Videoland Aanbod

Het Videoland aanbod is natuurlijk het eerste dat je wilt weten als je een abonnement neemt op Videoland. Het aanbod van Videoland is heel divers, waardoor voor veel mensen interessant. Op dit moment bevat het Videoland aanbod ongeveer 1.400 titels. Dat zijn zowel films als series. Ieder genre qua film is aanwezig. Actie, animatie, avontuur, drama, familie, fantasy, horror, komedie, misdaad, musical, mysterie, oorlog, romantiek, sci-fi, sport, thriller en western. Je vindt het allemaal terug in het Videoland aanbod.

 Films en series in Videoland aanbod

Daarnaast heeft het aanbod van Videoland nog meer smaken. Zo staan er concertregistraties op, documentaires, kinderfilms en –series en cabaret. Van al de genres zijn er ook series aanwezig.

Volop series met RTL-tintje

Daarbij is er veel Nederlands content voorhanden. RTL Nederland is namelijk de eigenaar van Videoland, waardoor het RTL-archief flink is afgestoft. Daarnaast worden er ook zeer actuele series online gezet. Sterker nog, van populaire series als Divorce en Moordvrouw kon je op Videoland de nieuwste seizoenen al bekijken vóór ze op televisie werden uitgezonden. In maart 2015 komt daarnaast de eerste serie die speciaal gemaakt is voor Videoland: Zwarte Tulp. Iedere week worden er een aantal titels bijgevoegd, wij houden het volledige aanbod hieronder voor jullie bij.



Wil je altijd als eerste op de hoogte zijn? Volg ons dan ook via Facebook of Twitter.

Videoland aanbod

Laatst bijgewerkt op 20 augustus 2017
TitelGenreJaarIMDbToegevoegd
Code MFamilie20156.22017-08-20
GTST Classics (153 afleveringen)Drama1990-2017-08-20
CSI: Crime Scene Investigation (1 seizoen)Crime20007.72017-08-20
Hoe Duur Was de SuikerDrama20136.72017-08-20
H2O (Deel 1)Kinderfilm2015-2017-08-20
De Verdwijning van Natalee Holloway (1 aflevering)Docu2017-2017-08-20
FlashdanceDrama19836.12017-08-19
GhostDrama19907.02017-08-19
GreaseDrama19787.22017-08-19
A Most Violent YearActie20147.02017-08-19
Dallas Buyers ClubDrama20138.02017-08-19
The Bold and the Beautiful (260 afleveringen)Drama20173.52017-08-18
Riviera (seizoen 1)Thriller20177.22017-08-18
Nieuwe Tijden (seizoen 1 + S02E52)Drama2017-2017-08-18
Prisoners/Fangar (1 seizoen)Thriller2017-2017-08-18
We Still Kill the Old WayActie20146.02017-08-18
StormwindFamilie20137.02017-08-17
Theo Maassen - Functioneel NaaktCabaret2003-2017-08-17
Top FiveKomedie20146.42017-08-17
We Still Steal The Old WayActie20164.82017-08-17
Achter de Schermen bij Thunderbirds are GoDocu2015-2017-08-16
Free The MindDocu2012-2017-08-16
Rapunzel de MusicalFamilie2013-2017-08-16
De Laatste 100 Dagen Van DianaDocu2017-2017-08-15
UnconsciousThriller20146.62017-08-15
FebruaryHorror20155.82017-08-15
Vaders en Moeders (4 afl)Komedie2017-2017-08-14
TimbuktuDrama20147.22017-08-14
The RunnerDrama20154.72017-08-14
Twin Peaks (14 afl)Drama2017-2017-08-14
W., Witse de FilmCrime20146.12017-08-13
The Iron LadyDrama20116.42017-08-13
Wallace and Gromit: The Curse of the Were-RabbitKomedie20057.52017-08-13
Mojicons (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-08-12
Cowboys and AliensSci-Fi20116.02017-08-12
Voor Elkaar GemaaktRomance20176.32017-08-11
Clique (1 seizoen)Drama20177.22017-08-10
Men, Women and ChildrenDrama20146.72017-08-10
De Vijf en het Geheim van de VuurtorenFamilie20125.42017-08-09
The HallowHorror20155.72017-08-08
IsabelleDrama20116.02017-08-07
MelancholiaDrama20117.12017-08-07
Galaxy Park (3 seizoenen)Kinderserie20137.12017-08-06
BoyhoodDrama20147.92017-08-06
Good KillThriller20146.42017-08-05
Shrek 4: Voor Eeuwig En AltijdFamilie20106.32017-08-05
Kilo Two BravoActie20147.12017-08-04
The Bridge (3 seizoenen)Crime20158.62017-08-04
PrideKomedie20147.82017-08-03
De Waarheid Over DementieDocu2017-2017-08-03
Pieter Derks - Zo Goed Als NieuwCabaret2016-2017-08-03
HartenstrijdRomance20165.52017-08-02
Jul & Julia: PiratenshowKinderen2015-2017-08-02
Opgroeien: Wat Je Nog Niet WistDocu2016-2017-08-02
Scandal (5 seizoenen)Thriller20157.82017-08-01
The GiftThriller20157.12017-08-01
GirlhoodDrama20146.92017-07-31
Phileine Zegt SorryKomedie20036.12017-07-31
The Nut JobKomedie20145.82017-07-30
Life of Crime
Komedie20135.82017-07-30
Cast AwayDrama20007.72017-07-30
Shrek 3Familie20076.12017-07-29
The Transporter (1 seizoen)Actie20126.62017-07-29
World War ZActie20137.02017-07-28
Salamander (1 seizoen)Crime20127.62017-07-28
Fun SizeKomedie20125.42017-07-27
Bert Visscher - AfijnCabaret2012-2017-07-27
Keet en Koen en de Speurtocht naar Bassie en AdriaanFamilie2015-2017-07-26
Bobbi Kristina Browns AutopsieDocu2017-2017-07-26
Diana: Onze MoederDocu2017-2017-07-25
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeActie20035.52017-07-25
Lara Croft Tomb RaiderActie20015.82017-07-25
Nymphomaniac 2Drama20136.72017-07-24
Nymphomaniac IDrama20137.02017-07-24
The Hunger Games: Mockingjay Part 1Actie20146.72017-07-22
Shrek 2Familie20047.22017-07-22
Kingdom (3 seizoenen)Drama20168.42017-07-21
Arie Koomen - UitCabaret2008-2017-07-20
Anchorman 2: The Legend ContinuesKomedie20136.32017-07-20
Red RaffiFamilie20155.92017-07-19
That Sugar FilmDocu20167.42017-07-19
SouthboundHorror20155.92017-07-18
Mein Blind Date Mit Dem LebenKomedie20167.12017-07-18
InconceivableThriller20176.32017-07-18
ParklandDrama20136.32017-07-17
De Gelaarsde KatAnimatie20116.72017-07-15
The Collection (1 seizoen)Drama20167.02017-07-14
Klaas van der Eerden - BreedbeeldCabaret2014-2017-07-13
Ex On The Beach: Double Dutch (1 seizoen)Reality2017-2017-07-12
Conspiracy Files: Who Shot Down MH17Docu2017-2017-07-12
Jul's VerjaardagsshowKinderen2017-2017-07-12
Paranormal AbductionHorror20124.12017-07-11
Jack Ryan: Shadow RecruitActie20146.22017-07-11
The Trip to ItalyKomedie20146.62017-07-10
Ik Omhels Je Met Duizend ArmenRomance20066.62017-07-10
Madagascar: Escape 2 AfricaAnimatie20086.72017-07-08
Loch Ness (miniserie)Crime20176.62017-07-07
Henry van Loon - De Entertainment ShowCabaret2011-2017-07-06
RevoltSci-Fi20165.22017-07-06
Culinaire Hoogstandjes (6 afl.)Docu2017-2017-07-05
ShooterActie20077.22017-07-04
Leef!Drama20057.02017-07-03
LockeDrama20137.12017-07-03
Mannenharten 2Komedie20155.72017-07-02
Switched at Birth (6 seizoenen)Drama20177.82017-07-01
MadagascarFamilie20156.92017-07-01
Goede Tijden, Slechte Tijden (1 seizoen + 220 afl.)Drama2017-2017-06-30
G.I. Joe: RetaliationActie20135.82017-06-30
Taboo (1 seizoen)Drama20178.72017-06-30
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82017-06-30
Euro TripKomedie20046.62017-06-29
Hans Liberg: Nieuwe ShowCabaret1998-2017-06-29
Van der Vorst Ziet Sterren (6 afl)Reality2017-2017-06-28
Tashi (1 seizoen)Kinderen20144.22017-06-28
Rijk Worden met GamenDocu2017-2017-06-28
Ontvoerd (10 afleveringen)Reality2017-2017-06-27
Life on the LineActie20155.22017-06-27
Tuintje in mijn HartKomedie20175.52017-06-27
Black ButterfliesDrama20116.22017-06-27
