MahalDocuserie2015-2016-01-27
Stand Up GuysKomedie20126.52016-01-23
The Cabin in the WoodsHorror20127.02016-01-21
Toscaanse BruiloftRomance20145.12016-01-21
Iliza Shlesinger - War PaintCabaret2013-2016-01-21
Whitney Cummings - Money ShotCabaret2010-2016-01-21
De CIA: Geheimen, Politiek en MartelingenDocu2015-2016-01-20
Wonderschool (10 afl.)Kinderserie2015-2016-01-20
K3's Verjaardagsshow 15 JaarMuziek2013-2016-01-17
DL Hughley - ResetCabaret2012-2016-01-14
Super Auto'sDocu2004-2016-01-13
The DuchessDrama20086.82016-01-11
Jimmy Carr - Laughing and JokingCabaret20137.82016-01-09
ViceActie20154.12016-01-08
Jim Norton - Please be OffendedCabaret20127.22016-01-08
Verliefd op IbizaKomedie20134.82016-01-05
Een modern sprookje: Prinses op de erwtFamiliefilm2015-2016-01-02
Gooische vrouwen 2Drama20146.02016-01-01
20 FuneralsActie20045.02015-12-30
De Wil van PutinDocu2015-2015-12-30
OldboyActie20135.82015-12-29
De Tsunami Ramp: De Dodelijkste Golf OoitDocu2014-2015-12-26
One for the MoneyKomedie20125.32015-12-22
Chasing MavericksDrama20127.22015-12-20
The HostSci-Fi20135.92015-12-19
SoofKomedie20136.72015-12-18
RushActie20138.22015-12-15
Lucia de B.Drama20147.12015-12-15
The Cliff (2 seizoenen)Drama20096.82015-12-14
Thanks For SharingKomedie20126.42015-12-12
HummingbirdActie20136.22015-12-11
Kattenoog: Het Geheim van de Griezelclub (10 ep)Mysterie2015-2015-12-08
Divorce (4 seizoenen)Komedie20157.62015-12-08
Javier Guzman: SinterklaasconferenceCabaret2015-2015-12-06
10 YearsKomedie20116.12015-12-04
Robocar Poli (1 seizoen)Kinderserie2011-2015-11-28
Side EffectsDrama20137.12015-11-26
Handelen in Auto's van TonnenDocu2015-2015-11-25
CrushHorror20145.72015-11-23
Falco (2 seizoenen)Misdaad20137.42015-11-23
Hannibal (3 seizoenen)Crime20148.72015-11-21
Mandela: Long Walk to FreedomDrama20137.12015-11-20
The Frozen GroundCrime20136.42015-11-19
Girl Most LikelyKomedie20125.82015-11-19
So UndercoverKomedie20124,92015-11-16
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-13
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-12
De Berlijnse Muur: Ontsnappen uit de DDRDocu2015-2015-11-09
Knoester en BerkelientjeKinderfilm2010-2015-11-08
Empire StateActie20135.22015-11-07
SnitchActie20136.52015-11-06
Chalet GirlKomedie20116.32015-11-06
Bluf (2 seizoenen)Drama20156.62015-11-06
Lotte van Uitvindersdorp
Komedie20067.12015-11-04
KnoesterAvontuur20096.02015-11-03
De Drie RoversAnimatie20077.12015-10-28
Richard Branson's Virgin AtlanticDocu2015-2015-10-28
WolfCrime20137.32015-10-27
KenauActie20146.42015-10-26
Laban Het Kleine SpookjeKinderfilm20066.22015-10-25
End of WatchThriller20127.72015-10-24
Hit and RunKomedie20126.12015-10-23
Mees Kees Komedie20126.72015-10-21
RedActie20107.12015-10-17
Brandweerman Sam: Helden van de StormKinderfilm2015-2015-10-13
Bros Before HosKomedie20136.42015-10-10
Prinses Lillifee en de Kleine EenhoornFamiliefilm20114.22015-10-05
Pelle en de DierenroversKinderfilm2014-2015-10-04
Bassie en Adriaan en het Geheim van de SchatkaartKinderserie19877.82015-10-04
Marco Borsato 25 jaar: Is meer dan ik alleenDocu2015-2015-10-03
The Haunting in GeorgiaHorror20135.22015-10-03
Kabouter Plop (1 aflevering)Kinderserie20036.62015-10-01
Bassie & Adriaan en de Verdwenen KroonKinderserie19887.82015-09-30
Bassie & Adriaan en de Huilende ProfessorKinderserie19827.32015-09-27
Het Diner Drama20136.12015-09-26
Bassie & Adriaan en de DiamantKinderserie19797.62015-09-26
2 Kleine Kleutertjes (2 seizoenen)Kinderserie2015-2015-09-23
Feuten: Het FeestjeDrama20135.72015-09-22
Suske en Wiske: De Texas RakkersAvontuur20095.62015-09-22
