Videoland Aanbod

Het Videoland aanbod is natuurlijk het eerste dat je wilt weten als je een abonnement neemt op Videoland. Het aanbod van Videoland is heel divers, waardoor voor veel mensen interessant. Op dit moment bevat het Videoland aanbod ongeveer 1.400 titels. Dat zijn zowel films als series. Ieder genre qua film is aanwezig. Actie, animatie, avontuur, drama, familie, fantasy, horror, komedie, misdaad, musical, mysterie, oorlog, romantiek, sci-fi, sport, thriller en western. Je vindt het allemaal terug in het Videoland aanbod.

 Films en series in Videoland aanbod

Daarnaast heeft het aanbod van Videoland nog meer smaken. Zo staan er concertregistraties op, documentaires, kinderfilms en –series en cabaret. Van al de genres zijn er ook series aanwezig.

Volop series met RTL-tintje

Daarbij is er veel Nederlands content voorhanden. RTL Nederland is namelijk de eigenaar van Videoland, waardoor het RTL-archief flink is afgestoft. Daarnaast worden er ook zeer actuele series online gezet. Sterker nog, van populaire series als Divorce en Moordvrouw kon je op Videoland de nieuwste seizoenen al bekijken vóór ze op televisie werden uitgezonden. In maart 2015 komt daarnaast de eerste serie die speciaal gemaakt is voor Videoland: Zwarte Tulp. Iedere week worden er een aantal titels bijgevoegd, wij houden het volledige aanbod hieronder voor jullie bij.



Wil je altijd als eerste op de hoogte zijn? Volg ons dan ook via Facebook of Twitter.

Videoland aanbod

Laatst bijgewerkt op 17 oktober 2017
TitelGenreJaarIMDbToegevoegd
All Eyez On MeDrama2017-2017-10-17
Goede Tijden, Slechte Tijden (2 seizoenen + 37 afl.)Drama2017-2017-10-17
Irrational ManDrama20156.62017-10-17
The Bold and the Beautiful (302 afleveringen)Drama20173.52017-10-17
Holland's Next Top Model (8 afl.)Reality2017-2017-10-16
Models in Paris: Het Echte Leven (8 afl.)Reality2017-2017-10-16
Dare To Be WildRomance20156.42017-10-16
Najib en Jandino Live In De KuipCabaret2017-2017-10-16
Kroongetuige (7 afleveringen)Spelshow2017-2017-10-15
CSI: Crime Scene Investigation (9 seizoenen)Crime20077.72017-10-15
Super 4 (2 seizoenen)Kinderen20147.62017-10-15
Criminal Minds: Beyond Borders (1 seizoen)Crime20166.12017-10-15
Babylon Berlin (2 afl.)Drama2017-2017-10-14
Lost in the SunActie20156.02017-10-14
Faking It (3 seizoenen)Komedie20147.62017-10-13
The Big Music Quiz (6 afl.)Spelshow2017-2017-10-13
Expeditie Robinson (6 aflevering)Reality2017-2017-10-13
Nieuwe Tijden (seizoen 1 + S02E68)Drama2017-2017-10-13
Foute Vrienden (2 seizoenen + 7 afl.)Reality2017-2017-10-12
Geer & Goor (3 seizoenen + 7 afl.)Reality2017-2017-10-12
Eric van Sauers: RidderCabaret2011-2017-10-12
Happy ChristmasKomedie20145.52017-10-12
Double Trouble (7 afl.)Reality2017-2017-10-11
Ivanka Trump: De Echte First Lady van Amerika?Docu2017-2017-10-11
De SneeuwkoninginFamilie20125.42017-10-11
Van der Vorst Ziet Sterren (Seizoen 13 + S14E01))Reality2017-2017-10-11
Vermoord in het Buitenland (6 afl.)Reality2017-2017-10-10
Spreekrecht (7 afl)Reality2017-2017-10-10
The BleederDrama20166.52017-10-10
Minority ReportActie20027.72017-10-09
Indecent ProposalDrama19935.82017-10-08
Dance Dance Dance (1 seizoen)Spelshow2017-2017-10-08
Dora The Explorer (seizoen 4 + 5)Kinderen20043.82017-10-08
Casper en Emma op WintersportKinderfilm20146.82017-10-08
Acquitted (2 seizoenen)Crime20157.62017-10-07
Kiss the GirlsDrama19976.62017-10-07
Along Came a SpiderDrama20016.32017-10-07
Little Big Stars (6 afl.)Reality2017-2017-10-06
RangoFamilie20117.22017-10-05
NCIS (13 seizoenen)Crime20157.92017-10-05
Veldhuis en Kemper - Onder de DoucheCabaret2013-2017-10-05
Roald Dahl's: Esio TrotRomance20157.02017-10-05
Met Open Armen (5 afl.)Reality2017-2017-10-04
Jul & Julia: HalloweenshowKinderen2014-2017-10-04
Superfabrieken (1 seizoen)Docu2017-2017-10-04
The Sum of All FearsThriller20026.42017-10-03
Hallo BungalowKomedie20154.32017-10-03
Criminal Minds (12 seizoenen)Crime20168.12017-10-03
Johnny Into the Wild (6 afl)Reality2017-2017-10-03
AbandonedDrama20156.22017-10-02
Un Homme a la HauteurRomance20166.32017-10-02
Jackie and RyanRomance20145.82017-10-01
The One I LoveDrama20147.12017-10-01
Over The TopActie19875.72017-10-01
Enemy at the GatesActie20017.62017-09-30
Project AlmanacThriller20156.42017-09-30
Gangland Undercover (2 seizoenen)Actie20178.32017-09-30
Motorbendes Onder VuurDocu2017-2017-09-29
Roué Verveer - M.A.W.Cabaret2007-2017-09-28
Catch Me If You CanDrama20028.12017-09-28
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20168.32017-09-28
Lessen uit de Boardroom: Kingfisher AirlinesDocu2015-2017-09-27
The Story of My Life (2 seizoenen)Reality2017-2017-09-27
SpongeBob (seizoen 2 en 9)Kinderen20008.12017-09-27
Paranormal Activity: The Ghost DimensionHorror20154.62017-09-26
Labor DayDrama20136.92017-09-25
X + YDrama20147.22017-09-24
De Verdwijning van Natalee Holloway (1 seizoen)Docu2017-2017-09-24
Awkward (5 seizoenen)Komedie20167.72017-09-24
Zak Storm (1 seizoen)Kinderen20157.52017-09-24
MontanaActie20145.52017-09-23
The Good Fight (1 seizoen)Drama20178.52017-09-22
Teenage Mutant Ninja TurtlesActie20145.82017-09-21
Wim Helsen - Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2015-2017-09-21
Is Homoseksualiteit Te Behandelen?Docu2013-2017-09-20
Ultimo TangoDocu2016-2017-09-20
CloverfieldThriller20087.02017-09-19
A Beautiful MindDrama20018.22017-09-18
My Old LadyDrama20146.32017-09-17
FlightThriller20127.32017-09-17
SpongeBob: Spons op het DrogeKinderfilm20156.02017-09-16
Vigilante DiariesActie20165.02017-09-16
Meet Me in VeniceDrama20156.42017-09-15
Daniel Arends - BlessuretijdCabaret2012-2017-09-14
Young AdultKomedie20116.32017-09-14
Californication (7 seizoenen)Komedie20148.32017-09-13
Gold DiggersDocu2016-2017-09-13
Lego Elves (1 seizoen)Kinderserie2015-2017-09-13
Hotel in de WolkenDocu2014-2017-09-13
The PackHorror20155.02017-09-12
SecurityActie20175.62017-09-12
TuristDrama20147.32017-09-11
Beyond SleepDrama20166.22017-09-10
FootlooseDrama20115.92017-09-10
Meisje van Plezier (seizoen 1)Drama2017-2017-09-10
Blue RuinThriller20137.12017-09-09
Super 8Thriller20117.02017-09-09
Javier Guzman - OorverdovendCabaret2013-2017-09-07
The First Wives ClubKomedie19966.22017-09-07
Londens Meest Luxe Hotel (3 afl.)Docu2017-2017-09-06
De Vijf en de Verborgen PiramideFamilie20154.82017-09-06
UnlockedActie20166.12017-09-05
Mojicons (1 seizoen)Kinderen2017-2017-09-04
White Bird in a BlizzardDrama20136.42017-09-04
Kasper van Kooten: Bonte AvondCabaret2017-2017-09-03
GabbersCabaret2017-2017-09-03
Up In the AirDrama20097.42017-09-03
Dorsvloer Vol ConfettiDrama20146.92017-09-03
GTST Classics (1 seizoen)Drama1990-2017-09-03
The Italian JobActie20037.02017-09-02
Galavant (1 seizoen)Drama20158.12017-09-01
Cut BankThriller20156.02017-09-01
Daddy's HomeKomedie20156.12017-08-31
De Ultieme Tocht Door Zuid-Amerika (1 seizoen)Docu2017-2017-08-30
VampierzusjesFamilie20125.62017-08-30
Dior and IDocu20157.32017-08-30
The Quiet OnesHorror20135.12017-08-29
Twin Peaks (16 afl)Drama2017-2017-08-28
Schneider vs. BaxDrama20156.72017-08-28
KankerlijersDrama20146.22017-08-27
The TerminalKomedie20147.32017-08-27
BeestenbootFamilie20155.82017-08-27
Eagle EyeActie20086.62017-08-26
Dark Matter (2 seizoenen)Actie20157.52017-08-26
Linda's Zomerweek (5 afl.)Reality2017-2017-08-25
The Transporter (2 seizoenen)Actie20126.62017-08-25
Paul de Leeuw - Ik Ben RustigCabaret2015-2017-08-24
The King's GardensDrama20146.52017-08-24
De Vijf en het Groene Oog MysterieFamilie20135.42017-08-23