InfiltrantDrama20145.92017-06-26
De 100 Jarige Man Die Uit Het Raam Klom En VerdweenKomedie20137.12017-06-26
Kidnapping Freddy HeinekenActie20156.12017-06-24
De Heineken OntvoeringThriller20116.52017-06-24
Thirteen (1 seizoen)Drama20167.42017-06-23
Road TripKomedie20006.52017-06-22
Dolf Jansen: Als ik het niet doeCabaret2012-2017-06-22
Hotter Than My Daughter (7 seizoenen)Reality2007-2017-06-22
What Maisie KnewDrama20127.52017-06-22
CatfishDocu20107.12017-06-22
Meekijken bij een Budget AirlineDocu2017-2017-06-21
UKI (seizoen 1)Kinderserie20106.62017-06-21
BoulevardDrama20145.82017-06-20
First MissionDrama20106.32017-06-19
Transformers: Age of ExtinctionActie20145.72017-06-18
Loenatik, Te Gek!Komedie20146.42017-06-17
Winners and Losers (5 seizoenen)Komedie20127.22017-06-16
Theo Maassen - Tegen Beter Weten InCabaret2006-2017-06-15
Twisted (2 seizoenen)Drama20137.52017-06-15
Trump: De Presidentscampagne Op de Voet GevolgdDocu2017-2017-06-14
De Grote Improvisatieshow (5 seizoenen + S05E08)Spelshow2017-2017-06-14
Zo Wordt het Gemaakt (1 seizoen)Docu2017-2017-06-14
ROX: Falen is Geen OptieKinderen2011-2017-06-14
Love is in the Air (8 aflevering)Reality2017-2017-06-14
Beruchte Gevangenissen (6 afl)Reality2017-2017-06-13
De Deurwaarders (2 seizoenen + S03E08)Reality2017-2017-06-13
Cool GirlsKomedie20165.92017-06-13
It Takes 2 (1 seizoen)Reality2017-2017-06-12
De Goede DoodDrama20126.62017-06-12
Becoming ZlatanDocu2015-2017-06-11
Het GeheimFamilie20106.82017-06-11
Still AliceDrama20147.52017-06-11
The Blacklist (seizoen 4, 22 afl.)Crime20178.12017-06-10
Wie Ben ik (7 afleveringen)Spelshow2017-2017-06-10
Transformers: Dark of the MoonActie20116.32017-06-10
Faking It (2 seizoenen)Komedie20147.62017-06-09
Mad Dogs (4 seizoenen)Crime20157.62017-06-09
Najib Amhali - Most WantedCabaret2005-2017-06-08
Het Perfecte SuperjachtDocu2017-2017-06-07
DemonicHorror20155.32017-06-06
JagtenDrama20128.32017-06-05
Noma - My Perfect StormDocu2015-2017-06-05
VentouxDrama20156.42017-06-04
De Ultieme BondautoDocu2017-2017-06-02
Claudia de Breij - TeerlingCaberet2015-2017-06-01
Castle (8 seizoenen)Crime20168.22017-06-01
Monsters vs. AliensFamilie20096.52017-06-01
Bride FlightDrama20087.12017-05-30
20 Feet From StardomDocu2013-2017-05-30
2012Actie20095.82017-05-30
The Broken Circle BreakdownDrama20127.82017-05-29
Young WrestlersDocu2016-2017-05-29
Terminator SalvationActie20096.62017-05-28
After EarthActie20134.92017-05-27
Bad BoysActie19956.82017-05-26
Bad Boys 2Actie20036.62017-05-26
Little People (1 seizoen)Kinderen2016-2017-05-25
The InstituteThriller20174.02017-05-25
Lolly Lolbroek (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-05-25
HancockActie20086.42017-05-25
Bee MovieFamilie20076.12017-05-25
Tineke Schouten - ShowiesjooCabaret1999-2017-05-25
Waarom Worden Wij Dikker?Docu2017-2017-05-24
De Ultieme RobotmensDocu2016-2017-05-24
De 12 van Oldenheim (1 seizoen)Thriller2017-2017-05-24
Paranormal Activity: The Ghost DimensionHorror20154.62017-05-23
Men in BlackKomedie19977.32017-05-22
Rox (4 seizoenen)Kinderserie20146.82017-05-21
2 GunsActie20136.72017-05-20
Hoe Bouw je een Auto?Docu2017-2017-05-20
The Real Mad Men of AdvertisingDocu2017-2017-05-19
Awkward (4 seizoenen)Komedie20167.72017-05-19
Dave en Donny Doen Zaken (6 afl)Reality2017-2017-05-19
Angels and DemonsThriller20096.72017-05-19
Storm: Letters van VuurFamilie2017-2017-05-18
Juf Roos (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-05-18
Het Handboek Voor de HipsterDocu2016-2017-05-17
De Muur van Donald TrumpDocu2017-2017-05-16
Paranormal Activity: The Marked OnesHorror20145.02017-05-16
The Fosters (4 seizoenen)Drama20178.02017-05-15
The Da Vinci CodeThriller20066.62017-05-14
Armin van Buuren: Armin Only EmbraceMuziek2017-2017-05-13
Captain PhillipsDrama20137.82017-05-13
ChefKomedie20147.32017-05-13
Veldhuis en Kemper - Dan Maar Niet GelukkigCabaret20142017-05-13
The Replacement (miniserie)Drama20176.82017-05-12
Armin van Buuren Is Mr. Perfect (5 afl)Docu2017-2017-05-12
De Gevangenis: Hel op AardeDocu2016-2017-05-11
Ticket Naar de RuimteDocu2016-2017-05-10
Verslaafd Aan UitgevenDocu2016-2017-05-10
Talisker Whiskey: Zwaarste RoeiwedstrijdDocu2016-2017-05-10
Hotel SynDROOM (8 aflevering)Reality2017-2017-05-10
SaltActie20106.42017-05-09
The Amazing Spider-Man 2Actie20146.72017-05-07
50 First DatesKomedie20046.82017-05-07
Flin en Flo (1 seizoen)Kinderen2015-2017-05-07
SnowpiecerActie20137.02017-05-06
Follow The Money (1 seizoen)Crime20167.52017-05-06
Waarom Vliegtuigen NeerstortenDocu2016-2017-05-05
Broadchurch (seizoen 3)Crime20178.42017-05-05
Grown Ups 2Komedie20135.42017-05-04
Dames Voor Na Vieren - Koude KermisCabaret2012-2017-05-04
David Beckham: Reizen Voor Het Goede DoelDocu2017-2017-05-03
A Haunting HistoryDocu2016-2017-05-03
PreggolandKomedie20145.52017-05-02
Op Reis Met David BeckhamDocu2017-2017-05-02
Spectaculaire Bruggen (1 seizoen)Docu2016-2017-05-01
Apocalypse World War IDocu20149.02017-04-30
Apocalypse the Rise of Adolf HitlerDocu20118.22017-04-30
Apocalypse World War IIDocu20099.22017-04-30
Apocalypse StalinDocu20158.02017-04-30
Meet the Trumps: From Immigrant to PresidentDocu2017-2017-04-29
Adios AmigosKomedie20166.72017-04-29
The Imitation GameDrama20148.12017-04-28
Uncharted AmazonDocu2016-2017-04-28
SkiptraceKomedie20165.72017-04-27
DINO (3 seizoenen + S04E06)Reality2017-2017-04-27
Annedroids (4 seizoenen)Familieserie20167.42017-04-27
's Werelds Grootste BloemenveilingDocu2016-2017-04-26
Jul & Julia: Het SleutelmysterieKinderen2016-2017-04-26
Chuggington Medaille Race (1 seizoen)Kinderen20106.02017-04-26
Term LifeThriller20165.52017-04-25
Wild Colombia (1 seizoen)Docu2016-2017-04-24
Wild OatsKomedie20165.62017-04-24
De HeldThriller20164.92017-04-24
Fernando Ricksen - De Finale StrijdDocu2017-2017-04-24
August: Osage CountyDrama20137.22017-04-24
The WaveActie20166.72017-04-23
David Blaine: Spectacle of the RealDocu2013-2017-04-23
StoryZoo (1 seizoen)Kinderen2016-2017-04-23
Het Zijn Net Mensen (6 afleveringen)Reality2017-2017-04-22
Buurman en Buurman - Al 40 Jaar de Beste VriendenAnimatie20167.32017-04-22
ProoiHorror20165.32017-04-21
Wolf Creek (miniserie)Horror20166.12017-04-21
Ronald Goedemondt - Binnen de LijntjesCabaret2011-2017-04-21
Bad MomsKomedie20166.22017-04-20
MaraudersThriller20165.42017-04-19
Idols (Seizoen 5 + 6)Reality2017-2017-04-19
Voor ik het Vergeet (1 seizoen)Reality2017-2017-04-19
The ForgerThriller20155.72017-04-18
Secrets of Wild IndiaDocu20128.22017-04-17
The Family FangKomedie20156.12017-04-17
Mechanic: ResurrectionActie20165.62017-04-16
You're Not YouDrama20147.42017-04-16
Once Upon a Time (5 seizoenen)Drama20157.92017-04-15
Once Upon A Time in Wonderland (1 seizoen)Drama20147.12017-04-15
Onbekende DubbelgangersDocu2016-2017-04-15
The Blacklist: Redemption (8 afleveringen)Crime20177.22017-04-15
Jenny's WeddingDrama20155.52017-04-15