Bassie & Adriaan en de PlaaggeestKinderserie19787.32015-09-20
Mega Mindy en het Zwarte KristalKinderfilm20105.42015-09-18
Thomas de Stoomlocomotief: Sodors LegendeKinderfilm20157.22015-09-17
De EetclubThriller20105.02015-09-16
Assepoester de MusicalMusical2014-2015-09-13
The White Queen (1 seizoen)Drama20137.82015-09-09
Sneeuwwitje de MusicalFamiliefilm2014-2015-09-09
SmoorverliefdRomance20134.82015-09-04
Asterix en Obelix bij de BrittenFamiliefilm20125.32015-09-04
SafeActie20126.52015-08-28
I Don't Know How She Does ItKomedie20114.82015-08-22
Feuten (Seizoen 1)Drama20107.52015-08-20
Buurman en Buurman (9 seizoenen)Kinderserie20117.82015-08-20
Assepoester: Een Modern SprookjeFamiliefilm20145.02015-08-16
Raaf de Kleine RoverKinderfilm20126.52015-08-15
Dream HouseThriller20115.92015-08-15
ColombianaActie20116.42015-08-14
Thomas de Stoomlocomotief (seizoen 18 en 19)Kinderserie20157.02015-08-08
Zero Dark ThirtyThriller20127.42015-08-06
The Cold Light of DayActie20124.92015-08-06
Burgers Zoo en Waarom (1 seizoen)Kinderserie2015-2015-08-05
Broken CityThriller20136.22015-08-02
ArbitrageDrama20126.62015-07-30
Calimero (1 seizoen)Kinderserie20147.82015-07-30
Costa! (4 seizoenen)Drama2004-2015-07-27
Volle MaanRomance20024.12015-07-09
Transformers: Rescue Bots (seizoen 1)Kinderserie20116.82015-07-05
THOR - De Legende van WalhallaKomedie20125.12015-07-03
De Koning van de Mont VentouxDocumentaire20135.42015-07-03
Dennis de Bengel in Cruise ControlKinderfilm20026.22015-07-03
Brandweerman Sam: Brand in PiekepolderKinderfilm20106.52015-06-28
Baantjer (9 seizoenen)Crime20066.92015-06-25
DaglichtThriler20137.02015-06-17
The WordsRomance20127.12015-06-17
Liever VerliefdRomance20036.02015-06-14
Inspector Gadget's Gekste Zaak OoitKinderfilm20054.02015-06-14
Inspector Gadget's Laatste ZaakKinderfilm20024.82015-06-14
Van Speijk (2 seizoenen)Crime20067.42015-06-11
FlorisAvontuur20044.32015-06-07
Alex CrossActie20125.12015-06-03
Littlest Pet Shop (2 seizoenen)Kinderserie20137.12015-05-31
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82015-05-30
AppThriller20135.42015-05-26
Jan Jaap van der Wal - Dystopia Cabaret2014-2015-05-25
Vrouwenvleugel (3 seizoenen)Crime19937.22015-05-21
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20127.12015-05-17
A Few Best MenKomedie20115.82015-05-11
Leve BoerenliefdeRomance20134.62015-05-11
Ushi Must Marry
Komedie20133.02015-05-06
TroetelbeertjesKinderserie20125.52015-04-29
In Her SkinDrama20096.52015-04-29
Blauw Blauw (2 seizoenen)Crime20017.62015-04-28
Snuf de Hond en de IJsvogelFamiliefilm20105.42015-04-18
Heksje Lilly en de reis naar MandolanFamiliefilm20114.82015-04-16
Conni (1 seizoen)Kinderserie20126.72015-03-21
Nijntje: Kleuren, Cijfers en VormenKinderserie1996-2015-03-18
Rudolf (1 seizoen)Animatie2009-2015-03-11
Otto is een NeushoornKinderfilm20134.82015-02-19
Mike de Ridder (1 seizoen)Kinderserie20146.62015-02-15
Pieter Post (1 seizoen)Kinderserie19816.72015-02-15
The CovenCrime20098.52015-02-10
ExamThriller20096.92015-02-10
BrothersDrama20097.1
Dunya & DesieDrama20086.7
Killer EliteActie20116.5
Toy BoyKomedie20104.2
Ciske de RatDrama19847
Dolfje WeerwolfjeFamilie20116.2
Dragon EyesActie20124.5
De Dolle Tweeling 2Familie20124.5
Kikker en zijn vriendjesKinderserie2008-
AlibiRomance20066.5
De Leeuw van JudaAnimatie20113.6
Gooische Frieten (1 seizoen)Komedie20107.4
Drive AngryActie20115.5
Gooische Vrouwen (5 seizoenen)Drama20097.2
Alpha and OmegaKomedie20105.3
Apocalypse 10.5Sci-Fi20064.2
LimoAvontuur20094.5
Ja Zuster Nee ZusterKomedie20026.8
Kameleon 2Avontuur20056
Kan door huid heenDrama20097