Het Bloedbad van MunchenDocu2016-2017-08-23
Tashi (1 seizoen)Kinderen20144.22017-08-23
Kids in LoveDrama20165.02017-08-23
Wissper (1 seizoen)Kinderen20155.22017-08-23
Blood TiesCrime20136.52017-08-22
The Green InfernoHorror20135.42017-08-22
Vaders en Moeders (6 afl)Komedie2017-2017-08-21
Big EyesDrama20147.02017-08-21
ColdwaterThriller20136.42017-08-21
Code MFamilie20156.22017-08-20
Hoe Duur Was de SuikerDrama20136.72017-08-20
H2O (Deel 1)Kinderfilm2015-2017-08-20
A Most Violent YearActie20147.02017-08-19
GhostDrama19907.02017-08-19
FlashdanceDrama19836.12017-08-19
GreaseDrama19787.22017-08-19
Dallas Buyers ClubDrama20138.02017-08-19
Riviera (seizoen 1)Thriller20177.22017-08-18
We Still Kill the Old WayActie20146.02017-08-18
Prisoners/Fangar (1 seizoen)Thriller2017-2017-08-18
StormwindFamilie20137.02017-08-17
We Still Steal The Old WayActie20164.82017-08-17
Theo Maassen - Functioneel NaaktCabaret2003-2017-08-17
Top FiveKomedie20146.42017-08-17
Rapunzel de MusicalFamilie2013-2017-08-16
Achter de Schermen bij Thunderbirds are GoDocu2015-2017-08-16
Free The MindDocu2012-2017-08-16
FebruaryHorror20155.82017-08-15
UnconsciousThriller20146.62017-08-15
De Laatste 100 Dagen Van DianaDocu2017-2017-08-15
The RunnerDrama20154.72017-08-14
TimbuktuDrama20147.22017-08-14
The Iron LadyDrama20116.42017-08-13
Wallace and Gromit: The Curse of the Were-RabbitKomedie20057.52017-08-13
W., Witse de FilmCrime20146.12017-08-13
Cowboys and AliensSci-Fi20116.02017-08-12
Mojicons (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-08-12
Voor Elkaar GemaaktRomance20176.32017-08-11
Clique (1 seizoen)Drama20177.22017-08-10
Men, Women and ChildrenDrama20146.72017-08-10
De Vijf en het Geheim van de VuurtorenFamilie20125.42017-08-09
The HallowHorror20155.72017-08-08
IsabelleDrama20116.02017-08-07
MelancholiaDrama20117.12017-08-07
BoyhoodDrama20147.92017-08-06
Galaxy Park (3 seizoenen)Kinderserie20137.12017-08-06
Shrek 4: Voor Eeuwig En AltijdFamilie20106.32017-08-05
Good KillThriller20146.42017-08-05
The Bridge (3 seizoenen)Crime20158.62017-08-04
Kilo Two BravoActie20147.12017-08-04
De Waarheid Over DementieDocu2017-2017-08-03
Pieter Derks - Zo Goed Als NieuwCabaret2016-2017-08-03
PrideKomedie20147.82017-08-03
Jul & Julia: PiratenshowKinderen2015-2017-08-02
HartenstrijdRomance20165.52017-08-02
Opgroeien: Wat Je Nog Niet WistDocu2016-2017-08-02
Scandal (5 seizoenen)Thriller20157.82017-08-01
The GiftThriller20157.12017-08-01
Phileine Zegt SorryKomedie20036.12017-07-31
GirlhoodDrama20146.92017-07-31
The Nut JobKomedie20145.82017-07-30
Life of Crime
Komedie20135.82017-07-30
Cast AwayDrama20007.72017-07-30
Shrek 3Familie20076.12017-07-29
Salamander (1 seizoen)Crime20127.62017-07-28
World War ZActie20137.02017-07-28
Fun SizeKomedie20125.42017-07-27
Bert Visscher - AfijnCabaret2012-2017-07-27
Keet en Koen en de Speurtocht naar Bassie en AdriaanFamilie2015-2017-07-26
Bobbi Kristina Browns AutopsieDocu2017-2017-07-26
Lara Croft Tomb RaiderActie20015.82017-07-25
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeActie20035.52017-07-25
Diana: Onze MoederDocu2017-2017-07-25
Nymphomaniac IDrama20137.02017-07-24
Nymphomaniac 2Drama20136.72017-07-24
The Hunger Games: Mockingjay Part 1Actie20146.72017-07-22
Shrek 2Familie20047.22017-07-22
Kingdom (3 seizoenen)Drama20168.42017-07-21
Anchorman 2: The Legend ContinuesKomedie20136.32017-07-20
Arie Koomen - UitCabaret2008-2017-07-20
Red RaffiFamilie20155.92017-07-19
That Sugar FilmDocu20167.42017-07-19
Mein Blind Date Mit Dem LebenKomedie20167.12017-07-18
SouthboundHorror20155.92017-07-18
InconceivableThriller20176.32017-07-18
ParklandDrama20136.32017-07-17
De Gelaarsde KatAnimatie20116.72017-07-15
The Collection (1 seizoen)Drama20167.02017-07-14
Klaas van der Eerden - BreedbeeldCabaret2014-2017-07-13
Ex On The Beach: Double Dutch (1 seizoen)Reality2017-2017-07-12
Jul's VerjaardagsshowKinderen2017-2017-07-12
Conspiracy Files: Who Shot Down MH17Docu2017-2017-07-12
Paranormal AbductionHorror20124.12017-07-11
Jack Ryan: Shadow RecruitActie20146.22017-07-11
Ik Omhels Je Met Duizend ArmenRomance20066.62017-07-10
The Trip to ItalyKomedie20146.62017-07-10
Madagascar: Escape 2 AfricaAnimatie20086.72017-07-08
Loch Ness (miniserie)Crime20176.62017-07-07
RevoltSci-Fi20165.22017-07-06
Henry van Loon - De Entertainment ShowCabaret2011-2017-07-06
Culinaire Hoogstandjes (6 afl.)Docu2017-2017-07-05
ShooterActie20077.22017-07-04
Leef!Drama20057.02017-07-03
LockeDrama20137.12017-07-03
Mannenharten 2Komedie20155.72017-07-02
Switched at Birth (6 seizoenen)Drama20177.82017-07-01
MadagascarFamilie20156.92017-07-01
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82017-06-30
G.I. Joe: RetaliationActie20135.82017-06-30
Taboo (1 seizoen)Drama20178.72017-06-30
Euro TripKomedie20046.62017-06-29
Hans Liberg: Nieuwe ShowCabaret1998-2017-06-29
Rijk Worden met GamenDocu2017-2017-06-28
Life on the LineActie20155.22017-06-27
Black ButterfliesDrama20116.22017-06-27
Tuintje in mijn HartKomedie20175.52017-06-27
Ontvoerd (10 afleveringen)Reality2017-2017-06-27
De 100 Jarige Man Die Uit Het Raam Klom En VerdweenKomedie20137.12017-06-26
InfiltrantDrama20145.92017-06-26
De Heineken OntvoeringThriller20116.52017-06-24
Kidnapping Freddy HeinekenActie20156.12017-06-24
Thirteen (1 seizoen)Drama20167.42017-06-23
Dolf Jansen: Als ik het niet doeCabaret2012-2017-06-22
Road TripKomedie20006.52017-06-22
Hotter Than My Daughter (7 seizoenen)Reality2007-2017-06-22
CatfishDocu20107.12017-06-22
What Maisie KnewDrama20127.52017-06-22
Meekijken bij een Budget AirlineDocu2017-2017-06-21
UKI (seizoen 1)Kinderserie20106.62017-06-21
BoulevardDrama20145.82017-06-20
First MissionDrama20106.32017-06-19
Transformers: Age of ExtinctionActie20145.72017-06-18
Loenatik, Te Gek!Komedie20146.42017-06-17
Winners and Losers (5 seizoenen)Komedie20127.22017-06-16
Theo Maassen - Tegen Beter Weten InCabaret2006-2017-06-15
Twisted (2 seizoenen)Drama20137.52017-06-15
Love is in the Air (8 aflevering)Reality2017-2017-06-14
Trump: De Presidentscampagne Op de Voet GevolgdDocu2017-2017-06-14
De Grote Improvisatieshow (5 seizoenen + S05E08)Spelshow2017-2017-06-14
ROX: Falen is Geen OptieKinderen2011-2017-06-14
Zo Wordt het Gemaakt (1 seizoen)Docu2017-2017-06-14
Beruchte Gevangenissen (6 afl)Reality2017-2017-06-13
Cool GirlsKomedie20165.92017-06-13
De Deurwaarders (2 seizoenen + S03E08)Reality2017-2017-06-13
De Goede DoodDrama20126.62017-06-12
It Takes 2 (1 seizoen)Reality2017-2017-06-12
Still AliceDrama20147.52017-06-11
Becoming ZlatanDocu2015-2017-06-11
Het GeheimFamilie20106.82017-06-11
Wie Ben ik (7 afleveringen)Spelshow2017-2017-06-10
The Blacklist (seizoen 4, 22 afl.)Crime20178.12017-06-10
Transformers: Dark of the MoonActie20116.32017-06-10
Mad Dogs (4 seizoenen)Crime20157.62017-06-09
Najib Amhali - Most WantedCabaret2005-2017-06-08
Het Perfecte SuperjachtDocu2017-2017-06-07
DemonicHorror20155.32017-06-06
Noma - My Perfect StormDocu2015-2017-06-05
JagtenDrama20128.32017-06-05
VentouxDrama20156.42017-06-04
De Ultieme BondautoDocu2017-2017-06-02
Claudia de Breij - TeerlingCaberet2015-2017-06-01
Castle (8 seizoenen)Crime20168.22017-06-01
Monsters vs. AliensFamilie20096.52017-06-01
2012Actie20095.82017-05-30
Bride FlightDrama20087.12017-05-30
20 Feet From StardomDocu2013-2017-05-30
The Broken Circle BreakdownDrama20127.82017-05-29
Young WrestlersDocu2016-2017-05-29
Terminator SalvationActie20096.62017-05-28
After EarthActie20134.92017-05-27
Bad BoysActie19956.82017-05-26
Bad Boys 2Actie20036.62017-05-26