Battle For Brest-LitovskActie20147.52017-04-15
Borgen (3 seizoenen)Drama20138.52017-04-14
De OntsnappingDrama20155.82017-04-14
PrisonersThriller20138.12017-04-14
Les SaisonsDocu2016-2017-04-13
Klaas van der Eerden - SixpackCabaret2014-2017-04-13
Kappen!Drama20167.92017-04-13
Temptation Island (2 seizoenen)Reality2017-2017-04-13
Dummie de MummieFamilie20146.22017-04-12
RebelsDocu2013-2017-04-12
Klokkenmaker van de Olympische SpelenDocu2015-2017-04-12
Transit HavanaDocu2016-2017-04-12
John JansenDocu2016-2017-04-12
Rappers Achter de Tralies (2 afl)Reality2017-2017-04-11
Killing SalazarActie20163.92017-04-11
Married at First Sight (2 seizoenen)Reality2017-2017-04-11
Wild IndonesiaDocu20148.12017-04-10
Blue JasmineDrama20137.32017-04-10
Tika Taka Touzani (9 afleveringen)Reality2017-2017-04-10
Suspects (10 afleveringen)Crime2017-2017-04-09
Rendez-VousThriller20155.92017-04-09
The LoftThriller20146.32017-04-08
The Twilight Saga V: Breaking Dawn 2Avontuur20125.52017-04-08
The Twilight Saga IV: Breaking Dawn 1Avontuur20114.92017-04-08
Professor T. (2 seizoenen)Crime20167.52017-04-07
The Voice Kids (8 afl)Reality2017-2017-04-07
LucyActie20146.42017-04-07
Bert Visscher - Zelden Zo Iets GezienCabaret2017-2017-04-06
Two Night StandRomance20146.42017-04-06
IncarnateHorror20165.22017-04-06
Ereveld Vol LevenDocu2016-2017-04-05
Holland, Natuur in de DeltaDocu2015-2017-04-05
The Hurt LockerThriller20087.62017-04-04
You're NextHorror20116.52017-04-04
All Roads Lead to RomeRomance20154.82017-04-04
Wild Animal Reunions (1 seizoen)Docu2016-2017-04-03
The Twilight Saga III - EclipseDrama20104.92017-04-02
Jack Bestelt een BroertjeFamilie20156.02017-04-02
The Catch (1 seizoen)Thriller20167.22017-04-01
Janzen en van Dijk (3 afl)Reality2017-2017-04-01
Wild CardActie20155.62017-03-31
StandoffThriller20166.02017-03-31
Of Ik Gek BenDrama20167.22017-03-31
De PremierThriller20166.62017-03-30
Source CodeActie20117.52017-03-30
Soof 2Komedie20166.12017-03-30
We Were SoldiersActie20027.22017-03-30
Darts: Van Kroeg Tot WereldpodiumDocu2016-2017-03-29
De Slechtste Chauffeur van NL (3 seizoenen)Reality2017-2017-03-28
JessabelleHorror20145.42017-03-28
Blue ValentineDrama20107.42017-03-27
The Twilight Saga II - New MoonAvontuur20094.62017-03-26
Life Stories (1 seizoen)Docu2015-2017-03-26
Revenge of the Green DragonsActie20145.32017-03-25
Need for SpeedActie20146.52017-03-25
KoembaFamilie20135.82017-03-25
The Killing (3 seizoenen)Crime20128.42017-03-24
Acquitted (1 seizoen)Crime20157.62017-03-24
Richard Hammond in de JungleDocu2015-2017-03-23
Beaufort (1 seizoen)Reality2017-2017-03-23
Het Ondergrondse Netwerk van Londen (1 seizoen)Docu2016-2017-03-22
A Haunted House 2Komedie20144.72017-03-21
The Railway ManDrama20177.12017-03-20
Der UntergangDrama20048.32017-03-20
‘s Werelds Duurste SpeelgoedDocu2015-2017-03-20
FataalDrama20166.52017-03-19
TwilightDrama20085.22017-03-19
The Last StandActie20136.42017-03-18
Pieter PostFamilie2014-2017-03-18
De ReünieThriller20155.52017-03-17
Henry van Loon - ElectropisCaberet2014-2017-03-16
GambitKomedie20125.72017-03-16
Blood and Oil (1 seizoen)Drama20156.72017-03-16
Rijke Ruziënde BurenDocu2016-2017-03-15
Het Droomstadion van SingaporeDocu2014-2017-03-15
Pim & Pom (1 seizoen)Kinderen20117.42017-03-15
Wizzy en Woppy (1 seizoen)Kinderserie2014-2017-03-15
Het Beste voor je Kind (4 afl.)Reality2017-2017-03-14
The HoarderHorror20154.52017-03-14
How I Spent My Summer VacationActie20127.02017-03-13
Magic in the MoonlightDrama20146.62017-03-13
Step up 5 All-inRomance20146.02017-03-12
The Next Three DaysThriller20107.42017-03-12
PompeiiActie20145.62017-03-11
Valkyrien (1 seizoen)Drama20177.82017-03-10
In de Keuken van een All You Can EatDocu2016-2017-03-08
Masha Vertelt Sprookjes (2 seizoenen)Kinderen20148.12017-03-08
De Man Die 750 Miljoen Dollar StalDocu2011-2017-03-08
The AwakeningHorror20116.52017-03-07
Echte Penoze (1 seizoen)Reality2017-2017-03-06
Moordvrouw (6 seizoenen)Crime20176.32017-03-05
Sin CityActie20058.22017-03-04
All You Need Is Love (8 afl + 7 kerstspecials)Reality2015-2017-03-04
The PrinceActie20144.62017-03-04
Schone HandenThriller20156.32017-03-04
Man on a LedgeActie20126.62017-03-04
De Tweede Wereldoorlog in Kleur (1 seizoen)Docu2009-2017-03-03
The CaptiveDrama20145.92017-03-03
Ramses (mini-serie)Drama20148.02017-03-03
Sanne Wallis de Vries - Kaka PassaCabaret2010-2017-03-02
Hoe de Rijken Leven (2 seizoenen)Docu2015-2017-03-02
BacheloretteKomedie20125.32017-03-02
The Muppets (1 seizoen)Komedie20157.52017-03-01
Grandfathered (1 seizoen)Komedie20157.12017-03-01
HellionsHorror20154.32017-02-28
HornsHorror20136.52017-02-28
Vet HardKomedie20046.52017-02-27
Thanks for SharingRomance20126.42017-02-27
Larry CrowneRomance20116.12017-02-26
TakenActie20087.82017-02-25
Taken 2Actie20126.32017-02-25
Arthur and the Minimoys 3Familiefilm20105.52017-02-25
Ashton Brothers - TreasuresCabaret2012-2017-02-23
The Big WeddingKomedie20135.62017-02-23
Je Huis als HotelDocu20162017-02-22
Chuggington (5 seizoenen)Kinderserie20146.42017-02-22
13 SinsHorror20146.32017-02-21
American HustleDrama20137.32017-02-20
TranscendenceDrama20146.32017-02-19
The Fifth EstateDrama20136.22017-02-19
IroncladActie20116.22017-02-18
ParkerActie20136.22017-02-18
GoneThriller20125.92017-02-17
Unforgettable (4 seizoenen)Crime20166.72017-02-16
Last VegasKomedie20136.62017-02-16
Mega Storm AftermathDocu2013-2017-02-15
Legend of the Seeker (2 seizoenen)Actie20097.72017-02-15
Air Crash Investigations AlaskaDocu2016-2017-02-15
De Hollywoodfilm van SaddamDocu2016-2017-02-15
PushActie20096.12017-02-15
P.S. I Love YouRomance20077.12017-02-14
EatersHorror20152.72017-02-14
ManiacHorror20126.12017-02-14
MudDrama20127.52017-02-13
Step Up 4Drama20126.52017-02-12
Kill Bill 2Actie20048.02017-02-11
Law Abiding CitizenThriller20097.42017-02-11
Kill BillActie20038.12017-02-11
Animals UnitedKomedie20104.92017-02-11
Dicte (2 seizoenen)Crime20147.22017-02-10
The Nanny DiariesKomedie20076.22017-02-09
Superluxe VakantiesDocu2016-2017-02-08
The King's SpeechDrama20108.02017-02-07
Short Term 12Drama20138.02017-02-07
I Spit On Your Grave 2Horror20135.72017-02-07
My First Holiday (6 aflevering)Reality2017-2017-02-07
A Little Bit of HeavenDrama20116.32017-02-06
Special Forces: Een week in de HelDocu2015-2017-02-06
I Give It A YearKomedie20135.72017-02-05
Alles Mag Op ZondagKomedie2017-2017-02-05
GrandMuziek2015-2017-02-05
Inside Llewyn DavisDrama20137.42017-02-05
Arthur and the Minimoys 2Familie20095.32017-02-04
DivergentActie20146.72017-02-04
Gangland Undercover (1 seizoen)Actie20168.32017-02-03
Roué Verveer - R.I.P.Cabaret2006-2017-02-02
Levensgevaarlijke LandingenDocu2016-2017-02-01
Miss Moon (1 seizoen)Kinderen2016-2017-02-01
The AppearingHorror20133.02017-01-31
De Spion van OranjeKomedie20093.62017-01-31
MajesteitDrama20106.62017-01-31