KauwboyDrama20127.1
Kevin Hart: Laugh at my PainCabaret20117.4
One LifeDocu20117.9
Hallo K3 (2 seizoenen)Kinderserie20107.1
De Vliegenierster van KazbekDrama20105.5
Heksje LillyFamilie20095.2
El BulliDocu20106.3
Penny's ShadowAvontuur20116.3
Pluk van de PettefletFamiliefilm20046.1
Gooische Vrouwen The MovieDrama20116.2
RabatDrama20117.1
RadeloosDrama20086.4
RazendDrama20116.2
Richard Groenendijk - Alle DagenCabaret2014-
Rozengeur & Wodka LimeDrama20016
Schippers van de KameleonFamiliefilm20036.1
SetupActie20114.4
Snuf de HondAvontuur20086.5
Space DogsKomedie20105.3
Sunshine Barry en de DiscowormenKomedie20084.8
SüskindDrama20126.9
TapedThriller20126.3
TBSThriller20087.2
De GriezelbusFamiliefilm20055.4
The Ides of MarchDrama20117.1
The LedgeDrama20116.6
The Magic of Belle IsleKomedie20127
The MechanicActie20116.6
The ResidentDrama20115.2
The WayKomedie20107.4
TimboektoeDrama20076
TirzaDrama20106.4
TranssiberianCrime20086.7
Verborgen GebrekenDrama20096.3
VoetbalVrouwenDrama20075.3
WestenwindDrama19996
Woezel & PipKinderserie2010
WSV De OptimistKinderserie2013
Zwart WaterHorror20105.6
Ernst Bobbie en de Rest (1 seizoen)Kinderserie19986
EscapeHorror20113
EarthDocu20078
Achtste Groepers Huilen NietDrama20127.6
AfblijvenFamilie20065.6
Alle TijdDrama20116.7
Escobar The Drugs Lord (1 seizoen)Crime20128.6
DoodslagThriller20126.8
Dennis de BengelKomedie19935.4
DefianceActie20087.2
De NoorderlingenKomedie19927.5
De LiftHorror19836.3
De Daltons (1 seizoen)Kinderserie19998.4
De Bende van OssDrama20116.4
All Stars 2 - Old StarsKomedie20116.2
Bobo (1 seizoen)Kinderserie20117.1
Boks (1 seizoen)Crime20065.6
De dolle TweelingFamilie20105
De Brief van de KoningAvontuur20085.8
JackieDrama20126.9
InkheartAvontuur20086.1
IncendiesDrama20108.1
Dok 12 (1 seizoen)Crime20014.4
In OranjeFamilie20046.6
Dood eindHorror20064.7
Alleen maar Nette MensenDrama20125.7
Bumba (1 seizoen)Kinderserie20045.5
De Man met de Hamer (1 seizoen)Drama20137.6
De ontmaagding van Eva van EndDrama20126.6
BellicherActie20126.3
Hoe overleef ik mezelf?Drama20086.1
Het Meisje en de DoodDrama20126.3
KnofjeKinderserie20017.5
Casper's SpookschoolKinderfilm20064.5
BrakeThriller20126.1
Brammetje BaasFamilie20126.8
De Geweldige BeerFamilie20115.6
LenaDrama20116.4
MalaikaDrama20137.1
Love HurtsDrama2013-
LoftCrime20106.9
Lizzie McGuireKomedie20016.5
Lover of LoserDrama20096
AbeltjeFamilie19985.9
Maya de BijKinderserie19757
FlodderKomedie19866.5
AngstHorror19837.6
MustiKinderserie19686.2
MinoesKomedie20017
AbelDrama20106.8
IepDrama20106.2
Chuck and Friends (1 seizoen)Kinderserie20106
Flodder 2 in AmerikaKomedie19925.3
FlypaperCrime20116.4
Body LanguageDrama20114.2
MoordwijvenKomedie20075.7
NonoAvontuur20126.6
New Kids NitroKomedie20116
Naranjina en de KadekapersDrama2011-
OtjeAvontuur19987.5
Ontdek de wereld met NijntjeKinderserie2000
Oesters van Nam KeeDrama20025.4
NijntjeKinderserie2000-
Gadget & Gadgetinis (1 seizoen)Kinderserie20015.3
Dik TromFamilie20106.1
QuizThriller20126
Plan C.Komedie20126.4
Parade's End (1 seizoen)Actie20127.8
Friends with KidsRomance20116.2
Ernst Bobbie en de Geslepen OnixKinderfilm20075.3
New KidsKomedie20077.1
Haar naam was SarahDrama20107.5
New Kids TurboKomedie20106.4
Chloe's Toverkast (1 seizoen)Kinderserie20097.0
Anne Frank Mijn beste VriendinBiografie20095.7
Daughters of MalakehDocu20116.4
Het leven uit een dagRomance20096.4
CrankActie20067
De MarathonKomedie20127.5
Black GoldDrama20116.7
Nova ZemblaDrama20115.8
GangsterboysKomedie20104.0
Girl ModelDocu20116.5
He's Just not that Into YouRomance20096.4
House of Sand and FogDrama20037.6
Flodder 3Komedie19955.2