Lolly Lolbroek (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-05-25
Tineke Schouten - ShowiesjooCabaret1999-2017-05-25
The InstituteThriller20174.02017-05-25
Bee MovieFamilie20076.12017-05-25
Little People (1 seizoen)Kinderen2016-2017-05-25
HancockActie20086.42017-05-25
Waarom Worden Wij Dikker?Docu2017-2017-05-24
De 12 van Oldenheim (1 seizoen)Thriller2017-2017-05-24
De Ultieme RobotmensDocu2016-2017-05-24
Paranormal Activity: The Ghost DimensionHorror20154.62017-05-23
Men in BlackKomedie19977.32017-05-22
Rox (4 seizoenen)Kinderserie20146.82017-05-21
Hoe Bouw je een Auto?Docu2017-2017-05-20
2 GunsActie20136.72017-05-20
Angels and DemonsThriller20096.72017-05-19
Dave en Donny Doen Zaken (6 afl)Reality2017-2017-05-19
The Real Mad Men of AdvertisingDocu2017-2017-05-19
Juf Roos (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-05-18
Storm: Letters van VuurFamilie2017-2017-05-18
Het Handboek Voor de HipsterDocu2016-2017-05-17
De Muur van Donald TrumpDocu2017-2017-05-16
Paranormal Activity: The Marked OnesHorror20145.02017-05-16
The Fosters (4 seizoenen)Drama20178.02017-05-15
The Da Vinci CodeThriller20066.62017-05-14
Veldhuis en Kemper - Dan Maar Niet GelukkigCabaret20142017-05-13
Armin van Buuren: Armin Only EmbraceMuziek2017-2017-05-13
Captain PhillipsDrama20137.82017-05-13
ChefKomedie20147.32017-05-13
Armin van Buuren Is Mr. Perfect (5 afl)Docu2017-2017-05-12
The Replacement (miniserie)Drama20176.82017-05-12
De Gevangenis: Hel op AardeDocu2016-2017-05-11
Ticket Naar de RuimteDocu2016-2017-05-10
Talisker Whiskey: Zwaarste RoeiwedstrijdDocu2016-2017-05-10
Hotel SynDROOM (8 aflevering)Reality2017-2017-05-10
Verslaafd Aan UitgevenDocu2016-2017-05-10
SaltActie20106.42017-05-09
Flin en Flo (1 seizoen)Kinderen2015-2017-05-07
The Amazing Spider-Man 2Actie20146.72017-05-07
50 First DatesKomedie20046.82017-05-07
Follow The Money (1 seizoen)Crime20167.52017-05-06
SnowpiecerActie20137.02017-05-06
Waarom Vliegtuigen NeerstortenDocu2016-2017-05-05
Broadchurch (seizoen 3)Crime20178.42017-05-05
Grown Ups 2Komedie20135.42017-05-04
Dames Voor Na Vieren - Koude KermisCabaret2012-2017-05-04
A Haunting HistoryDocu2016-2017-05-03
David Beckham: Reizen Voor Het Goede DoelDocu2017-2017-05-03
PreggolandKomedie20145.52017-05-02
Op Reis Met David BeckhamDocu2017-2017-05-02
Spectaculaire Bruggen (1 seizoen)Docu2016-2017-05-01
Apocalypse the Rise of Adolf HitlerDocu20118.22017-04-30
Apocalypse StalinDocu20158.02017-04-30
Apocalypse World War IIDocu20099.22017-04-30
Apocalypse World War IDocu20149.02017-04-30
Meet the Trumps: From Immigrant to PresidentDocu2017-2017-04-29
Adios AmigosKomedie20166.72017-04-29
The Imitation GameDrama20148.12017-04-28
Uncharted AmazonDocu2016-2017-04-28
SkiptraceKomedie20165.72017-04-27
DINO (3 seizoenen + S04E06)Reality2017-2017-04-27
Annedroids (4 seizoenen)Familieserie20167.42017-04-27
Chuggington Medaille Race (1 seizoen)Kinderen20106.02017-04-26
Jul & Julia: Het SleutelmysterieKinderen2016-2017-04-26
's Werelds Grootste BloemenveilingDocu2016-2017-04-26
Term LifeThriller20165.52017-04-25
De HeldThriller20164.92017-04-24
August: Osage CountyDrama20137.22017-04-24
Fernando Ricksen - De Finale StrijdDocu2017-2017-04-24
Wild Colombia (1 seizoen)Docu2016-2017-04-24
Wild OatsKomedie20165.62017-04-24
David Blaine: Spectacle of the RealDocu2013-2017-04-23
StoryZoo (1 seizoen)Kinderen2016-2017-04-23
The WaveActie20166.72017-04-23
Het Zijn Net Mensen (6 afleveringen)Reality2017-2017-04-22
Buurman en Buurman - Al 40 Jaar de Beste VriendenAnimatie20167.32017-04-22
Wolf Creek (miniserie)Horror20166.12017-04-21
ProoiHorror20165.32017-04-21
Ronald Goedemondt - Binnen de LijntjesCabaret2011-2017-04-21
Bad MomsKomedie20166.22017-04-20
MaraudersThriller20165.42017-04-19
Voor ik het Vergeet (1 seizoen)Reality2017-2017-04-19
Idols (Seizoen 5 + 6)Reality2017-2017-04-19
The ForgerThriller20155.72017-04-18
Secrets of Wild IndiaDocu20128.22017-04-17
The Family FangKomedie20156.12017-04-17
You're Not YouDrama20147.42017-04-16
Mechanic: ResurrectionActie20165.62017-04-16
Battle For Brest-LitovskActie20147.52017-04-15
Once Upon a Time (5 seizoenen)Drama20157.92017-04-15
Onbekende DubbelgangersDocu2016-2017-04-15
The Blacklist: Redemption (8 afleveringen)Crime20177.22017-04-15
Jenny's WeddingDrama20155.52017-04-15
Once Upon A Time in Wonderland (1 seizoen)Drama20147.12017-04-15
De OntsnappingDrama20155.82017-04-14
Borgen (3 seizoenen)Drama20138.52017-04-14
PrisonersThriller20138.12017-04-14
Temptation Island (2 seizoenen)Reality2017-2017-04-13
Les SaisonsDocu2016-2017-04-13
Klaas van der Eerden - SixpackCabaret2014-2017-04-13
Kappen!Drama20167.92017-04-13
Dummie de MummieFamilie20146.22017-04-12
Klokkenmaker van de Olympische SpelenDocu2015-2017-04-12
John JansenDocu2016-2017-04-12
Transit HavanaDocu2016-2017-04-12
RebelsDocu2013-2017-04-12
Married at First Sight (2 seizoenen)Reality2017-2017-04-11
Rappers Achter de Tralies (2 afl)Reality2017-2017-04-11
Killing SalazarActie20163.92017-04-11
Tika Taka Touzani (9 afleveringen)Reality2017-2017-04-10
Wild IndonesiaDocu20148.12017-04-10
Blue JasmineDrama20137.32017-04-10
Rendez-VousThriller20155.92017-04-09
Suspects (10 afleveringen)Crime2017-2017-04-09
The Twilight Saga IV: Breaking Dawn 1Avontuur20114.92017-04-08
The LoftThriller20146.32017-04-08
The Twilight Saga V: Breaking Dawn 2Avontuur20125.52017-04-08
The Voice Kids (8 afl)Reality2017-2017-04-07
LucyActie20146.42017-04-07
Professor T. (2 seizoenen)Crime20167.52017-04-07
IncarnateHorror20165.22017-04-06
Two Night StandRomance20146.42017-04-06
Bert Visscher - Zelden Zo Iets GezienCabaret2017-2017-04-06
Holland, Natuur in de DeltaDocu2015-2017-04-05
Ereveld Vol LevenDocu2016-2017-04-05
The Hurt LockerThriller20087.62017-04-04
All Roads Lead to RomeRomance20154.82017-04-04
You're NextHorror20116.52017-04-04
Wild Animal Reunions (1 seizoen)Docu2016-2017-04-03
Jack Bestelt een BroertjeFamilie20156.02017-04-02
The Twilight Saga III - EclipseDrama20104.92017-04-02
Janzen en van Dijk (3 afl)Reality2017-2017-04-01
The Catch (1 seizoen)Thriller20167.22017-04-01
Of Ik Gek BenDrama20167.22017-03-31
Wild CardActie20155.62017-03-31
StandoffThriller20166.02017-03-31
De PremierThriller20166.62017-03-30
We Were SoldiersActie20027.22017-03-30
Soof 2Komedie20166.12017-03-30
Source CodeActie20117.52017-03-30
Darts: Van Kroeg Tot WereldpodiumDocu2016-2017-03-29
De Slechtste Chauffeur van NL (3 seizoenen)Reality2017-2017-03-28
JessabelleHorror20145.42017-03-28
Blue ValentineDrama20107.42017-03-27
Life Stories (1 seizoen)Docu2015-2017-03-26
The Twilight Saga II - New MoonAvontuur20094.62017-03-26
Need for SpeedActie20146.52017-03-25
Revenge of the Green DragonsActie20145.32017-03-25
KoembaFamilie20135.82017-03-25
The Killing (3 seizoenen)Crime20128.42017-03-24
Richard Hammond in de JungleDocu2015-2017-03-23
Beaufort (1 seizoen)Reality2017-2017-03-23
Het Ondergrondse Netwerk van Londen (1 seizoen)Docu2016-2017-03-22
A Haunted House 2Komedie20144.72017-03-21
The Railway ManDrama20177.12017-03-20
‘s Werelds Duurste SpeelgoedDocu2015-2017-03-20
Der UntergangDrama20048.32017-03-20
FataalDrama20166.52017-03-19
TwilightDrama20085.22017-03-19
Pieter PostFamilie2014-2017-03-18
The Last StandActie20136.42017-03-18
De ReünieThriller20155.52017-03-17
Henry van Loon - ElectropisCaberet2014-2017-03-16
GambitKomedie20125.72017-03-16
Blood and Oil (1 seizoen)Drama20156.72017-03-16
Pim & Pom (1 seizoen)Kinderen20117.42017-03-15
Rijke Ruziënde BurenDocu2016-2017-03-15
Wizzy en Woppy (1 seizoen)Kinderserie2014-2017-03-15