The Magic of Belle IsleDrama20127.02017-01-30
LawlessDrama20127.32017-01-29
Step Up 3Drama20106.22017-01-29
The ReboundKomedie20096.42017-01-29
Terug Naar de KustThriller20096.42017-01-28
TarzanAvontuur20134.82017-01-28
Wie is Donald TrumpDocu2015-2017-01-27
Familie Kruys (3 seizoenen)Komedie2017-2017-01-27
Buch Buiten de Bajes (5 afl.)Reality2017-2017-01-26
St. VincentKomedie20147.32017-01-26
Stormwind 2Familie20156.52017-01-25
De Bouw van 's Werelds Snelste KlipperDocu2016-2017-01-25
Jensen Kiest Voor Amerika (4 afleveringen)Reality2016-2017-01-25
Jari Litmanen - The KingDocu2015-2017-01-25
House at the End of the StreetHorror20125.62017-01-24
Die WelleDrama20087.62017-01-23
Fast GirlsDrama20126.22017-01-22
Devil's KnotDrama20146.12017-01-22
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72017-01-21
Bullet to the HeadActie20125.72017-01-21
The WayDrama20107.42017-01-21
Arthur en de MinimoysFamilie20066.02017-01-21
Our Idiot BrotherKomedie20116.42017-01-19
Oscar Pistorius: Zijn VerhaalDocu2016-2017-01-18
De MegabrouwerijDocu2015-2017-01-18
Het Kleine SpookjeKinderen20165.82017-01-18
The Murder Of Sadie HartleyDocu20167.02017-01-18
BuriedThriller20107.02017-01-17
Peter R. De Vries: Internetpesters Aangepakt Reality2016-2017-01-16
Resurrection (2 seizoenen)Drama20147.42017-01-15
Thomas de StoomlocomotiefKinderserie2014-2017-01-15
Johan en de VerenkoningKinderen20146.12017-01-14
12 Years a SlaveDrama20138.12017-01-14
Miss MeadowsThriller20145.72017-01-14
The Legend of HerculesActie20144.22017-01-14
The Team (1 seizoen)Crime20156.92017-01-13
Scary Movie 5Komedie20133.52017-01-12
Het Icoon Karl LagerfeldDocu2014-2017-01-11
In Their Own Words: Muhammad AliDocu20158.12017-01-11
The CovenHorror20152.12017-01-10
Nog meer voor Mannen (2 seizoenen)Reality2016-2017-01-09
EdenThriller20126.72017-01-08
Step Up 2Drama20086.22017-01-08
The Penguin KingDocu2013-2017-01-06
Humans (seizoen 1 + S02E08)Drama20158.12017-01-06
That Awkward MomentKomedie20146.22017-01-05
De Toekomst is NuDocu2015-2017-01-04
My Little Pony (seizoen 5 en 6)Kinderserie20167.82017-01-04
Picknick met Taart (1 seizoen)Kinderen2012-2017-01-04
Hope LostDrama20153.92017-01-03
Een Modern Sprookje: RoodkapjeFamilie2017-2017-01-02
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016Cabaret2016-2017-01-02
Dave het Huis uit (1 seizoen)Reality2016-2017-01-02
De Roelvinkjes (1 seizoen)Reality2015-2017-01-02
Zambezia NLFamilie20125.82017-01-01
Pelle en de WaterdievenKinderen20105.42017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42016-12-31
Infinitely Polar BearDrama20147.02016-12-30
BacktrackThriller20155.92016-12-30
Tineke Schouten - Lol InclusiveCabaret2012-2016-12-29
Step UpDrama20066.52016-12-28
3 Days To KillActie20146.22016-12-28
De Donkerste Dag van New YorkDocu2015-2016-12-28
Het Muzikale BreinDocu2009-2016-12-28
Perfume: The Story of a MurderDrama20067.52016-12-27
Free BirdsFamilie20135.92016-12-27
Moonrise KingdomKomedie20127.82016-12-27
Younger (3seizoenen)Komedie20167.72016-12-27
The ImpossibleDrama20127.62016-12-27
The ImmigrantDrama20136.62016-12-27
De Wensboom (2 seizoenen)Reality2016-2016-12-27
John WickActie20157.22016-12-27
112 Noodoproep: De Echte VerhalenReality2016-2016-12-27
Africa's HuntersDocu2016-2016-12-23
FinnFamilie20136.72016-12-23
Odd ThomasThriller20136.92016-12-23
Freek de Jonge - Circus KribbeCabaret2012-2016-12-22
Code of HonorActie20164.32016-12-21
Letters to JulietKomedie20106.52016-12-21
De Razendsnelle Ontwikkeling van TechnologieDocu2016-2016-12-21
Berberian Sound StudioHorror20126.22016-12-20
De TV-Kantine (2 seizoenen)Cabaret2016-2016-12-20
Andy & Melisa (1 seizoen)Reality2015-2016-12-19
Nobel (1 seizoen)Thriller20168.32016-12-18
The Young Pope (10 afl.)Drama20168.02016-12-17
Ender's GameActie20136.72016-12-17
Medici: Masters of Florence (1 seizoen)Drama20168.22016-12-16
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-12-16
TrespassThriller20115.32016-12-16
Zicht op GeluidDocu2015-2016-12-15
All-in Kitchen (10 afl.)Komedie2016-2016-12-15
Backstage bij LEGO Tijdens de FeestdagenDocu2016-2016-12-15
A Princess for ChristmasRomance20116.52016-12-15
HaunterHorror20135.92016-12-13
Oh Oh Daar Gaan We Weer (7 afl.)Reality2016-2016-12-13
Jo Frost: Nanny On Tour (2 seizoenen)Reality2016-2016-12-12
HomiesKomedie20145.92016-12-11
Cloud AtlasDrama20127.52016-12-11
The Hunger GamesActie20127.32016-12-09
NextActie20076.22016-12-09
BarefootKomedie20146.62016-12-08
Planet HuntersDocu2012-2016-12-08
Legale Drugshandel in Amerika (1 seizoen)Docu2015-2016-12-08
Chantal Blijft Slapen (2 seizoen + S03E07)Reality2016-2016-12-08
Chernobyl DiariesHorror20125.02016-12-06
Closed CircuitCrime20136.22016-12-05
Mees Kees op KampKinderen2013-2016-12-05
Centraal Medisch Centrum (1 seizoen)Drama2016-2016-12-05
Foute Vrienden (2 seizoenen)Reality2016-2016-12-05
El Capo (2 seizoenen)Crime20137.42016-12-04
Million Pound Party PeopleDocu2016-2016-11-30
OorlogsgeheimenFamilie20147.12016-11-30
Het ChocoladedieetDocu2015-2016-11-30
Scary Movie 2Komedie20015.22016-11-29
Scary MovieKomedie20006.22016-11-29
WildlikeDrama20146.62016-11-29
Scary Movie 3Komedie20035.42016-11-29
Scream at the DevilHorror20152.52016-11-28
Samantha & Michael (5 seizoenen)Reality2014-2016-11-28
The Hills (6 seizoenen)Reality20133.52016-11-28
25 Jaar Gordon: Groots en MeeslependDocu2016-2016-11-28
Meevliegen Met QantasDocu2015-2016-11-28
The Family ManFamilie20006.72016-11-27
A Walk Among the TombstonesActie20136.52016-11-27
Sint & Co (15 afl)Kinderen2016-2016-11-27
De Dolle Tweeling 3Kinderen20135.62016-11-26
Nieuwe Buren (2 seizoenen)Drama20167.12016-11-25
Teenage Mutant Ninja Turtles (1 seizoen)Kinderen20128.12016-11-24
De Postorder BruidDocu2014-2016-11-23
De Rijke Jeugd op Social MediaDocu2016-2016-11-23
Cabin Fever 3: Patient ZeroHorror20144.52016-11-22
The PossessionHorror20125.92016-11-22
DeadfallActie20126.32016-11-22
The Golden CompassFamilie20076.12016-11-21
Jesus Henry ChristKomedie20116.42016-11-21
Geer & Goor (3 seizoenen)Reality2016-2016-11-21
Slumdog MillionaireDrama20088.02016-11-20
Song for MarionDrama20127.22016-11-19
Minuscule en de MierenvalleiFamilie20137.22016-11-19
BronsonThriller20087.12016-11-18
Go Diego Go! (1 seizoen)Kinderen20064.02016-11-16
Peperdure KerstDocu2016-2016-11-16
Cherry TreeHorror20154.12016-11-15
Great ExpectationsDrama20126.42016-11-15
Galileo SpecialReality2016-2016-11-15
Roy Donders: Stylist van het Zuiden (4 seizoenen)Reality2015-2016-11-14
Catfish (1 seizoen)Reality20127.22016-11-14
Killer EliteActie20116.52016-11-13
Mees KeesFamilie20126.72016-11-13
Promised LandDrama20126.62016-11-13
ShameDrama20117.32016-11-12
The Love PunchRomance20135.72016-11-11
In Jouw NaamDrama20145.92016-11-11
Habemus PapamDrama20116.72016-11-10
Hooligans 3: Never Back DownActie20135.42016-11-10
De Nieuwe Superrijken van LondenDocu2016-2016-11-09