Het Droomstadion van SingaporeDocu2014-2017-03-15
Het Beste voor je Kind (4 afl.)Reality2017-2017-03-14
The HoarderHorror20154.52017-03-14
How I Spent My Summer VacationActie20127.02017-03-13
Magic in the MoonlightDrama20146.62017-03-13
Step up 5 All-inRomance20146.02017-03-12
The Next Three DaysThriller20107.42017-03-12
PompeiiActie20145.62017-03-11
Valkyrien (1 seizoen)Drama20177.82017-03-10
In de Keuken van een All You Can EatDocu2016-2017-03-08
Masha Vertelt Sprookjes (2 seizoenen)Kinderen20148.12017-03-08
De Man Die 750 Miljoen Dollar StalDocu2011-2017-03-08
The AwakeningHorror20116.52017-03-07
Echte Penoze (1 seizoen)Reality2017-2017-03-06
Moordvrouw (6 seizoenen)Crime20176.32017-03-05
Man on a LedgeActie20126.62017-03-04
The PrinceActie20144.62017-03-04
All You Need Is Love (8 afl + 7 kerstspecials)Reality2015-2017-03-04
Sin CityActie20058.22017-03-04
Schone HandenThriller20156.32017-03-04
The CaptiveDrama20145.92017-03-03
Ramses (mini-serie)Drama20148.02017-03-03
De Tweede Wereldoorlog in Kleur (1 seizoen)Docu2009-2017-03-03
Sanne Wallis de Vries - Kaka PassaCabaret2010-2017-03-02
Hoe de Rijken Leven (2 seizoenen)Docu2015-2017-03-02
BacheloretteKomedie20125.32017-03-02
Grandfathered (1 seizoen)Komedie20157.12017-03-01
The Muppets (1 seizoen)Komedie20157.52017-03-01
HellionsHorror20154.32017-02-28
HornsHorror20136.52017-02-28
Vet HardKomedie20046.52017-02-27
Thanks for SharingRomance20126.42017-02-27
Larry CrowneRomance20116.12017-02-26
TakenActie20087.82017-02-25
Arthur and the Minimoys 3Familiefilm20105.52017-02-25
Taken 2Actie20126.32017-02-25
Ashton Brothers - TreasuresCabaret2012-2017-02-23
The Big WeddingKomedie20135.62017-02-23
Je Huis als HotelDocu20162017-02-22
Chuggington (5 seizoenen)Kinderserie20146.42017-02-22
13 SinsHorror20146.32017-02-21
American HustleDrama20137.32017-02-20
The Fifth EstateDrama20136.22017-02-19
TranscendenceDrama20146.32017-02-19
ParkerActie20136.22017-02-18
IroncladActie20116.22017-02-18
GoneThriller20125.92017-02-17
Unforgettable (4 seizoenen)Crime20166.72017-02-16
Last VegasKomedie20136.62017-02-16
PushActie20096.12017-02-15
Air Crash Investigations AlaskaDocu2016-2017-02-15
De Hollywoodfilm van SaddamDocu2016-2017-02-15
Mega Storm AftermathDocu2013-2017-02-15
Legend of the Seeker (2 seizoenen)Actie20097.72017-02-15
ManiacHorror20126.12017-02-14
P.S. I Love YouRomance20077.12017-02-14
EatersHorror20152.72017-02-14
MudDrama20127.52017-02-13
Step Up 4Drama20126.52017-02-12
Kill BillActie20038.12017-02-11
Law Abiding CitizenThriller20097.42017-02-11
Kill Bill 2Actie20048.02017-02-11
Animals UnitedKomedie20104.92017-02-11
Dicte (2 seizoenen)Crime20147.22017-02-10
The Nanny DiariesKomedie20076.22017-02-09
Superluxe VakantiesDocu2016-2017-02-08
The King's SpeechDrama20108.02017-02-07
Short Term 12Drama20138.02017-02-07
My First Holiday (6 aflevering)Reality2017-2017-02-07
I Spit On Your Grave 2Horror20135.72017-02-07
A Little Bit of HeavenDrama20116.32017-02-06
Special Forces: Een week in de HelDocu2015-2017-02-06
I Give It A YearKomedie20135.72017-02-05
Inside Llewyn DavisDrama20137.42017-02-05
GrandMuziek2015-2017-02-05
Alles Mag Op ZondagKomedie2017-2017-02-05
DivergentActie20146.72017-02-04
Arthur and the Minimoys 2Familie20095.32017-02-04
Roué Verveer - R.I.P.Cabaret2006-2017-02-02
Levensgevaarlijke LandingenDocu2016-2017-02-01
Miss Moon (1 seizoen)Kinderen2016-2017-02-01
The AppearingHorror20133.02017-01-31
De Spion van OranjeKomedie20093.62017-01-31
MajesteitDrama20106.62017-01-31
The Magic of Belle IsleDrama20127.02017-01-30
LawlessDrama20127.32017-01-29
The ReboundKomedie20096.42017-01-29
Step Up 3Drama20106.22017-01-29
Terug Naar de KustThriller20096.42017-01-28
TarzanAvontuur20134.82017-01-28
Familie Kruys (3 seizoenen)Komedie2017-2017-01-27
Wie is Donald TrumpDocu2015-2017-01-27
St. VincentKomedie20147.32017-01-26
Buch Buiten de Bajes (5 afl.)Reality2017-2017-01-26
Stormwind 2Familie20156.52017-01-25
Jari Litmanen - The KingDocu2015-2017-01-25
Jensen Kiest Voor Amerika (4 afleveringen)Reality2016-2017-01-25
De Bouw van 's Werelds Snelste KlipperDocu2016-2017-01-25
House at the End of the StreetHorror20125.62017-01-24
Die WelleDrama20087.62017-01-23
Fast GirlsDrama20126.22017-01-22
Devil's KnotDrama20146.12017-01-22
Bullet to the HeadActie20125.72017-01-21
Arthur en de MinimoysFamilie20066.02017-01-21
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72017-01-21
The WayDrama20107.42017-01-21
Our Idiot BrotherKomedie20116.42017-01-19
De MegabrouwerijDocu2015-2017-01-18
Oscar Pistorius: Zijn VerhaalDocu2016-2017-01-18
The Murder Of Sadie HartleyDocu20167.02017-01-18
Het Kleine SpookjeKinderen20165.82017-01-18
BuriedThriller20107.02017-01-17
Peter R. De Vries: Internetpesters Aangepakt Reality2016-2017-01-16
Resurrection (2 seizoenen)Drama20147.42017-01-15
Thomas de StoomlocomotiefKinderserie2014-2017-01-15
Johan en de VerenkoningKinderen20146.12017-01-14
12 Years a SlaveDrama20138.12017-01-14
Miss MeadowsThriller20145.72017-01-14
The Legend of HerculesActie20144.22017-01-14
The Team (1 seizoen)Crime20156.92017-01-13
Scary Movie 5Komedie20133.52017-01-12
In Their Own Words: Muhammad AliDocu20158.12017-01-11
Het Icoon Karl LagerfeldDocu2014-2017-01-11
The CovenHorror20152.12017-01-10
Nog meer voor Mannen (2 seizoenen)Reality2016-2017-01-09
EdenThriller20126.72017-01-08
Step Up 2Drama20086.22017-01-08
Humans (seizoen 1 + S02E08)Drama20158.12017-01-06
The Penguin KingDocu2013-2017-01-06
That Awkward MomentKomedie20146.22017-01-05
Picknick met Taart (1 seizoen)Kinderen2012-2017-01-04
My Little Pony (seizoen 5 en 6)Kinderserie20167.82017-01-04
De Toekomst is NuDocu2015-2017-01-04
Hope LostDrama20153.92017-01-03
Een Modern Sprookje: RoodkapjeFamilie2017-2017-01-02
Dave het Huis uit (1 seizoen)Reality2016-2017-01-02
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016Cabaret2016-2017-01-02
De Roelvinkjes (1 seizoen)Reality2015-2017-01-02
Zambezia NLFamilie20125.82017-01-01
Pelle en de WaterdievenKinderen20105.42017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42016-12-31
Infinitely Polar BearDrama20147.02016-12-30
BacktrackThriller20155.92016-12-30
Tineke Schouten - Lol InclusiveCabaret2012-2016-12-29
3 Days To KillActie20146.22016-12-28
Het Muzikale BreinDocu2009-2016-12-28
De Donkerste Dag van New YorkDocu2015-2016-12-28
Step UpDrama20066.52016-12-28
John WickActie20157.22016-12-27
De Wensboom (2 seizoenen)Reality2016-2016-12-27
The ImpossibleDrama20127.62016-12-27
112 Noodoproep: De Echte VerhalenReality2016-2016-12-27
The ImmigrantDrama20136.62016-12-27
Moonrise KingdomKomedie20127.82016-12-27
Perfume: The Story of a MurderDrama20067.52016-12-27
Free BirdsFamilie20135.92016-12-27
Younger (3seizoenen)Komedie20167.72016-12-27
FinnFamilie20136.72016-12-23
Odd ThomasThriller20136.92016-12-23
Africa's HuntersDocu2016-2016-12-23
Freek de Jonge - Circus KribbeCabaret2012-2016-12-22
Letters to JulietKomedie20106.52016-12-21
Code of HonorActie20164.32016-12-21
De Razendsnelle Ontwikkeling van TechnologieDocu2016-2016-12-21
De TV-Kantine (2 seizoenen)Cabaret2016-2016-12-20
Berberian Sound StudioHorror20126.22016-12-20
Andy & Melisa (1 seizoen)Reality2015-2016-12-19
Nobel (1 seizoen)Thriller20168.32016-12-18
Ender's GameActie20136.72016-12-17
The Young Pope (10 afl.)Drama20168.02016-12-17
TrespassThriller20115.32016-12-16
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-12-16
Medici: Masters of Florence (1 seizoen)Drama20168.22016-12-16
Zicht op GeluidDocu2015-2016-12-15
A Princess for ChristmasRomance20116.52016-12-15
Backstage bij LEGO Tijdens de FeestdagenDocu2016-2016-12-15
All-in Kitchen (10 afl.)Komedie2016-2016-12-15
Oh Oh Daar Gaan We Weer (7 afl.)Reality2016-2016-12-13
HaunterHorror20135.92016-12-13
Jo Frost: Nanny On Tour (2 seizoenen)Reality2016-2016-12-12
Cloud AtlasDrama20127.52016-12-11
HomiesKomedie20145.92016-12-11
The Hunger GamesActie20127.32016-12-09
NextActie20076.22016-12-09
Chantal Blijft Slapen (2 seizoen + S03E07)Reality2016-2016-12-08
BarefootKomedie20146.62016-12-08
Planet HuntersDocu2012-2016-12-08
Legale Drugshandel in Amerika (1 seizoen)Docu2015-2016-12-08
Chernobyl DiariesHorror20125.02016-12-06
Centraal Medisch Centrum (1 seizoen)Drama2016-2016-12-05
Closed CircuitCrime20136.22016-12-05
Mees Kees op KampKinderen2013-2016-12-05
El Capo (2 seizoenen)Crime20137.42016-12-04
Million Pound Party PeopleDocu2016-2016-11-30
Het ChocoladedieetDocu2015-2016-11-30
OorlogsgeheimenFamilie20147.12016-11-30
Scary Movie 3Komedie20035.42016-11-29
WildlikeDrama20146.62016-11-29
Scary MovieKomedie20006.22016-11-29
Scary Movie 2Komedie20015.22016-11-29
Meevliegen Met QantasDocu2015-2016-11-28
Scream at the DevilHorror20152.52016-11-28
25 Jaar Gordon: Groots en MeeslependDocu2016-2016-11-28
Samantha & Michael (5 seizoenen)Reality2014-2016-11-28
The Hills (6 seizoenen)Reality20133.52016-11-28
Sint & Co (15 afl)Kinderen2016-2016-11-27
A Walk Among the TombstonesActie20136.52016-11-27
The Family ManFamilie20006.72016-11-27
De Dolle Tweeling 3Kinderen20135.62016-11-26
Nieuwe Buren (2 seizoenen)Drama20167.12016-11-25
Teenage Mutant Ninja Turtles (1 seizoen)Kinderen20128.12016-11-24
De Rijke Jeugd op Social MediaDocu2016-2016-11-23
De Postorder BruidDocu2014-2016-11-23
The PossessionHorror20125.92016-11-22
Cabin Fever 3: Patient ZeroHorror20144.52016-11-22
DeadfallActie20126.32016-11-22
Jesus Henry ChristKomedie20116.42016-11-21
The Golden CompassFamilie20076.12016-11-21
Slumdog MillionaireDrama20088.02016-11-20
Minuscule en de MierenvalleiFamilie20137.22016-11-19
Song for MarionDrama20127.22016-11-19
BronsonThriller20087.12016-11-18
Go Diego Go! (1 seizoen)Kinderen20064.02016-11-16
Peperdure KerstDocu2016-2016-11-16
Cherry TreeHorror20154.12016-11-15
Great ExpectationsDrama20126.42016-11-15
Galileo SpecialReality2016-2016-11-15
Roy Donders: Stylist van het Zuiden (4 seizoenen)Reality2015-2016-11-14
Catfish (1 seizoen)Reality20127.22016-11-14
Promised LandDrama20126.62016-11-13
Mees KeesFamilie20126.72016-11-13
Killer EliteActie20116.52016-11-13
ShameDrama20117.32016-11-12
In Jouw NaamDrama20145.92016-11-11
The Love PunchRomance20135.72016-11-11
Hooligans 3: Never Back DownActie20135.42016-11-10
Habemus PapamDrama20116.72016-11-10
De Nieuwe Superrijken van LondenDocu2016-2016-11-09
Big Time Rush (2 seizoenen)Kinderen20106.12016-11-09
De Waarheid achter GoudDocu2015-2016-11-09
Dark SkiesHorror20136.32016-11-08
Gallery Girls (1 seizoen)Reality20124.32016-11-07
On The RoadDrama20126.12016-11-07
Justin and the Knights of ValourKinderen20136.12016-11-06
Bloed, Zweet en TranenDrama20157.22016-11-05
De Ludwigs (1 seizoen)Kinderen2016-2016-11-04
Purple VioletsKomedie20076.62016-11-03
Peperdure Woningen (1 seizoen)Docu2016-2016-11-02
ZurichDrama20156.02016-11-01
Kid CannabisKomedie20146.42016-10-31
Barbie (3 seizoenen)Reality2013-2016-10-31
November ManActie20146.32016-10-30
Verhekst! (1 seizoen)Familie20124.82016-10-29
Op Kamers in LondenDocu2014-2016-10-26
Vicky Cristina BarcelonaRomance20087.22016-10-25
UnrestHorror20065.02016-10-25
August: Osage CountyDrama20137.32016-10-25
Buch in de Bajes (1 seizoen)Reality2015-2016-10-24
The HurricaneActie19997.62016-10-23
Jul & Julia (1 seizoen)Kinderserie20167.02016-10-23
Brigitte Kaandorp - Grande de Luxe Extra PlusCabaret2014-2016-10-23
The PaperboyDrama20125.82016-10-23
Philippe Geubels - Made in BelgiumCabaret2012-2016-10-23
Asterix en Obelix bij de BrittenFamilie20125.32016-10-21
MI-5 Spooks: The Greater GoodActie20156.32016-10-20
Weemoedt (10 afleveringen)Drama2016-2016-10-20
NenaDrama20146.92016-10-19
Memory HackersDocu2016-2016-10-19
A Frozen ChristmasDocu2015-2016-10-19
VampsKomedie20125.12016-10-19
BlufKomedie20116.12016-10-19
The DuchessDrama20086.92016-10-17
Maps to the StarsDrama20146.22016-10-17
Frostbite!Komedie20124.32016-10-16
Guido Weijers - VCabaret2015-2016-10-16
Brandweerman Sam (5 seizoenen)Kinderserie20086.72016-10-16
DriveActie20117.82016-10-16
De Opkomst van RobotsDocu2016-2016-10-14
Onder Het HartKomedie20146.12016-10-13
De Compacte SuperautoDocu2016-2016-10-12
The Last ExorcismHorror20105.62016-10-12
Het Ontstaan van SinkholesDocu2015-2016-10-12
Vliegende Auto'sDocu2016-2016-10-12
Arthur & MikeDrama20125.72016-10-09
The ButlerDrama20137.22016-10-08
WiplalaFamilie20146.22016-10-07
Occupied (seizoen 1)Thriller20157.62016-10-07
The Baytown OutlawsActie20126.32016-10-06
DNA OntcijferdDocu2012-2016-10-05
LooperActie20127.42016-10-04
Revenge for JollyKomedie20124.62016-10-04
The DamnedHorror20135.22016-10-03
Olympus Has FallenActie20136.52016-09-30
In The Land of Blood and HoneyDrama20114.32016-09-30
Het Wiskunde MysterieDocu2015-2016-09-28
Love is All You NeedKomedie20126.62016-09-28
Digitale OorlogsdreigingDocu2015-2016-09-28
ContractedHorror20135.32016-09-27
The Cold Light of DayThriller20144.92016-09-27
ParanoiaThriller20135.72016-09-27
Dirty LiesActie20165.92016-09-26
JoeDrama20136.92016-09-26
Transformers: Robots In Disguise (1 seizoen)Kinderen20166.52016-09-25
DreddActie20127.12016-09-24
AmazoniaDocu20136.52016-09-24
Alter EgosKomedie20125.22016-09-23
A Dangerous MethodThriller20116.52016-09-23
Fien & Teun (seizoen 2)Kinderen2013-2016-09-22
De Crowdfunding RevolutieDocu2015-2016-09-21
Is Alzheimer Te Stoppen?Docu2015-2016-09-21
Cobra 11 (4 seizoenen)Crime20056.32016-09-19
Undercover Bij de JihadDocu2016-2016-09-19
Tiger HouseThriller20155.12016-09-19
BlackmailThriller20135.92016-09-18
JobsDrama20135.92016-09-18
The Last PanthersCrime20166.92016-09-17
Bon Dieu!Komedie20147.02016-09-17
The Five (1 seizoen)Crime20167.52016-09-16
RED 2Komedie20136.72016-09-16
LEGO City (3 seizoenen)Kinderserie20125.42016-09-14
De Bètavrouw In OpkomstDocu2015-2016-09-14
Het Leven in het Witte HuisDocu2016-2016-09-14
Age Of KillActie20153.72016-09-13
Van God LosThriller20037.22016-09-13
Safe HavenRomance20116.72016-09-13
Zero ToleranceActie20154.22016-09-11
StitchesHorror20125.72016-09-11
Undercover (3 seizoenen)Actie20138.92016-09-11
The Fall (2 seizoenen)Crime20148.22016-09-09
Price CheckDrama20125.52016-09-09
De TweelingDrama20027.52016-09-08
AmyDocu20157.82016-09-07
Rijke ImmigrantenDocu2016-2016-09-07
's Werelds Beroemdste TreinDocu2015-2016-09-07
Verjaagd door de Oorlog (1 seizoen)Docu2016-2016-09-06
Cubicle WarriorsKomedie20134.92016-09-06
CSI Cyber (2 seizoenen)Crime20165.12016-09-06
The Mortal Instruments: City of BonesDrama20136.02016-09-06
Eyewitness (miniserie)Crime20147.42016-09-05
Blazing Team (1 seizoen)Kinderen2015-2016-09-04
Roots (miniserie)Drama20167.82016-09-04
The MechanicActie20116.62016-09-04
Chez NousKomedie20136.62016-09-03
American HeistActie20145.22016-09-03
Robin Hood (1 seizoen)Kinderen20147.02016-09-03
H2O: Just Add Water (2 seizoenen)Kinderen20087.22016-09-03
BorgmanThriller20136.82016-09-02
PrematureKomedie20145.92016-09-02
DianaDrama20135.52016-08-31
The Rum DiaryKomedie20116.22016-08-31
Stephen King's A Good MarriageHorror20145.12016-08-30
StagKomedie20134.02016-08-29
Mary: The Making of a PrincessRomance20156.02016-08-27