De Waarheid achter GoudDocu2015-2016-11-09
Big Time Rush (2 seizoenen)Kinderen20106.12016-11-09
Dark SkiesHorror20136.32016-11-08
On The RoadDrama20126.12016-11-07
Gallery Girls (1 seizoen)Reality20124.32016-11-07
Justin and the Knights of ValourKinderen20136.12016-11-06
Bloed, Zweet en TranenDrama20157.22016-11-05
De Ludwigs (1 seizoen)Kinderen2016-2016-11-04
Purple VioletsKomedie20076.62016-11-03
Dora The Explorer (1 seizoen)Kinderen20043.82016-11-02
Peperdure Woningen (1 seizoen)Docu2016-2016-11-02
ZurichDrama20156.02016-11-01
Kid CannabisKomedie20146.42016-10-31
Barbie (3 seizoenen)Reality2013-2016-10-31
November ManActie20146.32016-10-30
Verhekst! (1 seizoen)Familie20124.82016-10-29
Op Kamers in LondenDocu2014-2016-10-26
SpongeBob (seizoen 2)Kinderen20008.12016-10-26
Vicky Cristina BarcelonaRomance20087.22016-10-25
August: Osage CountyDrama20137.32016-10-25
UnrestHorror20065.02016-10-25
Buch in de Bajes (1 seizoen)Reality2015-2016-10-24
The HurricaneActie19997.62016-10-23
Brigitte Kaandorp - Grande de Luxe Extra PlusCabaret2014-2016-10-23
Philippe Geubels - Made in BelgiumCabaret2012-2016-10-23
The PaperboyDrama20125.82016-10-23
Jul & Julia (1 seizoen)Kinderserie20167.02016-10-23
Asterix en Obelix bij de BrittenFamilie20125.32016-10-21
MI-5 Spooks: The Greater GoodActie20156.32016-10-20
Weemoedt (10 afleveringen)Drama2016-2016-10-20
BlufKomedie20116.12016-10-19
A Frozen ChristmasDocu2015-2016-10-19
VampsKomedie20125.12016-10-19
Memory HackersDocu2016-2016-10-19
NenaDrama20146.92016-10-19
The DuchessDrama20086.92016-10-17
Maps to the StarsDrama20146.22016-10-17
DriveActie20117.82016-10-16
Frostbite!Komedie20124.32016-10-16
Brandweerman Sam (5 seizoenen)Kinderserie20086.72016-10-16
Guido Weijers - VCabaret2015-2016-10-16
De Opkomst van RobotsDocu2016-2016-10-14
Onder Het HartKomedie20146.12016-10-13
Vliegende Auto'sDocu2016-2016-10-12
The Last ExorcismHorror20105.62016-10-12
De Compacte SuperautoDocu2016-2016-10-12
Het Ontstaan van SinkholesDocu2015-2016-10-12
Arthur & MikeDrama20125.72016-10-09
The ButlerDrama20137.22016-10-08
Occupied (seizoen 1)Thriller20157.62016-10-07
WiplalaFamilie20146.22016-10-07
The Baytown OutlawsActie20126.32016-10-06
DNA OntcijferdDocu2012-2016-10-05
Revenge for JollyKomedie20124.62016-10-04
LooperActie20127.42016-10-04
The DamnedHorror20135.22016-10-03
In The Land of Blood and HoneyDrama20114.32016-09-30
Olympus Has FallenActie20136.52016-09-30
Het Wiskunde MysterieDocu2015-2016-09-28
Love is All You NeedKomedie20126.62016-09-28
Digitale OorlogsdreigingDocu2015-2016-09-28
The Cold Light of DayThriller20144.92016-09-27
ParanoiaThriller20135.72016-09-27
ContractedHorror20135.32016-09-27
JoeDrama20136.92016-09-26
Dirty LiesActie20165.92016-09-26
Transformers: Robots In Disguise (1 seizoen)Kinderen20166.52016-09-25
AmazoniaDocu20136.52016-09-24
DreddActie20127.12016-09-24
Alter EgosKomedie20125.22016-09-23
A Dangerous MethodThriller20116.52016-09-23
Fien & Teun (seizoen 2)Kinderen2013-2016-09-22
De Crowdfunding RevolutieDocu2015-2016-09-21
Is Alzheimer Te Stoppen?Docu2015-2016-09-21
Cobra 11 (4 seizoenen)Crime20056.32016-09-19
Undercover Bij de JihadDocu2016-2016-09-19
Tiger HouseThriller20155.12016-09-19
JobsDrama20135.92016-09-18
BlackmailThriller20135.92016-09-18
The Last PanthersCrime20166.92016-09-17
Bon Dieu!Komedie20147.02016-09-17
The Five (1 seizoen)Crime20167.52016-09-16
RED 2Komedie20136.72016-09-16
LEGO City (3 seizoenen)Kinderserie20125.42016-09-14
Het Leven in het Witte HuisDocu2016-2016-09-14
De Bètavrouw In OpkomstDocu2015-2016-09-14
Safe HavenRomance20116.72016-09-13
Age Of KillActie20153.72016-09-13
Van God LosThriller20037.22016-09-13
Zero ToleranceActie20154.22016-09-11
StitchesHorror20125.72016-09-11
Undercover (3 seizoenen)Actie20138.92016-09-11
Price CheckDrama20125.52016-09-09
The Fall (2 seizoenen)Crime20148.22016-09-09
De TweelingDrama20027.52016-09-08
AmyDocu20157.82016-09-07
's Werelds Beroemdste TreinDocu2015-2016-09-07
Rijke ImmigrantenDocu2016-2016-09-07
CSI Cyber (2 seizoenen)Crime20165.12016-09-06
Verjaagd door de Oorlog (1 seizoen)Docu2016-2016-09-06
The Mortal Instruments: City of BonesDrama20136.02016-09-06
Cubicle WarriorsKomedie20134.92016-09-06
Eyewitness (miniserie)Crime20147.42016-09-05
Roots (miniserie)Drama20167.82016-09-04
The MechanicActie20116.62016-09-04
Blazing Team (1 seizoen)Kinderen2015-2016-09-04
Chez NousKomedie20136.62016-09-03
Robin Hood (1 seizoen)Kinderen20147.02016-09-03
American HeistActie20145.22016-09-03
H2O: Just Add Water (2 seizoenen)Kinderen20087.22016-09-03
PrematureKomedie20145.92016-09-02
BorgmanThriller20136.82016-09-02
The Rum DiaryKomedie20116.22016-08-31
DianaDrama20135.52016-08-31
Stephen King's A Good MarriageHorror20145.12016-08-30
StagKomedie20134.02016-08-29
Mary: The Making of a PrincessRomance20156.02016-08-27
Billy and Billie (1 seizoen)Komedie20157.82016-08-26
Sex After KidsKomedie20135.52016-08-26
Dubai's Meest Luxueuze HotelDocu2015-2016-08-24
Dark TideThriller20124.32016-08-24
Dust UpActie20125.02016-08-23
ColdwaterThriller20136.42016-08-22
Continuum (2 seizoenen)Sci-Fi20127.72016-08-19
Hello HermanDrama20125.82016-08-18
Nightmare on EverestDocu2016-2016-08-17
De VerbouwingThriller20126.02016-08-17
The LookalikeCrime20145.82016-08-16
Dead Rising: WatchtowerHorror20155.22016-08-15
ManterventionKomedie20144.72016-08-15
Walking on SunshineRomance20145.32016-08-14
Reasonable DoubtThriller20145.72016-08-14
Hello Kitty and Friends (1 seizoen)Kinderen20086.32016-08-14
SeparationThriller20138.42016-08-13
Bagman (Casino Jack)Komedie20106.22016-08-13
Splitting Up Together (seizoen 1)Komedie20167.42016-08-12
The Angriest Man in BrooklynKomedie20145.72016-08-11
Super Factories: BreitlingDocu20127.82016-08-10
Fast GirlsDrama20126.22016-08-09
3, 2, 1... Frankie Go BoomKomedie20126.02016-08-08
Free SamplesRomance20125.62016-08-07
DetourThriller20135.22016-08-07
I Am a Woman NowDocu20117.62016-08-03
Heksen Bestaan NietFamilie20145.82016-08-02
BlitzThriller20116.22016-08-01
From Paris with LoveActie20106.52016-08-01
De Bende van OssDrama20116.42016-08-01
Ironclad 2: Battle for BloodActie20144.32016-08-01
Ghosts of Girlfriends PastRomance20095.72016-08-01
Seeking a Friend for the End of the WorldDrama20126.72016-07-31
Turnaround King (2 delen)Docu20117.52016-07-27
18 Kids and CountingDocu2015-2016-07-27
Brood: Kunst...Begin Drrr Niet AnDocu2016-2016-07-25
Pak Van Mijn HartRomance20145.62016-07-23
Secret Diary of a Call Girl (4 seizoenen)Drama20147.42016-07-22
Walk of ShameKomedie20146.02016-07-21
Wrong Time Wrong PlaceDocu20126.72016-07-20
WonderbroedersKomedie20145.72016-07-19
Bumba Gaat op Reis (Show)Kinderen2015-2016-07-18
De Space ShuttleDocu2015-2016-07-13
Wild RomanceDrama20066.22016-07-12
Prinsessia (1 seizoen)Kinderen2014-2016-07-10
El Chapo and Sean Penn: Bungle in the JungleDocu2016-2016-07-10