Billy and Billie (1 seizoen)Komedie20157.82016-08-26
Sex After KidsKomedie20135.52016-08-26
Dubai's Meest Luxueuze HotelDocu2015-2016-08-24
Dark TideThriller20124.32016-08-24
Dust UpActie20125.02016-08-23
Continuum (2 seizoenen)Sci-Fi20127.72016-08-19
Hello HermanDrama20125.82016-08-18
De VerbouwingThriller20126.02016-08-17
Nightmare on EverestDocu2016-2016-08-17
The LookalikeCrime20145.82016-08-16
ManterventionKomedie20144.72016-08-15
Dead Rising: WatchtowerHorror20155.22016-08-15
Reasonable DoubtThriller20145.72016-08-14
Hello Kitty and Friends (1 seizoen)Kinderen20086.32016-08-14
Walking on SunshineRomance20145.32016-08-14
Bagman (Casino Jack)Komedie20106.22016-08-13
SeparationThriller20138.42016-08-13
Splitting Up Together (seizoen 1)Komedie20167.42016-08-12
The Angriest Man in BrooklynKomedie20145.72016-08-11
Super Factories: BreitlingDocu20127.82016-08-10
Fast GirlsDrama20126.22016-08-09
3, 2, 1... Frankie Go BoomKomedie20126.02016-08-08
DetourThriller20135.22016-08-07
Free SamplesRomance20125.62016-08-07
I Am a Woman NowDocu20117.62016-08-03
Heksen Bestaan NietFamilie20145.82016-08-02
From Paris with LoveActie20106.52016-08-01
BlitzThriller20116.22016-08-01
Ghosts of Girlfriends PastRomance20095.72016-08-01
De Bende van OssDrama20116.42016-08-01
Ironclad 2: Battle for BloodActie20144.32016-08-01
Seeking a Friend for the End of the WorldDrama20126.72016-07-31
18 Kids and CountingDocu2015-2016-07-27
Turnaround King (2 delen)Docu20117.52016-07-27
Brood: Kunst...Begin Drrr Niet AnDocu2016-2016-07-25
Pak Van Mijn HartRomance20145.62016-07-23
Secret Diary of a Call Girl (4 seizoenen)Drama20147.42016-07-22
Walk of ShameKomedie20146.02016-07-21
Wrong Time Wrong PlaceDocu20126.72016-07-20
WonderbroedersKomedie20145.72016-07-19
Bumba Gaat op Reis (Show)Kinderen2015-2016-07-18
De Space ShuttleDocu2015-2016-07-13
Wild RomanceDrama20066.22016-07-12
Prinsessia (1 seizoen)Kinderen2014-2016-07-10
El Chapo and Sean Penn: Bungle in the JungleDocu2016-2016-07-10
The Tunnel (2 seizoenen)Crime20167.72016-07-09
Murder Rap: Inside the Biggie and Tupac MurdersDocu20157.62016-07-08
No Offence (1 seizoen)Crime20157.82016-07-08
Jochem Myjer - Even Geduld AUBCabaret2015-2016-07-07
Maya de Bij (1 seizoen)Kinderserie2012-2016-07-02
De Koning van de Mont VentouxDocu20135.52016-07-01
SerenaDocu2015-2016-06-29
Your Sister's SisterKomedie20116.72016-06-27
Het Huis Anubis: De Graal der Eeuwige VriendschapKinderen2009-2016-06-26
Robot and FrankKomedie20127.12016-06-25
Brick MansionsActie20145.72016-06-25
Het Zonnetje in Huis (9 seizoenen)Komedie19946.12016-06-20
How I Spent my Summer VacationActie20127.02016-06-18
Kabouter Plop is JarigKinderfilm2007-2016-06-18
Het Nieuwe RijksmuseumDocu2014-2016-06-15
De van Waveren TapesDocu20127.62016-06-15
Dobus: Welkom in het CircusKinderfilm2011-2016-06-12
Deadline 14/10 (1 seizoen)Drama20127.02016-06-10
Waarom Ben ik Single?Docu2013-2016-06-08
CuracaoDocu2010-2016-06-08
In Defense of FoodDocu20157.72016-06-08
D-Day 360Docu20147.82016-06-06
The Player (seizoen 1)Crime20157.12016-06-05
The Bag ManThriller20145.32016-06-05
Het Huis Anubis: De Legende van het SpooktheaterKinderen2009-2016-06-04
BloedlinkThriller20146.12016-06-04
Voetbal Inside: Football Fight ClubDocu2014-2016-06-01
Trouwen, Een Valse Belofte?Docu2015-2016-06-01
Midnight in ParisDrama20117.72016-06-01
Kees & Co (8 seizoenen)Komedie20066.62016-05-31
HeidiKinderserie20157.52016-05-29
Belle en het BeestFamiliefilm20146.42016-05-29
De Wereld van de LobbyistenDocu20148.22016-05-28
Zuidflank (1 seizoen)Drama20136.92016-05-28
Een Leven Zonder FacebookDocu20146.72016-05-25
De LeugenDocu20107.02016-05-25
Coppers (1 seizoen)Crime20166.32016-05-21
The SwitchRomance20106.12016-05-19
De Grote Fuck Valentijn ComedyshowCabaret2016-2016-05-19
Onschuldig Achter de TraliesDocu2014-2016-05-19
Karsu – I Hide a SecretDocu2012-2016-05-18
BacheloretteRomance20125.32016-05-15
The Only SonDocu20127.62016-05-14
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20148.82016-05-13
The Act of KillingDrama20128.22016-05-12
Het Effect Van Porno Op Je BreinDocu2013-2016-05-11
President Trump: Can He Really Win?Docu2016-2016-05-11
Bobby en de GeestenjagersFamilie20135.82016-05-08
Zwarte Tulp (2 seizoenen)Drama20167.52016-05-06
The Perks of Being a WallflowerDrama20128.02016-05-05
De BabyDocu2012-2016-05-04
Vrouwen en VuurwapensDocu2013-2016-05-04
K3 De Wereld RondKinderfilm2004-2016-05-02
K3 BengeltjesKinderfilm2012-2016-05-02
K3 en het WensspelKinderfilm2010-2016-05-02
K3's Verjaardagsshow 15 JaarKinderfilm2013-2016-05-02
K3 en het HeksenexamenKinderfilm2006-2016-05-02
20 Jaar Samson & GertKomedie2010-2016-05-01
K3 in Concert 2012 (Live in Ahoy)Concert2012-2016-05-01
Vampire AcademyActie2014-2016-05-01
Wickie en de Sterke MannenFamiliefilm20095.92016-04-30
HerRomance20138.02016-04-30
The Expendables 2Actie20126.72016-04-29
De UitverkorenenDocu2010-2016-04-27
Verdwaald in het GeheugenpaleisDocu20106.92016-04-27
Out of the FurnaceThriller20146.82016-04-25
LawlessDrama20127.32016-04-23
Piet Piraat en de Kleine DinoKinderfilm2008-2016-04-21
Exclusieve Auto’sDocu2015-2016-04-20
De Avonturen van K3 (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-19
PhilomenaDrama20137.62016-04-19
A Case of YouRomance20135.62016-04-18
Plop Gaat TrouwenKinderfilm2011-2016-04-16
De Geheime Joran TapesDocu2016-2016-04-16
De Crisis Als BusinessmodelDocu2015-2016-04-15
Doris (1 seizoen)Komedie20137.02016-04-15
American HustleThriller20137.32016-04-14
Johan Cruijff - En Un Momento DadoDocu20047.12016-04-14
BuitenkampersDocu20137.22016-04-13
The SapphiresKomedie20127.12016-04-12
Stuk!Thriller20144.92016-04-07
Hollywood BankerDocu20147.42016-04-06
Jack StrongActie20157.22016-04-06
Walking With DinosaursFamiliefilm20135.22016-04-04
Pim en Pom: Het Grote AvontuurKinderfilm20137.62016-04-03
The Wolf of Wall StreetDrama20138.32016-03-30
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20156.32016-03-30
Daar Komt Dobus (1 seizoen)Kinderserie2014-2016-03-30
Hoe de Rijken Hun Leven VerlengenDocu2016-2016-03-30
De Psychologie Van GeldDocu2015-2016-03-30
BordersDocu20136.22016-03-29
Piet Piraat en de Betoverde KroonFamiliefilm20055.02016-03-26
Gran Hotel (3 seizoenen)Drama20128.52016-03-26
Wakker In een Boze DroomDocu20136.32016-03-25
ZombieDocu20136.92016-03-25
Mega Mindy (1 seizoen)Kinderserie2013-2016-03-23
Plop Vertelt... (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-03-23
Mega Mindy en het Zwarte KristalKinderfilm2010-2016-03-23
Lockie Leonard (1 seizoen)Kinderserie20078.02016-03-23
Dit is K3! (1 seizoen)Kinderserie2015-2016-03-21
De Unieke Wereld Van LegoDocu20147.82016-03-21
The Magic of HeinekenDocu20146.52016-03-20
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20122016-03-20
1: Life on the LimitDocu20138.02016-03-18
My Date From HellKomedie20135.22016-03-18
De Wereld van Donald TrumpDocu20166.32016-03-18
Wapens In Amerika: De Macht van de NRADocu20157.72016-03-16
Absolute DeceptionActie20134.22016-03-15
K3 Kan Het! (2 seizoenen)Kinderserie2014-2016-03-13
HartenstraatRomance20146.32016-03-10
Het Watergate SchandaalDrama2014-2016-03-09
Bumba, Bravo Babilu (seizoen 1)Kinderserie2014-2016-03-09
Zigby (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-03-02
De Ontdekking van Planeet PlutoDocu20158.12016-03-02
Florries Draakjes (1 seizoen)Kinderserie2015-2016-02-28
Escape PlanActie20136.72016-02-27
What To Expect When You're ExpectingKomedie20125.72016-02-25
Het BombardementDrama20123.82016-02-25