The Tunnel (2 seizoenen)Crime20167.72016-07-09
Murder Rap: Inside the Biggie and Tupac MurdersDocu20157.62016-07-08
No Offence (1 seizoen)Crime20157.82016-07-08
Jochem Myjer - Even Geduld AUBCabaret2015-2016-07-07
Maya de Bij (1 seizoen)Kinderserie2012-2016-07-02
De Koning van de Mont VentouxDocu20135.52016-07-01
SerenaDocu2015-2016-06-29
Your Sister's SisterKomedie20116.72016-06-27
Het Huis Anubis: De Graal der Eeuwige VriendschapKinderen2009-2016-06-26
Brick MansionsActie20145.72016-06-25
Robot and FrankKomedie20127.12016-06-25
Het Zonnetje in Huis (9 seizoenen)Komedie19946.12016-06-20
How I Spent my Summer VacationActie20127.02016-06-18
Kabouter Plop is JarigKinderfilm2007-2016-06-18
De van Waveren TapesDocu20127.62016-06-15
Het Nieuwe RijksmuseumDocu2014-2016-06-15
Dobus: Welkom in het CircusKinderfilm2011-2016-06-12
Deadline 14/10 (1 seizoen)Drama20127.02016-06-10
CuracaoDocu2010-2016-06-08
Waarom Ben ik Single?Docu2013-2016-06-08
In Defense of FoodDocu20157.72016-06-08
D-Day 360Docu20147.82016-06-06
The Bag ManThriller20145.32016-06-05
The Player (seizoen 1)Crime20157.12016-06-05
BloedlinkThriller20146.12016-06-04
Het Huis Anubis: De Legende van het SpooktheaterKinderen2009-2016-06-04
Dark Matter (1 seizoen)Actie20157.32016-06-03
Voetbal Inside: Football Fight ClubDocu2014-2016-06-01
Trouwen, Een Valse Belofte?Docu2015-2016-06-01
Midnight in ParisDrama20117.72016-06-01
Kees & Co (8 seizoenen)Komedie20066.62016-05-31
Belle en het BeestFamiliefilm20146.42016-05-29
HeidiKinderserie20157.52016-05-29
De Wereld van de LobbyistenDocu20148.22016-05-28
Zuidflank (1 seizoen)Drama20136.92016-05-28
De LeugenDocu20107.02016-05-25
Een Leven Zonder FacebookDocu20146.72016-05-25
Coppers (1 seizoen)Crime20166.32016-05-21
The SwitchRomance20106.12016-05-19
De Grote Fuck Valentijn ComedyshowCabaret2016-2016-05-19
Onschuldig Achter de TraliesDocu2014-2016-05-19
Karsu – I Hide a SecretDocu2012-2016-05-18
BacheloretteRomance20125.32016-05-15
The Only SonDocu20127.62016-05-14
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20148.82016-05-13
The Act of KillingDrama20128.22016-05-12
President Trump: Can He Really Win?Docu2016-2016-05-11
Het Effect Van Porno Op Je BreinDocu2013-2016-05-11
Bobby en de GeestenjagersFamilie20135.82016-05-08
Zwarte Tulp (2 seizoenen)Drama20167.52016-05-06
The Perks of Being a WallflowerDrama20128.02016-05-05
Vrouwen en VuurwapensDocu2013-2016-05-04
De BabyDocu2012-2016-05-04
K3 De Wereld RondKinderfilm2004-2016-05-02
K3's Verjaardagsshow 15 JaarKinderfilm2013-2016-05-02
K3 BengeltjesKinderfilm2012-2016-05-02
K3 en het HeksenexamenKinderfilm2006-2016-05-02
K3 en het WensspelKinderfilm2010-2016-05-02
K3 in Concert 2012 (Live in Ahoy)Concert2012-2016-05-01
Vampire AcademyActie2014-2016-05-01
20 Jaar Samson & GertKomedie2010-2016-05-01
Wickie en de Sterke MannenFamiliefilm20095.92016-04-30
HerRomance20138.02016-04-30
The Expendables 2Actie20126.72016-04-29
De UitverkorenenDocu2010-2016-04-27
Verdwaald in het GeheugenpaleisDocu20106.92016-04-27
Out of the FurnaceThriller20146.82016-04-25
LawlessDrama20127.32016-04-23
Piet Piraat en de Kleine DinoKinderfilm2008-2016-04-21
Exclusieve Auto’sDocu2015-2016-04-20
De Avonturen van K3 (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-04-19
PhilomenaDrama20137.62016-04-19
A Case of YouRomance20135.62016-04-18
De Geheime Joran TapesDocu2016-2016-04-16
Plop Gaat TrouwenKinderfilm2011-2016-04-16
De Crisis Als BusinessmodelDocu2015-2016-04-15
Doris (1 seizoen)Komedie20137.02016-04-15
American HustleThriller20137.32016-04-14
Johan Cruijff - En Un Momento DadoDocu20047.12016-04-14
BuitenkampersDocu20137.22016-04-13
The SapphiresKomedie20127.12016-04-12
Stuk!Thriller20144.92016-04-07
Hollywood BankerDocu20147.42016-04-06
Jack StrongActie20157.22016-04-06
Walking With DinosaursFamiliefilm20135.22016-04-04
Pim en Pom: Het Grote AvontuurKinderfilm20137.62016-04-03
Hoe de Rijken Hun Leven VerlengenDocu2016-2016-03-30
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20156.32016-03-30
Daar Komt Dobus (1 seizoen)Kinderserie2014-2016-03-30
De Psychologie Van GeldDocu2015-2016-03-30
The Wolf of Wall StreetDrama20138.32016-03-30
BordersDocu20136.22016-03-29
Piet Piraat en de Betoverde KroonFamiliefilm20055.02016-03-26
Gran Hotel (3 seizoenen)Drama20128.52016-03-26
Wakker In een Boze DroomDocu20136.32016-03-25
ZombieDocu20136.92016-03-25
Mega Mindy en het Zwarte KristalKinderfilm2010-2016-03-23
Lockie Leonard (1 seizoen)Kinderserie20078.02016-03-23
Mega Mindy (1 seizoen)Kinderserie2013-2016-03-23
Plop Vertelt... (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-03-23
Dit is K3! (1 seizoen)Kinderserie2015-2016-03-21
De Unieke Wereld Van LegoDocu20147.82016-03-21
De Kleine Rode Tractor (1 seizoen)Kinderserie20122016-03-20
The Magic of HeinekenDocu20146.52016-03-20
My Date From HellKomedie20135.22016-03-18
De Wereld van Donald TrumpDocu20166.32016-03-18
1: Life on the LimitDocu20138.02016-03-18
Wapens In Amerika: De Macht van de NRADocu20157.72016-03-16
Absolute DeceptionActie20134.22016-03-15
K3 Kan Het! (2 seizoenen)Kinderserie2014-2016-03-13
HartenstraatRomance20146.32016-03-10
Het Watergate SchandaalDrama2014-2016-03-09
Bumba, Bravo Babilu (seizoen 1)Kinderserie2014-2016-03-09
Zigby (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-03-02
De Ontdekking van Planeet PlutoDocu20158.12016-03-02
Florries Draakjes (1 seizoen)Kinderserie2015-2016-02-28
Escape PlanActie20136.72016-02-27
Het BombardementDrama20123.82016-02-25
What To Expect When You're ExpectingKomedie20125.72016-02-25
Return To HomsDocu20137.82016-02-24
Uitvindingen Die De Wereld VeranderdenDocu2011-2016-02-24
Jabaloe (1 seizoen)Kinderserie2012-2016-02-24
AdemDrama20107.22016-02-23
The BabymakersRomance20125.02016-02-20
Liefde Via een AppDocu2015-2016-02-18
The GatekeepersDocu20127.62016-02-17
Kabouter Plop: De KabouterpaashaasKinderfilm2010-2016-02-15
Toen Was Geluk Heel GewoonKomedie20145.72016-02-15
Trots en VerlangenDrama2016-2016-02-12
9999Docu20146.92016-02-09
De PoelHorror20145.62016-02-06
De Regels van MatthijsDocu20128.02016-02-03
MannenhartenKomedie20135.72016-01-31
ClaustrofobiaThriller20125.62016-01-30
F#ck Nick CannonKomedie20134.42016-01-28
Boy WonderActie20106.92016-01-28
Wondere Wereld Van Luxe Hotel Taj MahalDocuserie2015-2016-01-27
Stand Up GuysKomedie20126.52016-01-23
Toscaanse BruiloftRomance20145.12016-01-21
Iliza Shlesinger - War PaintCabaret2013-2016-01-21
The Cabin in the WoodsHorror20127.02016-01-21
Whitney Cummings - Money ShotCabaret2010-2016-01-21
Wonderschool (10 afl.)Kinderserie2015-2016-01-20
De CIA: Geheimen, Politiek en MartelingenDocu2015-2016-01-20
Scenic RouteThriller20136.52016-01-19
K3's Verjaardagsshow 15 JaarMuziek2013-2016-01-17
DL Hughley - ResetCabaret2012-2016-01-14
Super Auto'sDocu2004-2016-01-13
The DuchessDrama20086.82016-01-11
CarnageKomedie20117.22016-01-11