Return To HomsDocu20137.82016-02-24
Uitvindingen Die De Wereld VeranderdenDocu2011-2016-02-24
Jabaloe (1 seizoen)Kinderserie2012-2016-02-24
AdemDrama20107.22016-02-23
The BabymakersRomance20125.02016-02-20
Liefde Via een AppDocu2015-2016-02-18
The GatekeepersDocu20127.62016-02-17
Kabouter Plop: De KabouterpaashaasKinderfilm2010-2016-02-15
Toen Was Geluk Heel GewoonKomedie20145.72016-02-15
Trots en VerlangenDrama2016-2016-02-12
9999Docu20146.92016-02-09
De PoelHorror20145.62016-02-06
De Regels van MatthijsDocu20128.02016-02-03
MannenhartenKomedie20135.72016-01-31
ClaustrofobiaThriller20125.62016-01-30
Boy WonderActie20106.92016-01-28
F#ck Nick CannonKomedie20134.42016-01-28
Wondere Wereld Van Luxe Hotel Taj MahalDocuserie2015-2016-01-27
Stand Up GuysKomedie20126.52016-01-23
Whitney Cummings - Money ShotCabaret2010-2016-01-21
Iliza Shlesinger - War PaintCabaret2013-2016-01-21
The Cabin in the WoodsHorror20127.02016-01-21
Toscaanse BruiloftRomance20145.12016-01-21
De CIA: Geheimen, Politiek en MartelingenDocu2015-2016-01-20
Wonderschool (10 afl.)Kinderserie2015-2016-01-20
Scenic RouteThriller20136.52016-01-19
K3's Verjaardagsshow 15 JaarMuziek2013-2016-01-17
DL Hughley - ResetCabaret2012-2016-01-14
Super Auto'sDocu2004-2016-01-13
The DuchessDrama20086.82016-01-11
CarnageKomedie20117.22016-01-11
Jimmy Carr - Laughing and JokingCabaret20137.82016-01-09
Jim Norton - Please be OffendedCabaret20127.22016-01-08
ViceActie20154.12016-01-08
Verliefd op IbizaKomedie20134.82016-01-05
Een modern sprookje: Prinses op de erwtFamiliefilm2015-2016-01-02
Gooische vrouwen 2Drama20146.02016-01-01
American VirginsKomedie20122.72015-12-31
20 FuneralsActie20045.02015-12-30
De Wil van PutinDocu2015-2015-12-30
OldboyActie20135.82015-12-29
De Tsunami Ramp: De Dodelijkste Golf OoitDocu2014-2015-12-26
Make Your MoveDrama20135.72015-12-25
One for the MoneyKomedie20125.32015-12-22
Chasing MavericksDrama20127.22015-12-20
The HostSci-Fi20135.92015-12-19
SoofKomedie20136.72015-12-18
RushActie20138.22015-12-15
Lucia de B.Drama20147.12015-12-15
The Cliff (2 seizoenen)Drama20096.82015-12-14
Thanks For SharingKomedie20126.42015-12-12
HummingbirdActie20136.22015-12-11
Love and HonorDrama20135.72015-12-11
Divorce (4 seizoenen)Komedie20157.62015-12-08
Kattenoog: Het Geheim van de Griezelclub (10 ep)Mysterie2015-2015-12-08
Javier Guzman: SinterklaasconferenceCabaret2015-2015-12-06
10 YearsKomedie20116.12015-12-04
Niko 2: FamiliezakenAvontuur20125.82015-11-30
DeadfallDrama20126.42015-11-30
Robocar Poli (1 seizoen)Kinderserie2011-2015-11-28
Side EffectsDrama20137.12015-11-26
Handelen in Auto's van TonnenDocu2015-2015-11-25
Falco (2 seizoenen)Misdaad20137.42015-11-23
CrushHorror20145.72015-11-23
Hannibal (3 seizoenen)Crime20148.72015-11-21
Mandela: Long Walk to FreedomDrama20137.12015-11-20
The Frozen GroundCrime20136.42015-11-19
Girl Most LikelyKomedie20125.82015-11-19
Bad SantaKomedie20037.12015-11-19
Sharing RelationsKomedie20135.62015-11-17
So UndercoverKomedie20124,92015-11-16
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-13
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-12
De Berlijnse Muur: Ontsnappen uit de DDRDocu2015-2015-11-09
Knoester en BerkelientjeKinderfilm2010-2015-11-08
Unsere mutter, unsere vater (1 seizoen)Drama20138.52015-11-07
Empire StateActie20135.22015-11-07
Chalet GirlKomedie20116.32015-11-06
Bluf (2 seizoenen)Drama20156.62015-11-06
SnitchActie20136.52015-11-06
Lotte van Uitvindersdorp
Komedie20067.12015-11-04
KnoesterAvontuur20096.02015-11-03
De Drie RoversAnimatie20077.12015-10-28
Richard Branson's Virgin AtlanticDocu2015-2015-10-28
WolfCrime20137.32015-10-27
KenauActie20146.42015-10-26
Laban Het Kleine SpookjeKinderfilm20066.22015-10-25
End of WatchThriller20127.72015-10-24
Hit and RunKomedie20126.12015-10-23
Mees Kees Komedie20126.72015-10-21
De Scheepsjongens van BontekoeFamiliefilm20076.32015-10-19
RedActie20107.12015-10-17
Brandweerman Sam: Helden van de StormKinderfilm2015-2015-10-13
Bros Before HosKomedie20136.42015-10-10
Prinses Lillifee en de Kleine EenhoornFamiliefilm20114.22015-10-05
Pelle en de DierenroversKinderfilm2014-2015-10-04
Bassie en Adriaan en het Geheim van de SchatkaartKinderserie19877.82015-10-04
The Haunting in GeorgiaHorror20135.22015-10-03
Marco Borsato 25 jaar: Is meer dan ik alleenDocu2015-2015-10-03
Kabouter Plop (1 aflevering)Kinderserie20036.62015-10-01
Bassie & Adriaan en de Verdwenen KroonKinderserie19887.82015-09-30
StolenActie20125.52015-09-29
Ghost Rider: Spirit of VengeanceActie20114.32015-09-28
Bassie & Adriaan en de Huilende ProfessorKinderserie19827.32015-09-27
Bassie & Adriaan en de DiamantKinderserie19797.62015-09-26
Het Diner Drama20136.12015-09-26
2 Kleine Kleutertjes (2 seizoenen)Kinderserie2015-2015-09-23
Feuten: Het FeestjeDrama20135.72015-09-22
Suske en Wiske: De Texas RakkersAvontuur20095.62015-09-22
Bassie & Adriaan en de PlaaggeestKinderserie19787.32015-09-20
Mega Mindy en het Zwarte KristalKinderfilm20105.42015-09-18
UndefeatedDocu200117.82015-09-18
Thomas de Stoomlocomotief: Sodors LegendeKinderfilm20157.22015-09-17
De EetclubThriller20105.02015-09-16
Assepoester de MusicalMusical2014-2015-09-13
Sneeuwwitje de MusicalFamiliefilm2014-2015-09-09
The White Queen (1 seizoen)Drama20137.82015-09-09
SmoorverliefdRomance20134.82015-09-04
Asterix en Obelix bij de BrittenFamiliefilm20125.32015-09-04
SafeActie20126.52015-08-28
The DivideDrama20115.82015-08-27
Blue JasmineDrama20137.32015-08-24
Accused (2 seizoenen)Drama201182015-08-22
I Don't Know How She Does ItKomedie20114.82015-08-22
Feuten (Seizoen 1)Drama20107.52015-08-20
Buurman en Buurman (9 seizoenen)Kinderserie20117.82015-08-20
Assepoester: Een Modern SprookjeFamiliefilm20145.02015-08-16
Kinderen van mijn zus beginnen een Hotel Familiefilm20125.12015-08-15
Raaf de Kleine RoverKinderfilm20126.52015-08-15
Dream HouseThriller20115.92015-08-15
ColombianaActie20116.42015-08-14
Thomas de Stoomlocomotief (seizoen 18 en 19)Kinderserie20157.02015-08-08
Zero Dark ThirtyThriller20127.42015-08-06
The Cold Light of DayActie20124.92015-08-06
Burgers Zoo en Waarom (1 seizoen)Kinderserie2015-2015-08-05
Broken CityThriller20136.22015-08-02
ArbitrageDrama20126.62015-07-30
Calimero (1 seizoen)Kinderserie20147.82015-07-30
Costa! (4 seizoenen)Drama2004-2015-07-27
Movie 43Komedie20144.42015-07-19
Sid the Science KidKinderfilm20126.62015-07-16
Kees de JongenFamiliefilm20036.32015-07-14
Playing for KeepsKomedie20125.72015-07-12
De Schat van de Witte ValkenFamiliefilm20057.12015-07-10
Volle MaanRomance20024.12015-07-09
Crossing Lines (2 seizoenen)Crime20147.42015-07-07
Transformers: Rescue Bots (seizoen 1)Kinderserie20116.82015-07-05
De Koning van de Mont VentouxDocumentaire20135.42015-07-03
Dennis de Bengel in Cruise ControlKinderfilm20026.22015-07-03
THOR - De Legende van WalhallaKomedie20125.12015-07-03
Brandweerman Sam: Brand in PiekepolderKinderfilm20106.52015-06-28
Baantjer (9 seizoenen)Crime20066.92015-06-25
DaglichtThriler20137.02015-06-17
The WordsRomance20127.12015-06-17
Liever VerliefdRomance20036.02015-06-14
Inspector Gadget's Gekste Zaak OoitKinderfilm20054.02015-06-14
Inspector Gadget's Laatste ZaakKinderfilm20024.82015-06-14
Van Speijk (2 seizoenen)Crime20067.42015-06-11
FlorisAvontuur20044.32015-06-07
Jeff Dunham - All over the MapCabaret20147.02015-06-07
Alex CrossActie20125.12015-06-03
Littlest Pet Shop (2 seizoenen)Kinderserie20137.12015-05-31
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82015-05-30
AppThriller20135.42015-05-26
Jan Jaap van der Wal - Dystopia Cabaret2014-2015-05-25