Jimmy Carr - Laughing and JokingCabaret20137.82016-01-09
Jim Norton - Please be OffendedCabaret20127.22016-01-08
ViceActie20154.12016-01-08
Verliefd op IbizaKomedie20134.82016-01-05
Een modern sprookje: Prinses op de erwtFamiliefilm2015-2016-01-02
Gooische vrouwen 2Drama20146.02016-01-01
American VirginsKomedie20122.72015-12-31
20 FuneralsActie20045.02015-12-30
De Wil van PutinDocu2015-2015-12-30
OldboyActie20135.82015-12-29
De Tsunami Ramp: De Dodelijkste Golf OoitDocu2014-2015-12-26
Make Your MoveDrama20135.72015-12-25
One for the MoneyKomedie20125.32015-12-22
Chasing MavericksDrama20127.22015-12-20
The HostSci-Fi20135.92015-12-19
SoofKomedie20136.72015-12-18
Lucia de B.Drama20147.12015-12-15
RushActie20138.22015-12-15
The Cliff (2 seizoenen)Drama20096.82015-12-14
Thanks For SharingKomedie20126.42015-12-12
Love and HonorDrama20135.72015-12-11
HummingbirdActie20136.22015-12-11
Kattenoog: Het Geheim van de Griezelclub (10 ep)Mysterie2015-2015-12-08
Divorce (4 seizoenen)Komedie20157.62015-12-08
Javier Guzman: SinterklaasconferenceCabaret2015-2015-12-06
10 YearsKomedie20116.12015-12-04
DeadfallDrama20126.42015-11-30
Niko 2: FamiliezakenAvontuur20125.82015-11-30
Robocar Poli (1 seizoen)Kinderserie2011-2015-11-28
Side EffectsDrama20137.12015-11-26
Handelen in Auto's van TonnenDocu2015-2015-11-25
CrushHorror20145.72015-11-23
Falco (2 seizoenen)Misdaad20137.42015-11-23
Hannibal (3 seizoenen)Crime20148.72015-11-21
Mandela: Long Walk to FreedomDrama20137.12015-11-20
Bad SantaKomedie20037.12015-11-19
Girl Most LikelyKomedie20125.82015-11-19
The Frozen GroundCrime20136.42015-11-19
Sharing RelationsKomedie20135.62015-11-17
So UndercoverKomedie20124,92015-11-16
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-13
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-12
De Berlijnse Muur: Ontsnappen uit de DDRDocu2015-2015-11-09
Knoester en BerkelientjeKinderfilm2010-2015-11-08
Empire StateActie20135.22015-11-07
Unsere mutter, unsere vater (1 seizoen)Drama20138.52015-11-07
Bluf (2 seizoenen)Drama20156.62015-11-06
Chalet GirlKomedie20116.32015-11-06
SnitchActie20136.52015-11-06
Lotte van Uitvindersdorp
Komedie20067.12015-11-04
KnoesterAvontuur20096.02015-11-03
De Drie RoversAnimatie20077.12015-10-28
Richard Branson's Virgin AtlanticDocu2015-2015-10-28
WolfCrime20137.32015-10-27
KenauActie20146.42015-10-26
Laban Het Kleine SpookjeKinderfilm20066.22015-10-25
End of WatchThriller20127.72015-10-24
Hit and RunKomedie20126.12015-10-23
Mees Kees Komedie20126.72015-10-21
De Scheepsjongens van BontekoeFamiliefilm20076.32015-10-19
RedActie20107.12015-10-17
Brandweerman Sam: Helden van de StormKinderfilm2015-2015-10-13
Bros Before HosKomedie20136.42015-10-10
Prinses Lillifee en de Kleine EenhoornFamiliefilm20114.22015-10-05
Pelle en de DierenroversKinderfilm2014-2015-10-04
Bassie en Adriaan en het Geheim van de SchatkaartKinderserie19877.82015-10-04
The Haunting in GeorgiaHorror20135.22015-10-03
Marco Borsato 25 jaar: Is meer dan ik alleenDocu2015-2015-10-03
Kabouter Plop (1 aflevering)Kinderserie20036.62015-10-01
Bassie & Adriaan en de Verdwenen KroonKinderserie19887.82015-09-30
StolenActie20125.52015-09-29
Ghost Rider: Spirit of VengeanceActie20114.32015-09-28
Bassie & Adriaan en de Huilende ProfessorKinderserie19827.32015-09-27
Het Diner Drama20136.12015-09-26
Bassie & Adriaan en de DiamantKinderserie19797.62015-09-26
2 Kleine Kleutertjes (2 seizoenen)Kinderserie2015-2015-09-23
Feuten: Het FeestjeDrama20135.72015-09-22
Suske en Wiske: De Texas RakkersAvontuur20095.62015-09-22
Bassie & Adriaan en de PlaaggeestKinderserie19787.32015-09-20
Mega Mindy en het Zwarte KristalKinderfilm20105.42015-09-18
UndefeatedDocu200117.82015-09-18
Thomas de Stoomlocomotief: Sodors LegendeKinderfilm20157.22015-09-17
De EetclubThriller20105.02015-09-16
Assepoester de MusicalMusical2014-2015-09-13
Sneeuwwitje de MusicalFamiliefilm2014-2015-09-09
The White Queen (1 seizoen)Drama20137.82015-09-09
Asterix en Obelix bij de BrittenFamiliefilm20125.32015-09-04
SmoorverliefdRomance20134.82015-09-04
SafeActie20126.52015-08-28
The DivideDrama20115.82015-08-27
Blue JasmineDrama20137.32015-08-24
Accused (2 seizoenen)Drama201182015-08-22
I Don't Know How She Does ItKomedie20114.82015-08-22
Buurman en Buurman (9 seizoenen)Kinderserie20117.82015-08-20
Feuten (Seizoen 1)Drama20107.52015-08-20
Assepoester: Een Modern SprookjeFamiliefilm20145.02015-08-16
Dream HouseThriller20115.92015-08-15
Kinderen van mijn zus beginnen een Hotel Familiefilm20125.12015-08-15
Raaf de Kleine RoverKinderfilm20126.52015-08-15
ColombianaActie20116.42015-08-14
Thomas de Stoomlocomotief (seizoen 18 en 19)Kinderserie20157.02015-08-08
Zero Dark ThirtyThriller20127.42015-08-06
The Cold Light of DayActie20124.92015-08-06
Burgers Zoo en Waarom (1 seizoen)Kinderserie2015-2015-08-05
Broken CityThriller20136.22015-08-02
ArbitrageDrama20126.62015-07-30
Calimero (1 seizoen)Kinderserie20147.82015-07-30
Costa! (4 seizoenen)Drama2004-2015-07-27
Movie 43Komedie20144.42015-07-19
Sid the Science KidKinderfilm20126.62015-07-16
Kees de JongenFamiliefilm20036.32015-07-14
Playing for KeepsKomedie20125.72015-07-12
De Schat van de Witte ValkenFamiliefilm20057.12015-07-10
Volle MaanRomance20024.12015-07-09
Crossing Lines (2 seizoenen)Crime20147.42015-07-07
Transformers: Rescue Bots (seizoen 1)Kinderserie20116.82015-07-05
De Koning van de Mont VentouxDocumentaire20135.42015-07-03
Dennis de Bengel in Cruise ControlKinderfilm20026.22015-07-03
THOR - De Legende van WalhallaKomedie20125.12015-07-03
Brandweerman Sam: Brand in PiekepolderKinderfilm20106.52015-06-28
Baantjer (9 seizoenen)Crime20066.92015-06-25
DaglichtThriler20137.02015-06-17
The WordsRomance20127.12015-06-17
Inspector Gadget's Gekste Zaak OoitKinderfilm20054.02015-06-14
Inspector Gadget's Laatste ZaakKinderfilm20024.82015-06-14
Liever VerliefdRomance20036.02015-06-14
Van Speijk (2 seizoenen)Crime20067.42015-06-11
Jeff Dunham - All over the MapCabaret20147.02015-06-07
FlorisAvontuur20044.32015-06-07
Alex CrossActie20125.12015-06-03
Littlest Pet Shop (2 seizoenen)Kinderserie20137.12015-05-31
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82015-05-30
AppThriller20135.42015-05-26
Jan Jaap van der Wal - Dystopia Cabaret2014-2015-05-25
Vrouwenvleugel (3 seizoenen)Crime19937.22015-05-21
Killing Them SoftlyThriller20126.22015-05-20
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20127.12015-05-17
A Few Best MenKomedie20115.82015-05-11
Leve BoerenliefdeRomance20134.62015-05-11
Ushi Must Marry
Komedie20133.02015-05-06
TroetelbeertjesKinderserie20125.52015-04-29
In Her SkinDrama20096.52015-04-29
Blauw Blauw (2 seizoenen)Crime20017.62015-04-28
Snuf de Hond en de IJsvogelFamiliefilm20105.42015-04-18
Heksje Lilly en de reis naar MandolanFamiliefilm20114.82015-04-16
Golden Girls (1 seizoen)Komedie20122.72015-04-03
Boondock SaintsThriller19997.92015-03-25
Battle of Empires Fetih 1453Actie20127.52015-03-25
Celestine ProphecyDrama20064.92015-03-25
The Night of the SunflowersThriller20067.22015-03-21
Conni (1 seizoen)Kinderserie20126.72015-03-21
Hotel RwandaDrama20048.22015-03-20
Nijntje: Kleuren, Cijfers en VormenKinderserie1996-2015-03-18
Penelope (1 seizoen)Kinderserie20096.22015-03-14
Rudolf (1 seizoen)Animatie2009-2015-03-11
Homeless to HarvardDrama20037.32015-03-11
The Elizabeth Smart StoryDrama20035.92015-03-03
Sukiyaki Western DjangoWestern20076.32015-02-24
Otto is een NeushoornKinderfilm20134.82015-02-19
Mike de Ridder (1 seizoen)Kinderserie20146.62015-02-15
Pieter Post (1 seizoen)Kinderserie19816.72015-02-15
The CoveCrime20098.52015-02-10
City of MenDrama20077.32015-02-10
ExamThriller20096.92015-02-10
Dinotopia (1 seizoen)Fantasy20026.52015-02-10
Treasure IslandAvontuur20126.42015-02-10
Curse of King Tut's TombHorror20064.42015-02-06
Anne Frank Mijn beste VriendinBiografie20095.7
Daughters of MalakehDocu20116.4
CrankActie20067
House of Sand and FogDrama20037.6
Gooische Vrouwen The MovieDrama20116.2
Gooische Vrouwen (5 seizoenen)Drama20097.2
Carmen van het NoordenDrama20094.9
De MarathonKomedie20127.5
El BulliDocu20106.3
Black GoldDrama20116.7
De Vliegenierster van KazbekDrama20105.5
Apocalypse 10.5Sci-Fi20064.2
Girl ModelDocu20116.5
Ja Zuster Nee ZusterKomedie20026.8
GangsterboysKomedie20104.0
Dunya & DesieDrama20086.7
Johan PrimeroKomedie20106.9
Kameleon 2Avontuur20056
Kan door huid heenDrama20097
KauwboyDrama20127.1
Kevin Hart: Laugh at my PainCabaret20117.4
Kikker en zijn vriendjesKinderserie2008-
Killer EliteActie20116.5
King Solomon's MinesActie20046
BrothersDrama20097.1
Category 7Actie20054.7
De zomer van de WolfAvontuur20036
AntoniaDrama19957.5
Leon van der Zanden - VruchtvleesCabaret2011-
LimitlessSci-Fi20117.4
LimoAvontuur20094.5
CarlitosCrime20054.9
Toy BoyKomedie20104.2
Ciske de RatDrama19847
Dolfje WeerwolfjeFamilie20116.2
De Kinderen van mijn ZusFamilie20015.2
Dragon EyesActie20124.5
De Dolle Tweeling 2Familie20124.5
Flodder 3Komedie19955.2
AlibiRomance20066.5
De Leeuw van JudaAnimatie20113.6
Gooische Frieten (1 seizoen)Komedie20107.4
Drive AngryActie20115.5
Dik TromFamilie20106.1
HachiDrama20098.1
Alpha and OmegaKomedie20105.3
Najib Amhali - The Best ofCabaret2009-
Haar naam was SarahDrama20107.5
New KidsKomedie20077.1
Chloe's Toverkast (1 seizoen)Kinderserie20097
New Kids TurboKomedie20106.4
Het leven uit een dagRomance20096.4
Ernst Bobbie en de Geslepen OnixKinderfilm20075.3
Nova ZemblaDrama20115.8
He's Just not that Into YouRomance20096.4
Friends with KidsRomance20116.2
One LifeDocu20117.9
Hallo K3 (2 seizoenen)Kinderserie20107.1
OorlogsrustDrama20065.5
OorlogswinterDrama20087.1
Heksje LillyFamilie20095.2
Parade's End (1 seizoen)Actie20127.8
Paranormal ActivityHorror20076.3
Penny's ShadowAvontuur20116.3
Plan C.Komedie20126.4
Pluk van de PettefletFamiliefilm20046.1
Possessed by EvilDrama20114.5
QuizThriller20126
RabatDrama20117.1
RadeloosDrama20086.4
RazendDrama20116.2
Red StateActie20116.2
Richard Groenendijk - Alle DagenCabaret2014-
Ring of FireDrama20124.5
Rozengeur & Wodka LimeDrama20016
Schippers van de KameleonFamiliefilm20036.1
Seeking JusticeActie20116.2
SetupActie20114.4
Snuf de HondAvontuur20086.5
Space DogsKomedie20105.3
StalingradDrama19937.5
Steam of LifeDocu20108
Sunshine Barry en de DiscowormenKomedie20084.8
SüskindDrama20126.9
TapedThriller20126.3
TBSThriller20087.2
The Book of EliActie20106.9
The Boy MirDocu20117.6
The Dark HorseDrama20148.6
The Domino EffectDrama20126.1
The Great DebatersDrama20077.6
De GriezelbusFamiliefilm20055.4
The Ides of MarchDrama20117.1
The LedgeDrama20116.6
The Magic of Belle IsleKomedie20127
The MechanicActie20116.6
The Other Side of the Heart is WhiteDocu20147.3
The ResidentDrama20115.2
The Shawshank RedemptionDrama19949.3
The WayKomedie20107.4
TimboektoeDrama20076
TirzaDrama20106.4
TranssiberianCrime20086.7
UncertaintyDrama20085.9
Verborgen GebrekenDrama20096.3
Vliegen naar de MaanAnimatie20084.5
VoetbalVrouwenDrama20075.3
WebcamKomedie20114.4
WestenwindDrama19996
Woezel & PipKinderserie2010
World's Greatest DadKomedie20097
WSV De OptimistKinderserie2013
WunderkinderDrama20116.8
ZusjeKomedie19957.1
Zwart WaterHorror20105.6
3-2-1 PenguinsSci-Fi20076.8
5 Days of WarActie20115.6
Eve of DestructionSci-Fi20134.0
Ernst Bobbie en de Rest (1 seizoen)Kinderserie19986
A Dangerous MethodDrama20116.5
A Good old Fashioned OrgyKomedie20116.2
EscapeHorror20113
A Taste of RomanceFamilie20126.5
EarthDocu20078
Achtste Groepers Huilen NietDrama20127.6
AfblijvenFamilie20065.6
Dossier K.Crime20096.8
Alle TijdDrama20116.7
Escobar The Drugs Lord (1 seizoen)Crime20128.6
DoodslagThriller20126.8
Dennis de BengelKomedie19935.4
DefianceActie20087.2
De NoorderlingenKomedie19927.5
De LiftHorror19836.3
De Daltons (1 seizoen)Kinderserie19998.4
Das wunder von BerlinDrama20096.7
De Bende van OssDrama20116.4
All Stars 2 - Old StarsKomedie20116.2
Bobo (1 seizoen)Kinderserie20117.1
Boks (1 seizoen)Crime20065.6
De dolle TweelingFamilie20105
De Brief van de KoningAvontuur20085.8
JackieDrama20126.9
InkheartAvontuur20086.1
IncendiesDrama20108.1
Dok 12 (1 seizoen)Crime20014.4
Dear JohnRomance20106.3
In OranjeFamilie20046.6
Dood eindHorror20064.7
DeleteSci-Fi20125.6
Alleen maar Nette MensenDrama20125.7
Bumba (1 seizoen)Kinderserie20045.5
De Man met de Hamer (1 seizoen)Drama20137.6
In de schaduw van de OverwinningDrama19866.3
De ontmaagding van Eva van EndDrama20126.6
BellicherActie20126.3
Hoe overleef ik mezelf?Drama20086.1
Het Meisje en de DoodDrama20126.3
Kruistocht in SpijkerbroekAvontuur20066.2
KnofjeKinderserie20017.5
Casper's SpookschoolKinderfilm20064.5
BrakeThriller20126.1
Brammetje BaasFamilie20126.8
De Geweldige BeerFamilie20115.6
Lief zijn voor ElkaarKomedie1984-
LenaDrama20116.4
Maria WernCrime20086.4
MalaikaDrama20137.1
Love HurtsDrama2013-
LoftCrime20106.9
Lizzie McGuireKomedie20016.5
Lover of LoserDrama20096
AbeltjeFamilie19985.9
Exploding SunActie20133.6
MeteorActie20094.2
Meester van de zwarte MolenThriller20086.2
Maya de BijKinderserie19757
FlodderKomedie19866.5
AngstHorror19837.6
MustiKinderserie19686.2
MordenCrime20097.4
MinoesKomedie20017
Cat. 8Actie20134.3
AbelDrama20106.8
IepDrama20106.2
Chuck and Friends (1 seizoen)Kinderserie20106
Flodder 2 in AmerikaKomedie19925.3
FlypaperCrime20116.4
MedeaThriller20057.1
Body LanguageDrama20114.2
Breaking PointThriller19945.2
MoordwijvenKomedie20075.7
MiloDrama20126.3
On the RoadAvontuur20126.1
NonoAvontuur20126.6
New Kids NitroKomedie20116
Naranjina en de KadekapersDrama2011-
360Drama20116.2
OtjeAvontuur19987.5
Ontdek de wereld met NijntjeKinderserie2000
Oesters van Nam KeeDrama20025.4
NijntjeKinderserie2000-
Gadget & Gadgetinis (1 seizoen)Kinderserie20015.3


Krijg jij onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Videoland iedere week in je mailbox?