Vrouwenvleugel (3 seizoenen)Crime19937.22015-05-21
Killing Them SoftlyThriller20126.22015-05-20
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20127.12015-05-17
Leve BoerenliefdeRomance20134.62015-05-11
A Few Best MenKomedie20115.82015-05-11
Ushi Must Marry
Komedie20133.02015-05-06
In Her SkinDrama20096.52015-04-29
TroetelbeertjesKinderserie20125.52015-04-29
Blauw Blauw (2 seizoenen)Crime20017.62015-04-28
Snuf de Hond en de IJsvogelFamiliefilm20105.42015-04-18
Heksje Lilly en de reis naar MandolanFamiliefilm20114.82015-04-16
Golden Girls (1 seizoen)Komedie20122.72015-04-03
Boondock SaintsThriller19997.92015-03-25
Battle of Empires Fetih 1453Actie20127.52015-03-25
Celestine ProphecyDrama20064.92015-03-25
The Night of the SunflowersThriller20067.22015-03-21
Conni (1 seizoen)Kinderserie20126.72015-03-21
Hotel RwandaDrama20048.22015-03-20
Nijntje: Kleuren, Cijfers en VormenKinderserie1996-2015-03-18
Penelope (1 seizoen)Kinderserie20096.22015-03-14
Homeless to HarvardDrama20037.32015-03-11
Rudolf (1 seizoen)Animatie2009-2015-03-11
The Elizabeth Smart StoryDrama20035.92015-03-03
Sukiyaki Western DjangoWestern20076.32015-02-24
Otto is een NeushoornKinderfilm20134.82015-02-19
Pieter Post (1 seizoen)Kinderserie19816.72015-02-15
Mike de Ridder (1 seizoen)Kinderserie20146.62015-02-15
The CoveCrime20098.52015-02-10
ExamThriller20096.92015-02-10
Treasure IslandAvontuur20126.42015-02-10
City of MenDrama20077.32015-02-10
Dinotopia (1 seizoen)Fantasy20026.52015-02-10
Curse of King Tut's TombHorror20064.42015-02-06
Kikker en zijn vriendjesKinderserie2008-
Killer EliteActie20116.5
King Solomon's MinesActie20046
BrothersDrama20097.1
Category 7Actie20054.7
De zomer van de WolfAvontuur20036
AntoniaDrama19957.5
Leon van der Zanden - VruchtvleesCabaret2011-
Dunya & DesieDrama20086.7
Johan PrimeroKomedie20106.9
CarlitosCrime20054.9
Toy BoyKomedie20104.2
Ciske de RatDrama19847
Dolfje WeerwolfjeFamilie20116.2
De Kinderen van mijn ZusFamilie20015.2
Dragon EyesActie20124.5
De Dolle Tweeling 2Familie20124.5
Flodder 3Komedie19955.2
AlibiRomance20066.5
De Leeuw van JudaAnimatie20113.6
Gooische Frieten (1 seizoen)Komedie20107.4
Drive AngryActie20115.5
Gooische Vrouwen (5 seizoenen)Drama20097.2
HachiDrama20098.1
Alpha and OmegaKomedie20105.3
Najib Amhali - The Best ofCabaret2009-
Apocalypse 10.5Sci-Fi20064.2
LimitlessSci-Fi20117.4
LimoAvontuur20094.5
Ja Zuster Nee ZusterKomedie20026.8
House of Sand and FogDrama20037.6
Kameleon 2Avontuur20056
Kan door huid heenDrama20097
KauwboyDrama20127.1
Kevin Hart: Laugh at my PainCabaret20117.4
One LifeDocu20117.9
Hallo K3 (2 seizoenen)Kinderserie20107.1
De Vliegenierster van KazbekDrama20105.5
OorlogswinterDrama20087.1
Heksje LillyFamilie20095.2
El BulliDocu20106.3
Paranormal ActivityHorror20076.3
Penny's ShadowAvontuur20116.3
Carmen van het NoordenDrama20094.9
Pluk van de PettefletFamiliefilm20046.1
Possessed by EvilDrama20114.5
Gooische Vrouwen The MovieDrama20116.2
RabatDrama20117.1
RadeloosDrama20086.4
RazendDrama20116.2
Red StateActie20116.2
Richard Groenendijk - Alle DagenCabaret2014-
Ring of FireDrama20124.5
Rozengeur & Wodka LimeDrama20016
Schippers van de KameleonFamiliefilm20036.1
Seeking JusticeActie20116.2
SetupActie20114.4
Snuf de HondAvontuur20086.5
Space DogsKomedie20105.3
StalingradDrama19937.5
Steam of LifeDocu20108
Sunshine Barry en de DiscowormenKomedie20084.8
SüskindDrama20126.9
TapedThriller20126.3
TBSThriller20087.2
The Book of EliActie20106.9
The Boy MirDocu20117.6
The Dark HorseDrama20148.6
The Domino EffectDrama20126.1
The Great DebatersDrama20077.6
De GriezelbusFamiliefilm20055.4
The Ides of MarchDrama20117.1
The LedgeDrama20116.6
The Magic of Belle IsleKomedie20127
The MechanicActie20116.6
The Other Side of the Heart is WhiteDocu20147.3
The ResidentDrama20115.2
The Shawshank RedemptionDrama19949.3
The WayKomedie20107.4
TimboektoeDrama20076
TirzaDrama20106.4
TranssiberianCrime20086.7
UncertaintyDrama20085.9
Verborgen GebrekenDrama20096.3
Vliegen naar de MaanAnimatie20084.5
VoetbalVrouwenDrama20075.3
WebcamKomedie20114.4
WestenwindDrama19996
Woezel & PipKinderserie2010
World's Greatest DadKomedie20097
WSV De OptimistKinderserie2013
WunderkinderDrama20116.8
ZusjeKomedie19957.1
Zwart WaterHorror20105.6
3-2-1 PenguinsSci-Fi20076.8
5 Days of WarActie20115.6
Eve of DestructionSci-Fi20134.0
Ernst Bobbie en de Rest (1 seizoen)Kinderserie19986
A Dangerous MethodDrama20116.5
A Good old Fashioned OrgyKomedie20116.2
EscapeHorror20113
A Taste of RomanceFamilie20126.5
EarthDocu20078
Achtste Groepers Huilen NietDrama20127.6
AfblijvenFamilie20065.6
Dossier K.Crime20096.8
Alle TijdDrama20116.7
Escobar The Drugs Lord (1 seizoen)Crime20128.6
DoodslagThriller20126.8
Dennis de BengelKomedie19935.4
DefianceActie20087.2
De NoorderlingenKomedie19927.5
De LiftHorror19836.3
De Daltons (1 seizoen)Kinderserie19998.4
Das wunder von BerlinDrama20096.7
De Bende van OssDrama20116.4
All Stars 2 - Old StarsKomedie20116.2
Bobo (1 seizoen)Kinderserie20117.1
Boks (1 seizoen)Crime20065.6
De dolle TweelingFamilie20105
De Brief van de KoningAvontuur20085.8
JackieDrama20126.9
InkheartAvontuur20086.1
IncendiesDrama20108.1
Dok 12 (1 seizoen)Crime20014.4
Dear JohnRomance20106.3
In OranjeFamilie20046.6
Dood eindHorror20064.7
DeleteSci-Fi20125.6
Alleen maar Nette MensenDrama20125.7
Bumba (1 seizoen)Kinderserie20045.5
De Man met de Hamer (1 seizoen)Drama20137.6
In de schaduw van de OverwinningDrama19866.3
De ontmaagding van Eva van EndDrama20126.6
BellicherActie20126.3
Hoe overleef ik mezelf?Drama20086.1
Het Meisje en de DoodDrama20126.3
Kruistocht in SpijkerbroekAvontuur20066.2
KnofjeKinderserie20017.5
Casper's SpookschoolKinderfilm20064.5
BrakeThriller20126.1
Brammetje BaasFamilie20126.8
De Geweldige BeerFamilie20115.6
Lief zijn voor ElkaarKomedie1984-
LenaDrama20116.4
Maria WernCrime20086.4
MalaikaDrama20137.1
Love HurtsDrama2013-
LoftCrime20106.9
Lizzie McGuireKomedie20016.5
Lover of LoserDrama20096
AbeltjeFamilie19985.9
Exploding SunActie20133.6
MeteorActie20094.2
Meester van de zwarte MolenThriller20086.2
Maya de BijKinderserie19757
FlodderKomedie19866.5
AngstHorror19837.6
MustiKinderserie19686.2
MordenCrime20097.4
MinoesKomedie20017
Cat. 8Actie20134.3
AbelDrama20106.8
IepDrama20106.2
Chuck and Friends (1 seizoen)Kinderserie20106
Flodder 2 in AmerikaKomedie19925.3
FlypaperCrime20116.4
MedeaThriller20057.1
Body LanguageDrama20114.2
Breaking PointThriller19945.2
MoordwijvenKomedie20075.7
MiloDrama20126.3
On the RoadAvontuur20126.1
NonoAvontuur20126.6
New Kids NitroKomedie20116
Naranjina en de KadekapersDrama2011-
360Drama20116.2
OtjeAvontuur19987.5
Ontdek de wereld met NijntjeKinderserie2000
Oesters van Nam KeeDrama20025.4
NijntjeKinderserie2000-
Gadget & Gadgetinis (1 seizoen)Kinderserie20015.3
Dik TromFamilie20106.1
QuizThriller20126
Plan C.Komedie20126.4
Parade's End (1 seizoen)Actie20127.8
OorlogsrustDrama20065.5
Friends with KidsRomance20116.2
Ernst Bobbie en de Geslepen OnixKinderfilm20075.3
New KidsKomedie20077.1
Haar naam was SarahDrama20107.5
New Kids TurboKomedie20106.4
Chloe's Toverkast (1 seizoen)Kinderserie20097.0
Anne Frank Mijn beste VriendinBiografie20095.7
Daughters of MalakehDocu20116.4
Het leven uit een dagRomance20096.4
CrankActie20067
De MarathonKomedie20127.5
Black GoldDrama20116.7
Nova ZemblaDrama20115.8
GangsterboysKomedie20104.0
Girl ModelDocu20116.5
He's Just not that Into YouRomance20096.4


Krijg jij onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Videoland iedere week in je mailbox?